מחפש שני רמקולים רצפתיים+רסיבר טוב עד 2000 שקל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שני רמקולים רצפתיים+רסיבר טוב עד 2000 שקל

BD1

Recommended Posts

מבלי להוריד מכבוד האתר שבו יותר מבינים, גם פה יש כמה אנשים שיודעים מה הם מדברים.

השאלה הרצינית כרגע היא האם אתה מחפש משהו חדש בשביל לעשות "פוזה", או משהו שיישמע כמה שיותר טוב?

מדובר על שני דברים שונים לגמרי.אם הראשון, תצטרך לרכוש רצפתיים כמה שיותר זולים, ולחפש לאחר מכן מגבר כמה שיותר זול, לא יהיה הרבה דגש על איכות. אם אתה רוצה משהו משומש, אתה יכול לחפש ציוד ישן יותר, מגבר ווינטאג' טוב יוריד לך 500 שקלים לערך, וב-1500 אפשר להביא רמקולים מצוינים ממה שיצרו לפני שנים מספר. יש L100, KF 104, WESTRA מסוימים אפילו שלדעתי יהיו מצוינים בזכות המחיר הנמוך שלהם והבאס המוצלח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להוריד מכבוד האתר שבו יותר מבינים, גם פה יש כמה אנשים שיודעים מה הם מדברים.

השאלה הרצינית כרגע היא האם אתה מחפש משהו חדש בשביל לעשות "פוזה", או משהו שיישמע כמה שיותר טוב?

מדובר על שני דברים שונים לגמרי.אם הראשון, תצטרך לרכוש רצפתיים כמה שיותר זולים, ולחפש לאחר מכן מגבר כמה שיותר זול, לא יהיה הרבה דגש על איכות. אם אתה רוצה משהו משומש, אתה יכול לחפש ציוד ישן יותר, מגבר ווינטאג' טוב יוריד לך 500 שקלים לערך, וב-1500 אפשר להביא רמקולים מצוינים ממה שיצרו לפני שנים מספר. יש JBL L100, KF 104, WESTRA מסוימים אפילו שלדעתי יהיו מצוינים בזכות המחיר הנמוך שלהם והבאס המוצלח.

Anatoli.

אני שמח שמישהו ענה לי למרות שהפנו אותי לפורום אחר אבל עזוב את זה..

האמת לא הייתי בבית ארבעה ימים ועכשיו חזרתי אז נחזור לנושא.

לשאלה שלך:

אני לא רוצה להתפשר על משהו זול, אני רוצה משהו טוב ואיכותי אבל לא בהשקעה בשמיים

יש לי כמה שאלות:

*אם הסכום שרשמתי שזה הסכום שאני רוצה להשקיע במה עדיף להשקיע פחות ובמה יותר?

*איזה רמקולים עדיף, רצפתיים מדפיים?

*האם המבנה הזה יהיה מספיק( מגבר ו2 רמקולים)?

למשהו אחר..

בענין רסיבר

הציעו לי לקנות את ONKYO A9211 יד שנייה בסכום של 1100 ש''ח

אני רוצה שתגיד לי אם זה משתלם ואיך זה מסתדר לגבי השאלה למעלה(מגבר איכותי או רמקולים איכותיים)

ואיך הרמקולים האלה?

http://www.fuse.co.il/products/100262

שוב תודה רבה על העזרה והזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

בתקציב שלך אפשר להביא מערכת מצוינת אם רק יש סבלנות. אספר לך שהבאתי לחברים מערכבות וינטאג' לא פעם. אחת עלתה 1200 שקלים וכלל זוג מדפיים גדולים של מורל ומגבר אונקיו. השניה עלתה 1500 שקלים וכללה זוג רצפתיים של אומגה אודיו ומגבר של מרנטז. השלישית כללה זוג רצפתיים של מורל ומגבר של ימאה ועלתה רק 500 שקלים. זה כמובן רק חלק. יש המון דברים טובים בלוחות כל זמן מה, אך צריך לזהות אותם.

בנוגע לאונקיו שציינת. לא שמעתי אותו, כן שמעתי אח גדול שלו (לא זוכר דגם מדויק). אני אישית מאוד אהבתי. אם האחד הזה דומה לו, לדעתי ב-1000 שקלים זה דיל משתלם מאוד.

