מחשב נייד HP TX2500Z Tablet PC - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד HP TX2500Z Tablet PC

tgolin

Recommended Posts

יש לי דגם ישן יותר והכרטיס מסך עובר את ה100 מעלות :(

כמובן שלך יש כרטיס מסך אחר לגמרי. אני בכלל לא מרוצה מהקנייה. בעיקר המסך הזה הורס לי את הבריאות.

גם לאחותי יש דגם ישן יותר TX1000US (מפרט דומה למעט כרטיס מסך של מדגם 6150)

מתחמם בצורה היסטרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, בינתיים החום של המחשב סביר (יותר מרוב המחשבים אבל זה 12" + , אי אפשר היה לצפות למחשב קריר) אבל הוא לא בשימוש כבד (ובדר"כ לא בשימוש שלי, אני חזרתי למחשבים העסקיים עם מעבדי ה-ULV החביבים עלי:)). אני יכולה לשים את האיזור של המאווררים על הירך בלי יותר מידי בעיות. אני מניחה שזה עדיין יהיה בעייתי למי שרוצה לשחק או להשתמש במחשב על הברכיים לזמן ארוך ובהחלט לא הייתי ממליצה עליו למי שרגיש לחום ורעש.

הרמה של המסך הרבה יותר מטרידה אותי בשימוש על בטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המסך בעייתי גם בשימוש במצב של מחשב (לא כטבלט), כאשר מכוונים אותו לזווית נוחה לצפייה?

האם נוח לעבוד מולו, נניח כאשר הוא על בהירות מירבית, או שאז הוא בהיר מדי ומכאיב לעיניים?

אני פשוט חושבת יותר ויותר ל לרכוש אותו, ותוהה האם העבודה איתו ממש בעייתית. האם ידוע למישהו אם אפשר לראות אותו בתצוגה איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב של עבודה כמחשב בזווית ישירה, בהירות גבוהה ובתנאי תאורה ביתיים הוא בסדר (סובל מהשתקפויות כמו כל מסך מבריק כמובן).

ראיתי אותו בתצוגה בהנדי בדיזינגוף סנטר אבל זה מחשב ש- דוחפת עכשיו חזק בעיתונים אז הייתי מצפה שהוא יהיה בתצוגה בלא מעט מקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...