Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*!

DarkSlide

Recommended Posts

שלום לכולם =]

כמו שהבנתם אני חדש בתחום, חשבתי להתחיל שיהיה לי תקציב ואז גיליתי שיש לי דרמל, אז החלטתי להתחיל כבר עכשיו =]

אז זה המוד הראשון שלי - Panther Project

יש לי אובססיה לנמרים :yelclap:

התכנון למארז :

1. חיתוך חלון במארז בדדוגמת נמר TribalTiger.jpg

זה ייראה בערך ככה רק שזה יהיה גדול הרבה יותר כמובן ולא מעוך כמו בתמונה, מי שהיה פעם באילת בטיילת (יש פה מישהו שלא? xD) אולי שם לב יש בקעקועי חינה אחד כזה ענקי, שעושים על הגב, אני מנסה להשיג שבלונה החוצפנים רוצים עליה 40 שקל, לא אכפת לי על הכסף אבל זובי שהם ירוויחו עליי 39.9 שקל סתם :o

אני עדיין מתלבט עם לעשות את החלון ממש ככה עם כל הפסים והחלקים או פשוט לעשות רק את הקווי מתאר החיצוניים, אני ינסה על חתיכת פח לראות איך הולך לי עם הדרמל אם יילך טוב אני יעשה כמו שזה בתמונה =]

(בהתחלה אפילו לא חשבתי לעשות איך שזה אלא רק את הקווי מתאר אבל אבא שלי מעודד אותי P= הוא אומר אם אתה כבר משקיע תשקיע עד הסוף, צודק )

בסוף אולי אני עושה חריטה על חלון או משהו נחמד עם פרספקס שחור - פרטים בעמוד 2 באחת ההודעות שלי =]

2. הוספת פרספקס שקוף לחלון

3. תאורה - אני שוקל איזה לדים לשים מאחורי החלון, אני לא חושב כל כך שירוק וכחול יתאימו ואני חושב אולי לשים שילוב של צהוב כתום אדום - הצעות יתקבלו בברכה =]

4. צביעת המארז בשחור - פה יש לי קצת בעיה כי כל הפאנל הקדמי שלי מלא בשטויות כמו שתכף תראו בתמונות, את הרוב אני יכול פשוט להוריד אבל לא יודע אם יראו יפה על המארז השחור, ויש לי גם פס כסוף כזה על המארז שמשלא מתאים לצבוע - גם כאן אשמח לעזרה :smile1:

5. סידור כל הכבלים והחוטים ובכללי הבלאגן במארז

זהו בערך, אולי אני יעשה כמה חורים ויוסיף מאווררים כי כמו שתראו בתמונות יש לי קצת בעיה בקירור (הקירור של המארז פשוט לא עובד, איזה טכנאי טמבל כנראה ניתק אותו פע, כי פשוט חוט אחד אחד חתוך :-O )

בגלל שזה המוד הראשון שלי אני יצטרך ואשמח להצעות ורעיונות, כי למרות שאבא שלי חשמלאי ועוסק בכל השטויות האלה זה שונה

אוקיי אז הנה התמונות של המארז העלוב שלי:

2dqhz2ymjimm.jpg

mi2rgdn1dxnm.jpg

0tznoiwdujyw.jpg

eyxzmjmzjygw.jpg

zjjnltiziln2.jpg

מקווה שיילך לי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם עוד מוד רגיל

סליחה?

חוצפה.

אז ככה,

אתה יכול פשוט לעשות לתמונה resize ולהגדיל אותה לגודל הרצוי.

דבר שני,

יהיה יותר יפה אם תחתוך את הדלת כך שהשחור יהיה הפרספקט.

דבר שלישי,

בקשר לתאורת הפרספקט,

צהוב-אדום יכול להראות נחמד.

בקשר ל''שטויות'' בפאנל - אתה יכול פשוט לכסות אותם עם בונד.

(להנמיך/להוציא אותם ולמלא בבונד).

בהצלחה בהמשך,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט הודעה שמעליך

בקשר לresize לתמונה, זה יוצא ממש ממש מפוקסל כי התמונה ממש קטנה, בסדר אני ישיג את השבלונה ההיא P=

בקשר לפרספקס, אוקיי, נגיד זה מה שאני יעשה, מה הטעם בתאורה מאחורה? ואם זה מה שאעשה באמת, איזה צבע כדאי לצבוע את המארז כולו? אני שונא את הצבע שיש לו עכשיו אחד המעצבנים

אדום/כתום לא זועק מדי נראה לך יילך טוב?

