בעייה עם כרטיס קול מובנה REALTEC HD SOUND - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם כרטיס קול מובנה REALTEC HD SOUND

EasyPooper

Recommended Posts

שלום ברשותי לוח האם- GA-MA78GMS2H ויש לי בעייה עם הכרטיס קול המובנה עליו. אני בדקתי הכרטיס דלוק בBIOS וגם הדרייבר של ריאלטק מסומן באודיו ולא הדרייבר של ATI. אז אל הבעייה עצמה. לא יוצא סאונד כשאני מחבר או כל דבר אחד לכל החיבורים האחוריים של הלוח ומה עוד כשאני מחבר את האוזניות ליציאה הירוקה מאחורה התוכנה שקיבלתי מרגישה שהכנסתי את האוזניות לחיבור של המיקרופון (הוורוד) ואין סאונד. מה גם לפני שהתקנתי את הדרייברים מחדש התוכנה כל שנייה איבדה קשר עם האוזיניות והייתה לי כל שנייה הודעה מהסוג-HEADPHONES CONECTED ואז אחרי שנייה HEADPHONES DISCONECTED וחוזר חלילה. המחשב חדש לחלוטין האם קיבלתי עם כרטיס קול מובנה פגום? או שהבעייה בדרייבר? תודה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד דריוור מעודכן לREALTEK מהאתר של יצרן הלוח. (תוודא שזה מתאים ללוח הזה)

אפשר גם לנסות להוריד להתקין דריוור מהאתר של REALTEK עצמם.

אם זה לא בעיה של דריוור אז נסה לחבר לחיבור אחר, אולי מישהו מילא לא נכון את הצבעים במכלי הצביעה באותו יום. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו אני התקנתי הולך לריסטרט.. עוד שנייה חוזר

שום כלום... אותה בעיה האוזניות בכניסה הירוקה התוכנה מוציאה חלון שחיברתי משו לסלוט אני מסמן את זה כאוזניות ואז אותה תמונה שכיאילו חיברתי את האוזניות לחיבור של המיקרופון (האדום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עוזר... [br]פורסם בתאריך: 19.08.2008 בשעה 13:00:26

יש מצב שהכרטיס קול פגום? כי עדכניים שמתי הוא לא מרגיש את כל היציאות וכו' ? אם כן אז יש לי זכות להגיע לקיי אס פי ולדרוש לו החלפה או לפחות כרטיס קול לא מובנה כי אין לי רכב פרטי (וגם לא לאבא שלי) ולהביא את המחשב עד קי אס םי זה קצת בעייתי...

הנה השינוי היחיד מכך שעדכנתי שומעים מהחיבור הקדמי הירוק אבל נורא חלש ורש באוזנייה השמאלית.... כמו שהבנתי הוא מונו וזה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רקל א ניסיתי לחבר שמתי גם אפילו את המגבר של החשמלית שלי (יש לי מתאם אני לא אהבל) ושם כלום... במחשב הישן זכרונו לברכה הכל עבד פיקס... ואיך אני מגדיר את זה כפרונט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רקל א ניסיתי לחבר שמתי גם אפילו את המגבר של החשמלית שלי (יש לי מתאם אני לא אהבל) ושם כלום... במחשב הישן זכרונו לברכה הכל עבד פיקס... ואיך אני מגדיר את זה כפרונט?

דאבל קליק על האייקון של האוזניות ואז יופיע לך האפשרויות שממהם אתה בוחר את הFRONT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...