המלצה למסך "20 איכותי (גרפיקה\טיפול בתמונות) לעבודה ממושכת - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך "20 איכותי (גרפיקה\טיפול בתמונות) לעבודה ממושכת

e50ddy

Recommended Posts

תודה על המידע borsood .

ברשותך שאלות נוספות .

מבדיקה ברשת מצאתי מספר קטן מאוד של מסכים שעובדים עם פנל או S- והחברות לא שומרות על יציבות שימוש בפנלים .איך אני בתור רוכש מחשב יכול לבדוק לפני הקניה שאכן אני מקבל את הפנל שהזמנתי ?

לצורכי עבודה עם פוטושופ או תוכנת טיפול בתמונות אחרת איזה פנל יתן לי את אפשרות עבודה עם צבעים מדויקים יותר (עם אפשרויות כיול צבעים)?

עד כמה גדול ההבדל בין פנל לבין פנל S-PVA לצרכים שלי (כפי שציינתי למעלה )?

המחשב לא מיועד למשחקים .

המון תודה

אדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה נמצא בארץ רק עם לא ידוע לי על גרסות שונות שלו.

בדל ניתן לברר ע"י המספר הסידורי של המסך. חיפוש פה בפורום יתן לך תשובה מדוייקת.

לצרכי הפוטושופ פנל נחשב למדוייק יותר מ PVA, אינני עורך גרפי אבל כאחד שעבד על שתי הגרסאות של הדל אני יכול לציין שההבדלים ביניהם קלים. בכל מקרה יש מרחק מאד גדול מהם למסכים מבוססי TN. יש חנויות שמוכנות להתחייב על סוג הפנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :yelclap:

קראתי את האשכול עם הלינק עם החולצה ;D .

נניח שאני מעלה את רף המחיר ומתפשר על S-PVA וחושב על המסך הבא Eizo S2231W .

מה לדעתך הכדאיות או אי הכדאיות של ההפרש הכספי מול האיכות\אי איכות בינו לבין המסכים של DEL ,,- ?

תודה

אדי

נ.ב המסך הזה הוא היחידי (עלפי מה שכתוב ברשת ) שהוא לא PN לגודל "22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rברשותכם ,לאחר יום של חיפושים ברשת (ובעקבות התגובה הפושרת מהמסך 2231 EIZO )אני שוקל לרכוש את המסך של .

2408WPF עפ פנל S-PVA כמו של EIZO .המסך מקבל ציונים גבוהים ברשת.

מה דעתך\כם על המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה-2408WFP אני לא יכול להמליץ עבור גרפיקת sRGB, אלא אם כן תמיד תעבוד עם מרחב Adobe RGB תוך כיול המסך בעזרת קולורמטר למרחב זה, וכמו כן תמיד תצטרך להתאים את התוכן למרחב זה על מנת שרפרודוקציית הצבע תהיה נכונה.

ה- 2007FP ו- LP2065 הזולים משמעותית ממשיכים להיות חלופה במקרה של מגבלות תקציביות בגלל שהם מותאמים לעבודה עם תקן sRGB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קיבלתי החלטה והלכתי לקנות את המסך של NEC 2470 .

התקשרתי וכן יש להם אחד במלאי והוזמנתי לראות את המסך.קיבלו אותי יפה הוציאו את המסך חיברו אותו למחשב והפעילו עבורי תוכנה שבודקת פיקסלים שרופים .

להפתעתי גיליתי במסכי צבע שונים 3 פיקסלים שרופים . אמרתי להם תודה על השרות וביקשתי שיתקשרו כשיגיעה מסך אחר תקין יותר.

האם לדעתך היתי צריך לקחת את המסך במצב הזה?

שאלה נוספת במחשב מותקן כרטיס מסך 7600 GS .למסך כזה אני נדרש להחליף את כרטיס המסך? רזולוציה מקסימלית שלו 1600X1200

תודה

אדי

נ.ב

את המסך של DEL2470 הורדתי מהפרק :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל QttP .

חשבתי שלא נכון לעבוד עם כרטיס ברזולוציה המקסימלית שהוא יכול לספק.

ל gperry .

היעוד של המסך הוא גרפיקה וטיפול בתמונות (כמו שכתוב בכותרת של התרד ).

המלצות של borsood פה ובמקומות נוספים באתר הזה (ובלינקים להובילו לאתרי בדיקה מקצועיים ) הבנתי שעם המסך של לא אוכל לקבל את תחום הצבעים sRGB שאני משתמש איתו במצלמה הדיגיטלית שלי .

אדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...