תוכנה לשינוי כתובת ה- IP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לשינוי כתובת ה- IP

The Ball

Recommended Posts

IP כתובת זות ניתנת לך על ידי ספק האינטרנט ואי אפשר לשונות היא משתנה כל פעם על פי מספרים אשר מוגדרים ספקיות האינטרנט

כל משתמש ןה IP שלו

אתה לא ייכול לעשות כלום בנוגע לדבר הזה

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש תוכנה כזאת אבל אני לא זוכר תשם שלה, אבל אני יודע שהיא משנה את הip כל 10 שניות, אבל אני חושב שהיא מציגה כל 10 שניות ip מזוייף (למי שלמשל רוצה לראות את ה-Ip) וip המקורי שלך נשמר ולא משתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בבקשה דיי לדבר שטויות ולהגיד דברים שאתם לא באמת יודעים!

אם האי פי שלך לא משתנה אחרי שאתה מתחבר מחדש זה אומר שהשרת שלך נותן לך כתובת אי פי קבועה, אם אתה לא אוהב את זה אתה יכול לבקש מהם שיבטלו את זה, זה דבר שמשלמים עליו אקסטרה כסף וזה מאד שימושי אבל אם אתה לא רוצה את זה אני בטוח שישמחו לבטל לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, הם לא מסכימים.

אני מחובר בכבלים 1.5 בחיבור קבוע (המודם מחובר לכרטיס רשת שמקבל אייפי ב-dhcp ואני מחובר) ואני מקבל את אותו אייפי כבר שנה... הם לא מסכימים להודות שזה אייפי קבוע ולא מסכימים לשנות אותו, הם אומרים שבשביל לשנות אני צריך להתחבר עם שזה מטומטם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהוא מתכוון לשירות שמשנה תמיד את ההגדרות Proxy שלו, ולכן כל פעם שנעשת שאילתה לגבי הכתובת המקומית בבית, מקבלים את הכתובת של הProxy.

אם תשנו את הפרוקסי בהגדרות Tool->Internet Option->Connections->Lan Settings->proxy settings, ותגדירו את הכתובות (לדוגמא הכתובות של ספקית האינטרנט שלכם) ותכנסו לאתר: http://www.whatismyip.com/ הכתובת ה-"IP" שלכם (כאילו) השתנתה.

הכתובת המקורית כמובן נשארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שה ip זאת הכתובת שלך, ולשם חבילות המיידע שאתה רוצה מגיעות... אם תשנה את כתובתך כל שניה לא תוכל לעשות כלום באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לנסות אותה בשביל לדעת שזה לא אפשרי

לא יתכן שאתה משנה את ה-IP שלך תוך כדי שאתה מחובר

אולי התוכנה עובדת עליך כאילו יש לך IP אחר אבל ה-IP האמיתי שלך לא משתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...