התנהגות מוזרה ב FireFox לאחר מעבר לרשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנהגות מוזרה ב FireFox לאחר מעבר לרשת אלחוטית

ha

Recommended Posts

אני לא יודע אם זה ממש קשור אבל אחרי שהתקנתי רשת אלחוטית בבית הופיעו מספר בעיות מוזרות ב וורסיה 2.

הראוטר הוא Edimax BR6504N וכרטיס הרשת הוא Edimax EW-7728IL

המחשב שלי עובד כל הזמן וה FF פתוח, שמתי לב שחלק מהטאבים מתנתקים לי אחרי כמה שעות, תופעה שלא קרתה לי עד עכשוו. התופעה קוראת בעיקר בטאבים של NRG YNET ו haaretz אבל גם

בטאבים אחרים. בנוסף, שמתי לב שכאשר דף מתרענן מבחוץ (לא שאני מרענן אותו) לוקח לו הרבה יותר זמן ונראה כאילו הוא מנסה להתרענן מספר פעמים.

התופעה הזאת התחילה לאחר המעבר לרשת אלחוטית כך שאני חושב שהראוטר/כרטיס הרשת גורמים לה. מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת אלחוטית היא תמיד איטית יותר ומידי פעם יש הפרעות , אז אם הדפדפן אמור להתעדכן כל כמה דקות סביר שבמהלך שעות יקרה מצב שאחד העדכונים יכשל

תבדוק מה עוצמת הקליטה, ומה מהירות החיבור לרשת האלחוטית

ואם אפשרי אז תעבור לרשת חוטית, הרבה יותר יציבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר. עוצמת הרשת היא בערך 75% ומהירות החיבור היא בערך 100MBit. אם FF מתעדכן ויש נפילת תקשורת מיקרית הרי בפעם הבאה הוא יתעדכן שוב ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם FF3 בערך שבועיים אחרי שיצאה הגירסא היציבה והוא עובד פצצות לגמרי חלק בלי בעיות.

סביר להניח שלא מדובר כל כך בפיירפוקס במקרה הזה אם כי זו אופציה.

איך הרשת האלחוטית במחשב שלך מנוהלת? על ידי התוכנה שהכרטיס הגיע איתו או דרך חלונות?

מה המרחק בין הנתב למחשב?

האם מישהו אצלכם משתמש בשיתוך קבצים ברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשת האלחוטית במחשב שלי מנוהלת על ידי התוכנה שהכרטיס הגיע איתה והמרחק לא גדול במיוחד (6 מטרים ושני קירות)

כן, אני משתמש בשיתוף קבצים ברשת (EMule, Azureus)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...