שאלה| קנייה של G5 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| קנייה של G5

tal_p

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרי 90% מכל מה שהולך בפורומים פה זה בשביל השופוני, מודים, OC(אף אחד לא באמת צריך 5GHZ), אז שבן אדם החליט שהוא אוהב את העיצוב קוטלים אותו?

אני גם מחשיב לפעמים את העיצוב והנוחות יותר, וממש לא מעניין אותי שהחיישן יותר טוב ב0.1 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משנה לי כי זה לא נכון. סדר העדיפויות שלו לא נכון. זה משנה לי כי אכפת לי מהכסף שלא יבוזבז על עכבר שלא שווה יותר מ50 שקל.

ואורי, זה ממש לא 0.1 אחוז. ואני ממש לא קוטל אותו. אל תקצין. אני מביע את דעתי. בסופו של דבר, הוא זה שיחליט אם לעשות את הבחירה הנכונה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זה ברור שהMX יותר טוב.

אבל את הסדר עדיפויות הוא יקבע, ואין כזה דבר סדר עדיפויות לא נכון, כל אחד מה שהוא מעדיף. (לך תשכנע אישה שעדיף לחסוך את ה700 שקל ולא לקנות עוד נעלי עקב ;D).

בכל מקרה, לא דיברתי ספציפית אליך , אלא על כל שרשור שנפתח ומישהו מצייץ לכיוון הG5 כולם קופצים עליו.

גילוי נאות: אני משתמש כרגע בWMO....אז כנראה שהעיצוב גם לא בראש סדר העדיפויות שלי, לפחות לא עד שאני אקנה את הDA.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לWMO יש עיצוב נהדר שמתאים לחלק מהגיימרים[לי הוא לא, יש לי ידיים של פיל ;D]. אישית הDA מעוצב טוב יותר[עיצוב מצוין] אבל כבבבד הרבה יותר. אני מניח שאם אתה לא כזה שמשחק יותר מדיי אז זה לא יפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...