מחפש שני רמקולים רצפתיים+רסיבר טוב עד 2000 שקל - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שני רמקולים רצפתיים+רסיבר טוב עד 2000 שקל

BD1

Recommended Posts

ליד הביג אם אני לא טועה זה חנות ליד הורדוס טיפה בפנים שם.. הכן, חנות בשם עולם הקולנוע

ליד הרכבת לא מכיר אף חנות לא זכור לי. נמצא בצד האחורי של הבניין, מול אולמי ארגמן

ולפני שנינעל בכלל על החנויות קודם צריך לדעת מה מכניסים ואיך מבחינת התקציב כי זאת הדילמה העקרית פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להוריד מכבוד האתר שבו יותר מבינים, גם פה יש כמה אנשים שיודעים מה הם מדברים.

חח...

אני לא בא לומר שאין פה אנשים שמבינים והוא לא יקבל פה עזרה. בגלל שאני לא מבין בתחום וכשהייתי צריך עזרה, אז עזרו לי שם והתרשמתי מהם לטובה, זה פורום שמתמחה במיוחד בכל הקשור לאודיו וקולנוע ביתי וכו' וכו'...

ושוב אני לא בא להמעיט בערכו של הפורום הזה, זה פורום מצוין! כל האתר הזה עושה עבודה נפלאה! :xyxthumbs:

ולפותח האשכול - ראיתי שאנטולי המליץ לך על יד 2 ולי יצא לשוטט בפורום שהבאתי לך וראיתי שיש שם מדריכים שמסבירים מה לבדוק ואיך לבדוק כשקונים יד2...אז תעיין ואולי זה יעזור לך!!! ;)

לילה/לפנות בוקר/בוקר טוב לכם!! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וינטאג' משמעו ציוד ישן באמת. לא משהו בן שנתיים שלוש, אלא ציוד בן 20 שנים ויותר. זה אולי נשמע לך קצת מפחיד בפעם הראשונה, אבל יש המון מגברים ורמקולים טובים מהשנים ההן שאפשר להשיג בגרושים. לי יש בחדר ציוד ששווה לא מעט כסף, וציוד ברמה באמת טובה. ועם כל זה, גם אני משתמש במגבר וינטאג' לרמקולים הקדמיים. בעוד את הסנטר והאחוריים מגביר לי DENON 1906, את הקדמיים אני מגביר עם KA7100 של קנווד. אם תבדוק ברשת, תגלה שמדובר במגבר בן 30 שנה. כל הרמקולים שציינתי לפני כן היו בני לא מעט שנים. הצעיר ביותר בן כ-12 שנים. ה-MLP200 של מורל לדוגמא היה בן כ-28 שנים :)

מגברי סטריאו וינטאג' מוצלחים מאוד אפשר למצוא ב-400-500 שקלים בקלות. זה משאיר לך סכום מכובד לרמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וינטאג' משמעו ציוד ישן באמת. לא משהו בן שנתיים שלוש, אלא ציוד בן 20 שנים ויותר. זה אולי נשמע לך קצת מפחיד בפעם הראשונה, אבל יש המון מגברים ורמקולים טובים מהשנים ההן שאפשר להשיג בגרושים. לי יש בחדר ציוד ששווה לא מעט כסף, וציוד ברמה באמת טובה. ועם כל זה, גם אני משתמש במגבר וינטאג' לרמקולים הקדמיים. בעוד את הסנטר והאחוריים מגביר לי DENON 1906, את הקדמיים אני מגביר עם KA7100 של קנווד. אם תבדוק ברשת, תגלה שמדובר במגבר בן 30 שנה. כל הרמקולים שציינתי לפני כן היו בני לא מעט שנים. הצעיר ביותר בן כ-12 שנים. ה-MLP200 של מורל לדוגמא היה בן כ-28 שנים :)

מגברי סטריאו וינטאג' מוצלחים מאוד אפשר למצוא ב-400-500 שקלים בקלות. זה משאיר לך סכום מכובד לרמקולים.

Anatoli.

(Kenwood KA-7100 (1977 - 1978

אכן 30 שנה.. לא צעיר הבחור. 8)

לענייננו גבר,

אז אתה אומר שעדיף לי לקנות מגבר וינטאג' והוא יספק לי את הסחורה גם לעוד כמה שנים?

פשוט נשמע לי מוזר לקנות מגבר לפני שלושים - היה לי אחד אפילו לפני ארבעים שנה עם הפטיפון למעלה אבל לא הצלחתי לסדר אותו אבל נראה לי שהוא היה ממש טוב.

בכל מקרה כל הקטע הזה של וינטאג', אלו שפעם היו בשימוש וסתם הפסיקו להשתמש בהם או מה?

נשמע מאוד מוזר ומעניין ביחד.

ואם אפשר להביא מגבר וינטאג' במחיר שאמרת זה יהיה מצויין.

היה לי משהו כזה..

מה אתה אומר עליו למשל?

http://www.msnshops.co.il/shop/Templates/groupsalesproduct.aspx?came=529&AuctionId=5810707

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני גונב את הדיון, אבל איך מזהים מציאה (וינטאג' או יש שניה) ?

זורם אחי, שאלה טובה.

ולאנטון..

האם תוכל לתת לי המלצה למערכת שלמה - ומגבר וינטאג' בטווח מחיר שרשמתי,

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתת לך המלצה אני לא יכול. אתה צריך להתחיל לקרוא בפורומים על דגמים מומלצים, ולחפש אותם בלוחות יד שנייה.

Anatoli.

לפחות כיוון או משהו?

רמקולים היית ממליץ על Wharefedale?

אפשר להכניס משהו טוב בתקציב?

ד''א תודה על העזרה בכל האשכול, באמת עזרת לי והתגובות שלך היו לעניין. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...