חוות דעת על העכבר da והמקלדת tarantula - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על העכבר da והמקלדת tarantula

saar3

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שתי שאלות:

הקופסא זאת קופסא עם סקוצים ואז מקדימה זה נפתח כמו דלת נכון?

ושנית למה לא קנית אותו?

כן

לא קניתעי אותו משתי סיבות:

1 והכי חשובה- אין כסף.

2 כי יש לי עכבר מצויין שאני לא רואה סיבה להחליפו (IME 4.0)

נכון.

אגב שתדעו לכם לדעת רבים[וגם לדעתי], הIME3.0 עדיף.

ואני מדבר מעבר לכל הטכנולוגיות שיש בDA, אלא רק תכלס עכבר.

ראית "אל תתעסקו עם הזוהן" ?

אם כן, אתה תבין מה אני אומר פה:

בולשלאכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא הייתי מציע לדבר בבטחון מלא בלי ידע מורחב.

הIME3.0 לא רק שהוא קל פי כמה מDA, הוא גם מעוצב טוב יותר מבחינת צורה, וזה מה שחשוב, יש לו עיצוב ומשקל שנותן לך לשלוט עליו בצורה טובה יותר מהDA.

כמו כן הסיכוי שתפול על IME 3.0 תקול הוא קטן יותר.

עזוב למה אני מדבר סתם, לך לESR, שאל בפורום HARDWARE: "What is the best mouse at the moment" ותגיד לי מה אומרים לך הכי הרבה.

אגב, "אל תתעסקו עם הזוהאן", סרט נהדר בטיפשותו[הוא מצחיק ומטומטם].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא הייתי מציע לדבר בבטחון מלא בלי ידע מורחב.

זאת הבעיה, שזה מה שאתה עושה.

תבדוק בכל מקום, ל DA יש בדיוק את אותה הצורה כמו ל IME3.0.

הסיכוי שתקבל DA תקול הוא כמו שתקבל MX518 תקול.

לגרסא הישנה שלו הייתה בעיה קטנה עם הקושחה, אבל הם הוציאו קושחה חדשה שתיקנה את זה, ועכשיו כל עכבר נמכר יחד איתה, וגם אם לא, אתה יכול לעדכן את הקושחה ידנית.

לגבי השורה האחרונה, אני חייב להסכים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שיש לו את שני העכברים, הצורה שלהם אמנם דומה אבל ממש לא זהה, יש מספר הבדלים שהופכים את ה-IME3.0 לקל במקצת לשליטה אם כי גם ל-DA יש את היתרונות שלו בצורה, אבל בסה"כ אני חושב שהצורה של ה-IME3.0 טובה במקצת, גם על סמך הביצועים שלי במשחקים שהשתפרו למרות שחשבתי שיותר רחוק ממה שהגעתי עם ה-DA אני לא יכול להגיע.

בכל אופן, ה-DA הוא העכבר הקרוב ביותר שיש מבחינת שליטה ל-IME3.0/WMO/IMO1.1A שהם גם במקרה עדיין עכברי הגיימינג הפופולריים ביותר בקרב מקצוענים, ובהתחשב בעובדה שה-IME3.0 וה-IMO1.1 לא זמינים בארץ, ושאף אחד לא יאמין לי שעכבר בן 8 שנים שעולה 50 שקל יכול להיות יותר טוב מה-DA וה-MX518, ה-DA הופכת לאופציה הטובה ביותר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, בסוף לא מכרת אותו?

אגב לכל מעריצי ה IME (שכן, למרות הפוסטים שלי, אני אחד מהם)

נסו את החדש ביותר, 4.0A

אמנם יש לו חיישן מעט פחות טוב מקודמיו, אבל:

יש לו צורה שוה, יותר ארגונומית.

יש לו גלגלת חלקה (מה זה אומר? שכל פעם שתגללו למטה או למעלה, לא תשמעו קליק, ולא תרגישו אותו, בהתחלה פחדתי, חשבתי שהעכבר שלי הגיע שבור, ובסוף הבנתי שככה הוא אמור להיות) לא אישית- הרבה יותר נוח.

הוא עשוי מחומרים יותר נעימים למגע.

העיצוב הרבה יותר טוב

ויש לו מן שקעים כאלה לאצבעות, לא זוכר אם יש גם בישנים, אבל זה בהחלט נוח.

הביצועים שלי איתו בגיימינג בהחלט השתפרו, מאוד השתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ב"גיימינג" אתה מתייחס לסוליטייר ודמקה באינטרנט אז וואלה יש מצב. בכל משחק אחר ה-IME3.0 עולה על כל עכבר אחר בשוק, בטח ובטח שעל הגרסה החדשה והעלובה שלו, שמעבר להיותה פחות נוחה לגיימינג, גם מצויידת בחיישן סוג ז' שמרצד בלי הפסקה.

וכן, ניסיתי את העכבר, לפני 4-5 שנים בערך, והוא ללא ספק העכבר הכי גרוע שהשתמשתי בו עד היום. ( אם כי תמיד השתמשתי בטובים ביותר כך שלא פלא )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פה את ה Intellimouse Explorer 2.0 Wireless, שתכלס זה אותו עכבר כמו ה IME 4.0, רק .

חשבתי שהוא עכבר מאוד נוח, אבל אחרי כמה שנים טובות הוא התחיל להתקלף ולהתג'ייף אז קניתי לא מזמן MX518.

הלוג'יטק יותר נוח לי דיי בהרבה (אני מאמין שזה בגלל שהוא יותר גדול) ויותר נוח לשחק איתו.

מה שבאתי להגיד תכלס זה שעכשיו הוא נראה לך נוח מאוד, אבל אם תנסה עכבר אחר ותתרגל אליו קצת הדעה שלך יכולה להשתנות.

בנוגע לשליטה, אני לא אגיד שזה בולשיט אבל לדעתי אם העכבר נוח אז גם קל לשלוט בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...