מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ?

zorgi

מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?  

2794 הצבעות

1. 1. מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?

• שאול מופז
    • מאיר שטרית
    • ציפי לבני
    • אהוד אולמרט (שוב פעם)
    • אהוד ברק
    • בנימין נתניהו
    • רוני בר און

Recommended Posts

אני כולי תקווה שבבחירות הבאות העם יפקח את העניים ויבין שאסור להעמיד את המדינה במצב שציפי לבני תהיה ראש ממשלה. אני לא רוצה לראות אותה בעמדת קבלת ההחלטות בזמן מלחמה.

אנשים שכחו מה קרה בפעם הקודמת שהיתה לנו אשה בתפקיד ראש הממשלה (ראה ערך: "יום כיפור"). :nono:

בפן הבטחוני אני סומך יותר על ברק, אך בזה הכלכלי ביבי יותר מתאים...

זה שברק נחשב ל"ביטחוניסט" בגלל העבר הצבאי שלו לא הופך אותו למומחה בביטחון (ראה ערך: "ברק ברח"). :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ברק פעל בצורה לא רעה בכלל לעניות דעתי בזמן תקופתו כשר ביטחון בממשלת אולמרט, על כך אני מבסס את הדעה שלי(והתקווה שלי) שתחת מרותו ביטחון מדינתנו יהיה בידיים טובות.

תגיד מה שתגיד, ברק מכיר את כל המערכות הקשורות לביטחון מדינת ככף ידו, ושוב, לפי דעתי מדובר באדם בעל הרקע הביטחוני החזק ביותר.

וברק לא ברח:

ב־15 במרץ 1999 פורסם דו"ח מבקר המדינה, אליעזר גולדברג, שקיבל את טענות ברק וניקה אותו מכל אשמה ("הרמטכ"ל נשאר במקום 45 דקות לפחות אחרי האסון").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברק לא ברח:

ב?15 במרץ 1999 פורסם דו"ח מבקר המדינה, אליעזר גולדברג, שקיבל את טענות ברק וניקה אותו מכל אשמה ("הרמטכ"ל נשאר במקום 45 דקות לפחות אחרי האסון").

אבל עדיין הוא לקח מסוק ושהיו יכולם להיכנס בו עוד חיילים ונמלט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך על ביבי כראש ממשלה וברק כשר הבטחון. יש לברק ידע בטחוני רחב, וזה הופך אותו לשר בטחון טוב - לא ללראש ממשלה טוב. ביבי הוא המתמודד הכי פחות גרוע מרשימת ה"פולטיקאים" שהבאת, ולכן אבחר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק פעל בצורה לא רעה בכלל לעניות דעתי בזמן תקופתו כשר ביטחון בממשלת אולמרט, על כך אני מבסס את הדעה שלי(והתקווה שלי) שתחת מרותו ביטחון מדינתנו יהיה בידיים טובות.

ברק באמת טיפל בקסאמים כמו שצריך. :screwy:

וברק לא ברח:

ב?15 במרץ 1999 פורסם דו"ח מבקר המדינה, אליעזר גולדברג, שקיבל את טענות ברק וניקה אותו מכל אשמה ("הרמטכ"ל נשאר במקום 45 דקות לפחות אחרי האסון").

אני מדבר על הבריחה מלבנון. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף ללכת לפי שלילת אפשרויות.

שאול מופז - חסר ניסיון.

ציפי לבני - קץ מדינת . חוץ מלהתרפס לארופאים ולקונדוליסה רייס היא לא יכולה לעשות כלום.

דיכטר- בתפקידו האחרון כלל לא הורגש, לא שינה דבר.

שיטרית- סתם שר.

אולמרט- גמור.

נשארו ברק וביבי.

אני לא בטוח מה מהם פחות גרוע אבל אני מהמר על ביבי. ביבי הבחירה שלי.

איך לעזאזל נשארו ברק וביבי?

הם נשארו רק כי רצית שישארו..

ברק - האדם הכי צבוע עלי אדמות, בואו לא נשכח איך הוא בגד בכל המצביעים שלו בבחירות הקודמות בהן זכה.

ביב - הפוליטיקאי המושחת ביותר, איך לעזאזל מדינה שקוראת לפטר רה"מ עם האשמות מינוריות בשחיתות, מעזה לבחור את הפוליטיקאי המושחת ביותר בתולדותיה להיות רה"מ?

הבן אדם מושחת גם לא רק במישור הפוליטי..

זה נכון שבתור שר אוצר הוא טוב וזה נחמד, אבל בתור ראש ממשלה הוא עתיד להביא חורבן על המדינה הזו..

בקיצור, אין לנו במי לבחור.. המדינה קורסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל נשארו ברק וביבי?

הם נשארו רק כי רצית שישארו..

ברק - האדם הכי צבוע עלי אדמות, בואו לא נשכח איך הוא בגד בכל המצביעים שלו בבחירות הקודמות בהן זכה.

ביב - הפוליטיקאי המושחת ביותר, איך לעזאזל מדינה שקוראת לפטר רה"מ עם האשמות מינוריות בשחיתות, מעזה לבחור את הפוליטיקאי המושחת ביותר בתולדותיה להיות רה"מ?

הבן אדם מושחת גם לא רק במישור הפוליטי..

זה נכון שבתור שר אוצר הוא טוב וזה נחמד, אבל בתור ראש ממשלה הוא עתיד להביא חורבן על המדינה הזו..

עם כול הכבוד ליושר, אני לא רוצה בן אדם ישר לגמרי בתור ראש ממשלה. תפקיד ראש הממשלה בישראל הוא כול כך מורכב ומסובך, שאתה חייב לעקם חוקים מדי פעם כדי לישרוד ולגרום לדברים להתבצע. אני מחפש בן אדם חזק, לא ישר (ברור שצריך יושר מסויים אבל לא לגמרי), אחד שיידע לעמוד מול לחצים של האירופאים וארצות הברית, לא אחד שהולך תמיד לפי החוקים היבשיםעם ראש בקיר.

ולגבי זה שאמרתה שביבי יביא חורבן למדינה... נו באמת, הרי הוא כבר היה ראש ממשלה והוא לא הביא לחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי...כי הצטלמתי איתו בבית של סבא שלי שהייתי בן 5 או פחות חחחחחחחחחחח....והוא גם רוה"מ סבבה...

אבל בתכלס שמעון פרס הכי מתאים לתפקיד - תהיה לו יותר עוצמה בתור רוה"מ מאשר בתור נשיא והוא ינצל זאת לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...