האם קירור מודם יגרום לביצוים יותר טובים באינטרנט? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קירור מודם יגרום לביצוים יותר טובים באינטרנט?

shumaher

Recommended Posts

ביצאתי ניסוי אם הנתב שלי.

הנתב דלק בלי שום כך שהוא התחמם (כמו תמיד)

ניסיתי להוריד קובץ ישירות מהאינטרנט הקובץ ירד ב 34 שניות.

שמתי מאוור אם כוח דחיפה חזק מאוד.. כך שטמ של הנתב ירדה עד טמפ' החדר.

תוצאות מאוד מרשימות שיפור של 9 שניות (הקובץ ירד ב 25 שניות)!!!

עוד לגבי הביצאוים בהמשך...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

כמה שטויות בת'רד אחד. מילא השאלה שפתחה את הדיון - הבנאדם לא יודע אז הוא שואל - אבל למה אתם משתפים אתו פעולה אם גם לכם אין מושג?

קודם כל, קירור כל רכיב מחשב שהוא לא יעלה את המהירות או הביצועים. מה שהוא כן נותן זה את האפשרות להמהיר רכיב זה או אחר באמצעות הBIOS או תוכנה יעודית וזאת מבלי לגרום להתחממות יתר של הרכיב. אין שום שמיועדת להמהרת מודמים, מה גם שהמודם שלך מסוגל במצב הרגיל שלו להרבה יותר ממה שספקית האינטרנט שלך מאפשרת.

אם המודם שלך נוהג להתחמם יותר מדי, להודיע על תקלות או להתנתק על דעת עצמו, יכול להיות שרצוי לשפר את תנאי האוורור שלו כמו שנאמר - אבל לא מעבר לזה.

קירור מודם שעובד בצורה תקינה לא יתן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בת'רד אחד. מילא השאלה שפתחה את הדיון - הבנאדם לא יודע אז הוא שואל - אבל למה אתם משתפים אתו פעולה אם גם לכם אין מושג?

קודם כל, קירור כל רכיב מחשב שהוא לא יעלה את המהירות או הביצועים. מה שהוא כן נותן זה את האפשרות להמהיר רכיב זה או אחר באמצעות הBIOS או תוכנה יעודית וזאת מבלי לגרום להתחממות יתר של הרכיב. אין שום שמיועדת להמהרת מודמים, מה גם שהמודם שלך מסוגל במצב הרגיל שלו להרבה יותר ממה שספקית האינטרנט שלך מאפשרת.

אם המודם שלך נוהג להתחמם יותר מדי, להודיע על תקלות או להתנתק על דעת עצמו, יכול להיות שרצוי לשפר את תנאי האוורור שלו כמו שנאמר - אבל לא מעבר לזה.

קירור מודם שעובד בצורה תקינה לא יתן כלום.

בשביל כל הדברים האלה אנחנו מדרבנים את הבנאדם כדי שינסה וילמד בעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

who's the bigger fool: the fool who leads or the fool who follows?

אני מציע לך לקרוא את הדיון מהתחלה ולא מהסוף, הרעיון של להמהיר את המודם כבר נפסל בעמוד הראשון. לפותח הדיון נראה שהמודם גורם להאטה בגלל עודף חום, מהכרותי האישית עם המכשירים הללו (בתור עובד לשעבר) אני יכול להגיד לך שזה לא דבר מופרך, ואנחנו מנסים לעזור לו.

ד"א, זה שמודם מסוגל לעבוד גם ב20 מגה ביט לא אומר שהוא יפעל כמו שצריך ב1.5 מגה אם הוא מחוץ לגבולות הפעולה האופטימליים שלו, הגבולות אולי יותר רחבים במעט ב1.5, אבל כשיוצאים מהם אז אתה לא עובד בצורה אופטימלית נקודה.

נ.ב.

למה לצטט תגובה מעליך, היא כבר שם - מעליך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו דהההה ברור שחום של שבבים משפיע על מהירות תגובתם וכו'.

במקרה של מודמים של רוטאל וסימנט שבזק משווקים הם פשוט נתבים מאד גרועים עם CACHE מאד נמוך וזו בעיקר הסיבה להאטת מהירות חיבור דרכם.

אצלי השתמשתי במודם\נתב של רוטאל בהתחלה בתור של הרשת שלי ואחרי שהייתי מתחבר עם טורנט אחד מסכן של מקסימום 50 חיבורים מהירות הגלישה ירדה פלאים אם בכלל יכולתי ושלא נדבר על זה שלא יכולתי בכלל לגשת לממשק הניהול של הנתב....

ניסיתי לשים עליו אוורור וזה עזר במעט מאד אם בכלל(לא ברור עדיין כמה זה עזר).

בכל מקרה מאז ששמתי של אדימקס 6204WG או שזה 6402WG לא זוכר אז הוא פשוט זז ממש מצויין ועובד שבועות בלי לגעת בו בכללללל כאשר גם אני וגם אחי מחוברים לאימיול וטורנטים (במגבלות מסויימות).

בחודשים האחרונים אמא שלי התלוננה על מהירות גלישה איטית מאד אז ניסיתי להפסיק תטורנטים ובאמת מסתבר שזה אכן השפיע(כצפוי)

אז הגדרתי בנתב QOS שיבטיח ליציאה של גלישת האינטרנט (80) מהירות הורדה של 40KB ו 7KB של מהירות העלאה ובאמת מאז אמא שלי לא מתלוננת :D

ממממ איזה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך פירקתי את המודם שלי (של ...)

שמתי לב שציפ אחד עומד בטמפ 160-240 מעלות לא פחות (אדום)!!!

ועןד 2 רכבים על 80-90 (צהוב)

האם זה בסדר שציפ יעבוד בטמפ כל כך גבוהות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...