בנוגע לגודל , אין כלל מחייב, בעיקר העדפה אישית. לי יש עם באס מאוד חזק בחדר לא גדול, ואני מסתדר בכיף. לעומת זאת, גם למדפיים יש את הייתרון שלהם בצליל. אם אתה מחפש את הבאס הנמוך ביותר ואתה חשוב שמדפי לא יספיק בחדר שלך, רצפתי הוא חובה. אם לא חשוב לך יותר מדיי לוותר על כמה הרצים למטה, אז אתה יכול ללכת על מדפי שכנראה שבאותו המחיר ייתן לך מיד וטרבל טובים מעט יותר (לא בהכרח, אך בהחלט משהו הגיוני להניח).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

בתקציב שלך אפשר להביא מערכת מצוינת אם רק יש סבלנות. אספר לך שהבאתי לחברים מערכבות וינטאג' לא פעם. אחת עלתה 1200 שקלים וכלל זוג רמקולים מדפיים גדולים של מורל ומגבר אונקיו. השניה עלתה 1500 שקלים וכללה זוג רצפתיים של אומגה אודיו ומגבר של מרנטז. השלישית כללה זוג רצפתיים של מורל ומגבר של ימאה ועלתה רק 500 שקלים. זה כמובן רק חלק. יש המון דברים טובים בלוחות כל זמן מה, אך צריך לזהות אותם.

בנוגע לאונקיו שציינת. לא שמעתי אותו, כן שמעתי אח גדול שלו (לא זוכר דגם מדויק). אני אישית מאוד אהבתי. אם האחד הזה דומה לו, לדעתי ב-1000 שקלים זה דיל משתלם מאוד.

בנוגע לגודל רמקולים, אין כלל מחייב, בעיקר העדפה אישית. לי יש רמקולים עם באס מאוד חזק בחדר לא גדול, ואני מסתדר בכיף. לעומת זאת, גם למדפיים יש את הייתרון שלהם בצליל. אם אתה מחפש את הבאס הנמוך ביותר ואתה חשוב שמדפי לא יספיק בחדר שלך, רצפתי הוא חובה. אם לא חשוב לך יותר מדיי לוותר על כמה הרצים למטה, אז אתה יכול ללכת על מדפי שכנראה שבאותו המחיר ייתן לך מיד וטרבל טובים מעט יותר (לא בהכרח, אך בהחלט משהו הגיוני להניח).

Anatoli.

שאני יבין כל הדוגמאות שהבאת למעלה זה מערכות יד שנייה? גם רמקולים וגם רסיבר?

והאם זה בטוח לקנות יד שנייה?

ואם תוכל לענות על שאלה למעלה?

אם לוקחים משהו יד שנייה או בכלל לקנות אפילו משהו יד ראשונה.. במה עדיף להשקיע יותר בתקציב הזה ברמקולים או ברסיבר?

הכוונה היא אם אני לוקח רמקולים עד 1200 שקל, אפשר להכניס רסיבר בתקציב של 800 ככה והוא יספיק לרמקולים?

ד''א איך הרמקולים האלה?

http://www.fuse.co.il/products/100262

מקווה שהבנת אותי,

תודה על העזרה גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המערכות שציינתי הן מערכות שרכשתי ביד שנייה עבור אנשים שאני מכיר.

בנוגע לרמקולים של וורפידל, איני מכיר אותם.

אני מאוד ממליץ בתקציב שלך להימנע מציוד חדש, לא תקבל איכות שתתקרב למה שמשומש ייתן לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המערכות שציינתי הן מערכות שרכשתי ביד שנייה עבור אנשים שאני מכיר.

בנוגע לרמקולים של וורפידל, איני מכיר אותם.

אני מאוד ממליץ בתקציב שלך להימנע מציוד חדש, לא תקבל איכות שתתקרב למה שמשומש ייתן לך.

Anatoli.

ואם אפשר לשאול..

איך המערכות האלה מתפקדות כיום?

המערכות שהחברים שלך קנו...

כי תשמע זה בכל זאת יד שנייה זה לא סתם נמכר ולכן זאת בעיה וזאת החששה שלי.

ובאיזה תקציב משקיעים על מערכת חדשה כמו שאני רוצה.?