אם לא איזה צבע?

בקשר לשטויות, אוקיי נראה לי שזה מה שאני יעשה, ה"שטות" העיקרית שלי זה החתיכת פלסטיק המכוערת מעל החיבורי , אולי אני אפילו יצליח להפטר מזה בלי לעשות חור P=

אני מקווה שרואים מספיק טוב בתמונה, בקשר לכפתורים של הPOWER והריסטארט, הם שקופים כאלה עם תכלת, אתה חושב שאם אני יצבע אותם בצבע שחור (אם אני יילך על הרעיון שלך שהמארז בצבע X והנמר עצמו שחור, אם לא בצבע שיתאים) זה ייראה יפה?

תודה על התגובה והעזרה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפרספקס, אוקיי, נגיד זה מה שאני יעשה, מה הטעם בתאורה מאחורה? ואם זה מה שאעשה באמת, איזה צבע כדאי לצבוע את המארז כולו? אני שונא את הצבע שיש לו עכשיו אחד המעצבנים

תאמת - גם אני חשבתי כך בהתחלה,

אבל זה יהיה די משעמם,אתה בקושי תראה משהוא בחושך,

מסכים איתי?

צבע?

זה תלוי בך.

אני הייתי אומר,שאם כבר נתת לפרוייקט הזה שם שכזה,ואתה עושה חיתוך בצורתו - תצבע בצבעי החיה.

זה יכול לצאת משהוא מיוחד?

הלא כן?

אדום/כתום לא זועק מדי נראה לך יילך טוב?

אם לא איזה צבע?

אם אני לא טועה,אין לדים כתומים,

אך השילוב בין הצהוב לאדום יכול לתת לך תוצאה דומה.

אני מציע שפשוט תקנה מ'ס קטן של לדים בצבעים אלו,משהוא בסביבות ה- 6-7 שקל,ותבדוק זאת.

אני מקווה שרואים מספיק טוב בתמונה, בקשר לכפתורים של הPOWER והריסטארט, הם שקופים כאלה עם תכלת, אתה חושב שאם אני יצבע אותם בצבע שחור (אם אני יילך על הרעיון שלך שהמארז בצבע X והנמר עצמו שחור, אם לא בצבע שיתאים) זה ייראה יפה?

זה משהוא שצריך דווקא לראות,ולא לנסות להריץ את זה בראש.

תנסה להחליף את הלדים לצבע אדום/צהוב.

בהצלחה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אומר לא צריך לצטט הודעה שמעליך

אני חושב שאנחנו לא מדברים על אותם דברים xD

בקשר לפרספקס השחור, שאלתי מה הטעם בלדים מאחוריו אם הוא שחור, אמרת שאם אני לא ישים לא יראו כלום בחושך, אב גם אם אשים לא יראו אותם בחושך, או שאתה מדבר על שחור חצי שקוף? אם מדובר על שחור חצי שקוף, אוקיי אז לדים מאחוריו, נגיד בצבעים אדום-צהוב / כתום

בקשר לצבע, צבעי החיה הם גם שחור, ולא הגיוני לשים פרספקס שחור ולצבוע את המארז גם בשחור

בקשר ללדים, ששאלתי לגבי האם נראה לך מתאים כתום/אדום התכוונתי לצבע של המארז, אבל בכל מקרה, אני חושב שראיתי לדים כתומים איפהשהוא פעם, גם אם לא אני מאמין גם שאדום וצהוב ייתנו את האפקט הרצוי =]

לגבי הכפתורים, כאן לא ממש הבנתי אותך, כמו שרואים בתמונה זה פשוט .. כפתורים שקופים עם קצת תכלת בהם, ולדעתי זה לא יתאים לשאר העיצוב של המארז, שאלתי אם אתה חושב שזה ייראה נורמלי אם אצבע אותם בשחור לדוגמה, לא הבנתי איפה הלדים נכנסים פה ממש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפרספקס השחור, שאלתי מה הטעם בלדים מאחוריו אם הוא שחור, אמרת שאם אני לא ישים לא יראו כלום בחושך, אב גם אם אשים לא יראו אותם בחושך, או שאתה מדבר על שחור חצי שקוף? אם מדובר על שחור חצי שקוף, אוקיי אז לדים מאחוריו, נגיד בצבעים אדום-צהוב / כתום

למה פרספקט שחור?

