Catalyst 8.8 שוחרר - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Catalyst 8.8 שוחרר

Ohad19

Recommended Posts

לא להוריד, תשארו עם 8.7, לי זה עשה בעיות ואני עם 32BIT, זה עשה לי קראשים לווינדוס (מסכים כחולים), ובסוף כתב לי שאני עם 8.6

משהו דפוק אצלך

התקנתי, שום מסכים כחולים, הכל טס.

קיבלתי שיפור של כמה FPS ב DMC4 (כאילו שצריך, שהמשחק גם ככה טס על איזה 90....) וב AC, לא בדקתי קרייסיס.

עושה רושם טוב, חלון התצוגה ב ATI TOOL קפץ לו בכמה FPS טובים, והניקוד ב 3DM2006 עלה ב 300 נקודות.

שיפורים יפים יחסית לדרייבר.

ויסטה אולטימייט 32 ביט, 4850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה HOTFIX כבר לא רלוונטי. יש להתקין רק את הדרייבר העדכני - Catalyst 8.8.

עריכה: השוואה בין הדרייבר החדש לישן:

http://www.tweaktown.com/articles/1565/1/ati_catalyst_8_8_analysis_xp_vista/index.html

לפי ההשוואה עושה רושם שהוא חרא דרייבר. (בטעות) מוזר, אצלי התחושה שהוא שווה או טוב יותר מהקודם.

בכל מקרה, הכל עובד לי חלק. אני אשאר כבר איתו עד להבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מישהוא יודע למה המאוורר של ה-4870 שלי כל כמה שניות מגביר קצב ואחרי שנייה חוזר

לקצב נורמלי?

ועד שאלה קטנה, מישהוא כאן הזכיר שהוא פתח את אופצית ה-OVERDRIVE - איך עושים את זה?

אני מקבל כל הזמן את ההודעה - ati overdrive capabilities has not been initialized yet, please try again later

תודה לכולם על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מישהוא יודע למה המאוורר של ה-4870 שלי כל כמה שניות מגביר קצב ואחרי שנייה חוזר

לקצב נורמלי?

ועד שאלה קטנה, מישהוא כאן הזכיר שהוא פתח את אופצית ה-OVERDRIVE - איך עושים את זה?

אני מקבל כל הזמן את ההודעה - ati overdrive capabilities has not been initialized yet, please try again later

תודה לכולם על העזרה...

אני גם אבל אצלי זה בהצדקה, דהיינו צרבתי של הכרטיס מסך עם מודיפקציה ושינויים שלי, יש שם הגדרות ספיצפיות שאם אתה משנה הOVERDRIVE בעצם נעשה על ידך ולכן אין צורך בתוכנה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה למחיקת הדרייברים הישנים שמיועדת לויסטה?

עריכה: בינתיים בדקתי רק בUT3, שיפור קל אם בכלל...עדיין יש תקיעות מדי פעם והמשחק לא רץ מושלם וזה ממש בלתי נסבל.

מתי ייצאו נורמלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה למחיקת הדרייברים הישנים שמיועדת לויסטה?

עריכה: בינתיים בדקתי רק בUT3, שיפור קל אם בכלל...עדיין יש תקיעות מדי פעם והמשחק לא רץ מושלם וזה ממש בלתי נסבל.

מתי ייצאו נורמלים?

יש לך תקיעות ב-U3 עם 4870?!?!?........ משהו לא תקין אצלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...