זכרונות מ1.5 ל2.5 אפשרי ללוח אם? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות מ1.5 ל2.5 אפשרי ללוח אם?

rroonnii

Recommended Posts

מפרט בצד.

כרגע יש לי 1.5 זכרון, אין בעיה לקנות עוד גיגה? זה יעבוד בדואל? או לקנות 2 גיגה ולעגל ל3 גיגה?

לא יעזור עוד 2 ג'יגה...ביגלל שהג'יגה שלך הוא יחיד ועים תוסיף עוד 2 שהם בעצם DUEL הם לא יעבדו ב DUEL ביגלל הג'יגה שלך...

הצעה שלי תיקנה עוד 3 ג'יגה ואז תיהיה DUEL בין כל ה 4 ג'יגה...או שפשוט תיקנה 2 ג'יגה ותוריד את הג'יגה שיש לך עכשיו(כמובן גם את ה 512 מגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז לקנות ג'יגה ולשאיר את הגיגה הנוכח ולהוציא את ה512 [אבל כבר אמרו לי שאין כל כך הבדל בין גיגה וחצי ל2 גיגה]

וכרגע שיש לי גיגה וחצי זה עובד בדואל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז לקנות ג'יגה ולשאיר את הגיגה הנוכח ולהוציא את ה512 [אבל כבר אמרו לי שאין כל כך הבדל בין גיגה וחצי ל2 גיגה]

וכרגע שיש לי גיגה וחצי זה עובד בדואל.

אים כך... :-\ :-\...אז קנה עוד כמה שאתה צריך אבל בתנאי שיהיה 2 סטיקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אים כך... :-\ :-\...אז קנה עוד כמה שאתה צריך אבל בתנאי שיהיה 2 סטיקים...

מה הכוונה?

להשאיר את הגיגה ולקנות סטיק אחד של 2 גיגה?[יהיה 2 סטיקים,1 של גיגה אחד של 2 גיגה]

ואז יהיה 3 גיגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה?

להשאיר את הגיגה ולקנות סטיק אחד של 2 גיגה?[יהיה 2 סטיקים,1 של גיגה אחד של 2 גיגה]

ואז יהיה 3 גיגה?

עים תשאיר את הג'יגה לא יהיה לך DUEL אתה תיצטרך להשאיר גם את ה 512...ואז יצא לך 3.5 ג'יגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עים תשאיר את הג'יגה לא יהיה לך DUEL אתה תיצטרך להשאיר גם את ה 512...ואז יצא לך 3.5 ג'יגה...

אז לשים 3 זכרונות? 1 גיגה, 2 גיגה, וחצי גיגה? על שלוש מקומות? [שכחתי מה שמם] וזה יהיה דואל בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לקנות אותו סוג זה לא בעיה,

השאלה היא כזאת:

האם אפשר לקנות סטיק של 2 גיגה? ולשים עוד גיגה שכבר יש לי וגם את ה512 [3 מקומות] האם יהיה דואל? זה הכל.

או לקנות גיגה בודד ממקום 2 גיגה. כי 2.5 גיגה זה די מספיק. אבל השאלה אם יהיה דואל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...