NVIDIA שחררה את חבילת הPhysx שלה יחד עם ה177.83 WHQL+נוסף דריוור 177.89!!! - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA שחררה את חבילת הPhysx שלה יחד עם ה177.83 WHQL+נוסף דריוור 177.89!!!

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע רגע ???

באו נעשה לי קצת סדר בבקשה כי אני כבר איבדתי את עצמי חחחה :s05:

לי יש 8800GTS512G92 וVISTA 64BIT (מפרט 1)

הבנתי שמעכשיו כל אחד שיש לו כרטיס מסך של NVIDIA מליבת G80 והלאה יכול להנות מטכנולוגית הPHYSX

שעד עכשיו היתה נמכרת לחוד בעזרת כרטיס נוסף.. שתפקידו היה לעבד את המידע הזה..

http://hwzone.co.il/reviews/asus_physx/

עכשיו ככה!

1.בגדול זה אמור לתת אפקטים נוספים ומיוחדים אבל גם להוריד בביצועים כלומר פחות FPS ?

2.כשאני נכנס לאתר של NVIDIA לעגכן את הדריבר! לאן אני נכנס? לGEFORCE SERIES 8 או SERIES 9 כי הליבה היא G92

כי עד עכשיו היתי נכנס ל SERIES 8..!!

3.לא מזמן הורדתי את הגירסה האחרונה שבאתר שהיא 175.19 שהיא ללא הPHYSX?

4.כן באתר פרסמתם את הדריבר שכן עם הPHYSX שהוא 177.83 נכון?

5.בנוסף פרסמתם גם את ה177.89 שהוא גרסת בטא!! הוא כולל את הPHYSX?

.6עדכנתי את הPhysX FluidMark לבדיקה והוא נותן לי הודעת שגיעה...בתמונה למטה למה?

עכשיו תקנו אותי אם אני טועה אבל ה177.89 הוא בעצם המשך של ה175.19 ללא שם קשר לPHYSX?

ו ה177.89 היא הגירסה היחידה ועוד הבטא עם הPHYSX?

תודה לעונים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתייך לסדרת 9 בגלל הליבה של הכרטיס שלך G92.

כן אני יודע....רק להראות רק שבאתר של nvidia לא כל כך קל להוריד את הדרייבר המתאים.

אם אתה מסמן את סדרה 9 מראים לך לבחור איזה כרטיס מסך לבחור מהרשימה וה8800GT לא נמצא בה.

בכל מקרה הורדתי וזה כמובן עובד, אז תודה.

1.בגדול זה אמור לתת אפקטים נוספים ומיוחדים אבל גם להוריד בביצועים כלומר פחות FPS ?

2.כשאני נכנס לאתר של NVIDIA לעגכן את הדריבר! לאן אני נכנס? לGEFORCE SERIES 8 או GEFORCE SERIES 9 כי הליבה היא G92

כי עד עכשיו היתי נכנס ל GEFORCE SERIES 8..!!

3.לא מזמן הורדתי את הגירסה האחרונה שבאתר שהיא 175.19 שהיא ללא הPHYSX?

4.כן באתר פרסמתם את הדריבר שכן עם הPHYSX שהוא 177.83 נכון?

5.בנוסף פרסמתם גם את ה177.89 שהוא גרסת בטא!! הוא כולל את הPHYSX?

.6עדכנתי את הPhysX FluidMark לבדיקה והוא נותן לי הודעת שגיעה...בתמונה למטה למה?

1. זה אמור לתת אפקטים נוספים במשחקים שתומכים ובהם יותר אפקטים=פחות FPS כמו כל תוספת אפקטים במשחקים מכיוון שזה דורש יותר כוח חישוב.

לפי הבנתי, בכללי אמורה להיות תוספת ביצועים - יותר כוח עיבוד שגורם למשחקים לרוץ חלק יותר וב3DMARK הציון בכוח עיבוד יעלה.

2.כנס לסדרה 9 ותוריד את הדרייבר, או פשוט יותר בעזרת הקישורים שנתנו פה בדף הראשון.

4. 177.83 לפי הבנתי הוא גרסא רישמית שתומכת בתוספת פיזיקה, 177.89 היא בטא אבל לפי מה שהראו כאן יש אפשרות לשיפור בביצועים.

6. אתה צריך להוריד ולהתקין את זה:

http://downloads.guru3d.com/NVIDIA-PhysX-System-driver-8.08.01-download-2029.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע....רק להראות רק שבאתר של nvidia לא כל כך קל להוריד את הדרייבר המתאים.

אם אתה מסמן את סדרה 9 מראים לך לבחור איזה כרטיס מסך לבחור מהרשימה וה8800GT לא נמצא בה.

בכל מקרה הורדתי וזה כמובן עובד, אז תודה.

1. זה אמור לתת אפקטים נוספים במשחקים שתומכים ובהם יותר אפקטים=פחות FPS כמו כל תוספת אפקטים במשחקים מכיוון שזה דורש יותר כוח חישוב.

לפי הבנתי, בכללי אמורה להיות תוספת ביצועים - יותר כוח עיבוד שגורם למשחקים לרוץ חלק יותר וב3DMARK הציון בכוח עיבוד יעלה.

2.כנס לסדרה 9 ותוריד את הדרייבר, או פשוט יותר בעזרת הקישורים שנתנו פה בדף הראשון.

4. 177.83 לפי הבנתי הוא גרסא רישמית שתומכת בתוספת פיזיקה, 177.89 היא בטא אבל לפי מה שהראו כאן יש אפשרות לשיפור בביצועים.

6. אתה צריך להוריד ולהתקין את זה:

http://downloads.guru3d.com/NVIDIA-PhysX-System-driver-8.08.01-download-2029.html

OK

תודה!

אבל רגע..

ה177.89 הוא כולל PhysX או לא?

ואם כן אז למה גם ב 177.89 וגם ב177.83 הFluidMark לא עובד לי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קקה קקה קקה של דרייבר.

באונריל 3 נעלמת לי התצוגה כל בערך חמש דקות לאיזה 10 שניות!!!! :s07:

וברור לי שזה מהדרייבר כי כשאני יוצא מהמשחק יש הודעה בווינדוס שהדרייבר של הכרטיס מסך הפסיק להגיב ואז התאושש.

אני אחזור לדרייבר הרשמי עד שייצא הרשמי הבא(לא הבטא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...