זוג ומגבר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות האילו מתפקדות ללא דופי כבר מעל 20 שנה. ציוד סטריאו לא קונים חדש אלא אם אין ברירה, או שמעדיפים את ההרגשה של חדש על פני האיכות.

מערכת משומשות שתקנה ב-1500 תהייה שקולה בקלות למערכת חדשה של 4000 שקלים, אם תלך על ציוד וינטאג' כמובן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות האילו מתפקדות ללא דופי כבר מעל 20 שנה. ציוד סטריאו לא קונים חדש אלא אם אין ברירה, או שמעדיפים את ההרגשה של חדש על פני האיכות.

מערכת משומשות שתקנה ב-1500 תהייה שקולה בקלות למערכת חדשה של 4000 שקלים, אם תלך על ציוד וינטאג' כמובן.

Anatoli.

אז מה שאתה אומר זה שהמערכות האלה הם כמו יין, משתבחות עם השנים? חח

מקווה שזאת דוגמא טובה

את האמת אני מעדיף משהו איכותי מאשר סתם משהו ואם אתה אומר שיש לך חברים שקנו והיו והם עדיין מרוצים מהקנייה אז אני מאמין לך.

ועוד דבר אחד..

מה זאת מערכת וינטאג'?

לא שמעתי אף פעם את המושג :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

התקציב אכן לא מספיק לציוד חדש. או שבעצם כן מספיק, אבל לחדש ולא איכותי.

לא הבנתי למה אתה צריך רצפתיים. המדפיים שלי עלו כ2000 שקל ויותר טובים מרצפתיים ב1500 שקל יותר...

אגב, בלי לשמוע תשכח מלקנות.

מאוד ממליץ לך לקפוץ לסטריאו סטאר בפ"ת, גם אם רק לייעוץ.

מוכרים שם גם מוצרים יד 2, אולי תוכל למצוא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב אכן לא מספיק לציוד חדש. או שבעצם כן מספיק, אבל לחדש ולא איכותי.

לא הבנתי למה אתה צריך רצפתיים. המדפיים שלי עלו כ2000 שקל ויותר טובים מרצפתיים ב1500 שקל יותר...

אגב, בלי לשמוע תשכח מלקנות.

מאוד ממליץ לך לקפוץ לסטריאו סטאר בפ"ת, גם אם רק לייעוץ.

מוכרים שם גם מוצרים יד 2, אולי תוכל למצוא משהו.

לא אל תדאג אני לא ממהר בכלל לא..

ייקח זמן עד שאני ייקנה ובטח שאני יישמע את המערכת שאני רוצה לקנות.

חנות באזור דרום יש משהו יד שנייה?

אני גר בבאר שבע את האמת ולא נראה לי שאני מכיר כל כך חנויות..

יש מחסני חשמל אבל לא נראה לי יש להם יד שנייה ויש גם ניופאן לגביהם לא כל כך בטוח

וחוץ מהם לא מכיר ממש משהו..

יש רעיונות?

איפה יש עוד אתה יודע אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות באזור דרום יש משהו יד שנייה?

אני גר בבאר שבע את האמת ולא נראה לי שאני מכיר כל כך חנויות..

יש מחסני חשמל אבל לא נראה לי יש להם יד שנייה ויש גם ניופאן לגביהם לא כל כך בטוח

וחוץ מהם לא מכיר ממש משהו..

יש רעיונות?

איפה יש עוד אתה יודע אולי?

יש חנות סטריאו וק"ב בבניין הרכבת, ועוד חנות ליד ביג.

יש לשניהם תצוגה סבירה.

תביא דיסקים שאתה מכיר, ותקשיב שם לפני שאתה עושה בחירה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חנות סטריאו וק"ב בבניין הרכבת, ועוד חנות ליד ביג.

יש לשניהם תצוגה סבירה.

תביא דיסקים שאתה מכיר, ותקשיב שם לפני שאתה עושה בחירה כלשהי.

ליד הביג אם אני לא טועה זה חנות ליד הורדוס טיפה בפנים שם..

ליד הרכבת לא מכיר אף חנות לא זכור לי.

ולפני שנינעל בכלל על החנויות קודם צריך לדעת מה מכניסים ואיך מבחינת התקציב כי זאת הדילמה העקרית פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...