Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Panther Project !*כל המוד שונה, פרטים עמוד 4*!

DarkSlide

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט,חריטה שכזאת על רקע שחור - יצא מדהים.

תוכל לראות פה דוגמאות לחריטות מקצועיות בסגנון.

אם משווים בין חריטה שכזאת לעומת חיתוך - אני הייתי הולך על חריטה.

על-אף שחיתוך יכול לצאת לא רע בכלל.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי =] אני יראה איך הולך לי עם חיתוך בכללי על חתיכת פח שאני ינסה, אם לא יילך משהו אני יעשה חריטה ולקראת המוד הבא (שאני מקווה שיהיה בטווח קרוב אחרי זה) אני כבר יתאמן עוד על חיתוך וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבט מעמיק על התמונה שמהווה כשבלונה - אפשר לראות כי חריטה תיהיה לך יותר קלה מחיתוך.

חוץ מזה,אני בספק אם תוכל לחתוך את כל ה''צורה'' עם דיסקיות.

ייתכן שתיאלץ לקנות ראשי חיתוך.

בהצלחה.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על זה, אבל הציעו לי להשתמש בחלקים הקטנים אולי בכורסמת או איך שלא קוראים לזה xD

וחשבתי אולי לחתוך "גס" את המקומות הקשים ואז עם שיוף להגיע עד לצורה המדויקת.. אני כבר יראה איך הולך לי ואחליט, תודה על העזרה כמו תמיד P=

עריכה:

טוב אז לא רציתי שוב לעשות דאבל פוסט אם אין אפילו עדכון, פשוט יש לי התלבטות פתאום בין כמה אופציות, ורציתי שתעזרו לי לבחור =]

1. חיתוך חלון במארז בצורה של הבלונה, לשים פרספקס ולהאיר מאחורה בכתום-צהוב-אדום

2. לעשות חלון "רגיל" כאילו מרובע/מלבני ועליו חריטה של הנמר ולהאיר רק את החריטה (כמו במוד 3 שהאור בא מלמעלה ואז הוא נשבר רק בחריטה עצמה) בכתום/אדום

3. שהו שחשבתי עליו, הכוונה שלי בפרוייקט הייתה להתייחס לפנתר השחור, שהוא האהוב עליי וזה מה שעלה לי בכל המחשבה על המוד, ואז הבנתי שאני יוצא בעצם בכל מצב פנתר כתום-אדום ..

אז חשבתי על דבר כזה:

לעשות חלון "רגיל" שקוף, לקחת פרספקס שחור אטום/חצי שקוף, לחתוך אותו בצורה של השבלונה, ואת הנמר מהפרספקס השחור להדביק על החלון באמצע מבפנים/בחוץ, ואז להאיר בצבע שיתאים לדעתי מאחורה ואז כאילו הפנתר שחור כמו שהוא אמור להיות P=

עכשיו פה זה גם מתחלק ל2 אופציות אם אני הולך על זה:

1. את המארז לצבוע בשחור כמתוכנן ואז הלדים יהיו צבע חזק ששובר את זה, נגיד כתום וצהוב

2. לצבוע בצבע אחר את המארז (נגיד כחול) ואז את הלדים לשים מה שיתאים לכחול...

תודה לעוזרים =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ניסיתי לשנות את הכותרת אבל אין לי מקום לרשום שערכתי את ההועה האחרונה ועד שמישו לא יגיב לא ייכנסו שוב אז אני פשוט חייב לעשות דאבל פוסט, מצטער מראש

יש לי התלבטות פתאום בין כמה אופציות, ורציתי שתעזרו לי לבחור =]

1. חיתוך חלון במארז בצורה של הבלונה, לשים פרספקס ולהאיר מאחורה בכתום-צהוב-אדום

2. לעשות חלון "רגיל" כאילו מרובע/מלבני ועליו חריטה של הנמר ולהאיר רק את החריטה (כמו במוד 3 שהאור בא מלמעלה ואז הוא נשבר רק בחריטה עצמה) בכתום/אדום

3. שהו שחשבתי עליו, הכוונה שלי בפרוייקט הייתה להתייחס לפנתר השחור, שהוא האהוב עליי וזה מה שעלה לי בכל המחשבה על המוד, ואז הבנתי שאני יוצא בעצם בכל מצב פנתר כתום-אדום ..

אז חשבתי על דבר כזה:

לעשות חלון "רגיל" שקוף, לקחת פרספקס שחור אטום/חצי שקוף, לחתוך אותו בצורה של השבלונה, ואת הנמר מהפרספקס השחור להדביק על החלון באמצע מבפנים/בחוץ, ואז להאיר בצבע שיתאים לדעתי מאחורה ואז כאילו הפנתר שחור כמו שהוא אמור להיות P=

עכשיו פה זה גם מתחלק ל2 אופציות אם אני הולך על זה:

1. את המארז לצבוע בשחור כמתוכנן ואז הלדים יהיו צבע חזק ששובר את זה, נגיד כתום וצהוב

2. לצבוע בצבע אחר את המארז (נגיד כחול) ואז את הלדים לשים מה שיתאים לכחול...

תודה לעוזרים =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך להראות כל כך טוב!.

הייתי ממליץ לך לעשות את החריטה על הדלת עצמה,לא רק שזה יראה יותר יפה,זה יחיה את המארז.

אבל אתה מעוניין בחלון - אז לך על זה.

המון בהצלחה.

MuTaTiOn.

xD אתה הצעת את הרעיון, אבל שיהיה, אני יחכה לרואת מה אחרים חושבים

משום מה כואב לי כל כך להרוס את הרעיון ההתחלתי שלי של פנתר שחור, אבל אני לא יודע אם ייצא יפה הדבקה של הפנתר מפרספקס שחור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החריטה אתה עושה לאחר הצביעה בשחור (אם ברצונך לראות את תוצאת החריטה).

תסתכל עמוד אחורה,נתתי לך לינק של חריטות שמודר עשה על (שהיו צבועים בשחור).

זה יראה יותר יפה (לדעתי האישית) מאשר חיתוך.

לדים - אתה יכול להאיר את המארז למטה,למעלה ובצדדים,בסופו של דבר,זו החלטה של טעם.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...