שאני רשמתי שהשחור בתמונה יהיה הפרספקט,התכוונתי שהחלקים השחורים בציור - יהיו אלו שיחתכו מהדלת.

לגבי הכפתורים, כאן לא ממש הבנתי אותך, כמו שרואים בתמונה זה פשוט .. כפתורים שקופים עם קצת תכלת בהם, ולדעתי זה לא יתאים לשאר העיצוב של המארז, שאלתי אם אתה חושב שזה ייראה נורמלי אם אצבע אותם בשחור לדוגמה, לא הבנתי איפה הלדים נכנסים פה ממש.

אתה יכול לצבוע אותם בשחור אבל למה?

עדיף לך כבר להוציא אותם ויהיה לך עוד מקום פנוי להשתעשע איתו בפאנל.

מה שאני התכוונתי אליו בעניין הזה,הוא שתהפוך את ה''כפתורים'' לעיניי הפנתר (לדוגמא...).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפרספקס, הייתי בטוח שהתכוונת שאני יעשה את הפרספקס שחור xD

כן הרעיון מהתחלה היה שכל החלקים השחורים בתמונה ייחתכו והם כאילו יהיו הפרספקס, חשבתי לשים פרספקס שקוף ומאחוריו לדים כתומים (דרך אגב אם האתר הבא לא סתם החליט שיש לדים בצבעים שלא קיימים, אז יש כתום ואפילו טורקיז :

http://www.lsdiodes.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=1&zenid=7a9d228c41811c00c716fc684aadf45b )

אוקיי בגלל שחשבתי שאתה חושב שכדאי לעשות פרספקס שחור אז חשבתי שאם אני יילך על זה המארז כמובן ייצבע בצבע אחר והכפתורים יהיו בצבע של הפרספקס, אבל זה לא רלוונטי כי זה לא מה שהתכוונת אליו

חשבתי להוציא את הכפתורים ולשים כפתורים שאני ירצה במקום אבל הכפתורים בצורה ייחודית ואני יהיה חייב לשים כפתורים באותה הצורה אז מה הטעם? עדיף להשאיר את אותם כפתורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוכים הבאים לפורום. :hi:

דבר ראשון, ערכתי לך את ההודעות, אתה לא צריך לצטט הודעות שמעליך, אין צורך בזה!

דבר שני, בהצלחה בפרוייקט.

ודבר אחרון אני מזהה את הסידי רום ה "X52" הזה, הוא רועש כמו טרקטור נכון? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arik, אוקיי, אני לא יצטט xD

אז זה מה שכל כך רועש?!

תראה יש לי מחשב רועש בטירוף, אני מסתדר עם זה איכשהו.. עשיתי לו ניקוי יסודי ושימון כל מאוורר שעוזר ירד בחצי אבל עדיין ממש רועש, אז זה הCD שלי?! xD

אם ככה אולי אני ייפטר ממנו, צורב מספיק בהחלט לא? P=

דורי, אני ינסה ויראה איך הולך עם השור הפס הזה מכסף, אם אני לא יאהב אני ייפטר ממנו ימלא בונדו במקומו כמו שMutation הציע לי, מהפלסטיק שמעל הכניסות אני נפטר 100%

כל כך מכוער...

תודה על התגובות =] מקווה להתחיל לעדכן בקרוב, לא יוצא לי להגיע לטיילת הרבה =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראש מצטער על הדאבל פוסט פשוט יש עדכון קטן

השגתי את השבלונה! סוף סוף xD

הנה תמונה:

jzgyknx1aud0.jpg

גיליתי שהוא טיפה קטן, לא נורא אז החלון יהיה טיפה קטן, גם גיליתי שקצת מסובך לעשות את כל הראש וכאלה, אז אולי אני יעשה אותו חריטה על הפרספקס, אבל אני מאמין שעם הרבה סבלנות אני יצליח לחתוך את זה =]

כאן תם העדכון, אמרתי שהוא קטן xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...