Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*! - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*!

DarkSlide

Recommended Posts

טוב אז אחרי התלבטות קשה עם עצמי בעיקר , החלטתי לשנות די הרבה במוד...

1. שם המוד שונה לBlack Panther

xD

2. החלטתי במקום לחתוך חלון בצורה של הנמר לעשות חלון מלבני, להאיר אותו בלדים כחולים, ולקחת עוד פרספקס, שחור חצי שקוף, לחתוך את הפרספקס בצורה של הנמר ולהדביק, כנראה מבפנים, על החלון, החלטתי לעשות את זה כי הרעיון שלי היה מהתחלה של פנתר שחור והרעיון די נהרס עם אני עושה חריטה או חלון כי אין אור שחור xD

3. אני מוסיף מאווררים, אני שם (בהמלצת Mutation) אחד למעלה, מואר בכחול, אחד בצד למטה, מואר בכחול, ואחד רגיל מאחורה

4. אם אני יראה שיש לי יותר מדי שחור בעיניים אני שוקל לעשות חריטה על המארז בצד השני (הצד בלי הלון) ולכתוב בחריטה Black Panther, עדיין לא בטוח ..

זהו בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי כמה הצעות בשבילך.

אישית,אני לא אוהב את החלון המרובע,זה די נדוש ו''חרוש''.

מה אתה אומר על כך -

1 - בחלון השמאלי (זה שמיועד לחיתוך החלון) תעשה כמו שהוחלט מקודם,תחתוך חלון בצורת הפנתר ומאחוריו פרספקט מואר (הצבע - תלוי בך).

2- מעל החיתוך של הפנתר (עדיין לא הפאנל העליון של המארז) תחרוט את שם הפרוייקט - B.Panther,החריטה תוסיף המון.

3 - בדלת ימין תחתוך 3 תערים (כאילו - ''תקיפת נמר'') ומאחוריהם רשת/גריל.

מקווה שאהבת,

בהצלחה בהמשך.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ דבר ראשון התערים וגם חלון נראה לי קצת יותר מדי..

לגבי החלון, זה מה שרציתי מההתחלה, אבל כל כך נדבקתי לקטע שאני רוצה שהפנתר עצמו יהיה שחור.. xD

אני יודע שדי חרוש ומאוס הקטע עם חלון מרובע, אני חושב אולי לעשות צורה אחרת.. אבל לא עולה רעיון בראשי... אני רוצה כאילו שיהיה חלון שקוף ועליו נמר שחור, הכי חשוב שהנמר יהיה שחור ..

תודה על הרעיונות בכל מקרה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...