A3 vs Q5 מה עדיף? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A3 vs Q5 מה עדיף?

PrinceofMadness

Recommended Posts

Screen: 4" 16.7m color, 800x480 pixel

http://www.anythingbutipod.com/archives/2008/02/cowon-iaudio-a3-review.php

כפי שאתה רואה, הרזולוציה של המסך היא 800*480 ולכן קבצי HD כגון 720P וכן 1080P לגמרי לא רלוונטים וסתם יקחו מקום ועיבוד :-X

זה סתם גימיק ולא באמת שמיש.

ובקשר לשאלה הראשית - הייתי הולך על A3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם שאר הפונקציות של ה Q5 כמו למשל יכולת WiFi. יכולת לנגן סרטי HD ללא שינוי לפני ניגון בניגוד ל A3 שכן צריך לפי הבנתי.

גם הממשק שלו יותר נוח (ממשק Touch) והממשק של ה A3 שנמצא כלא כל כך טוב וגם שהג'ויסטיק שלו מאוד לא נוח.

המסך של ה-Q5 גדול יותר ולא נראה לי שהוא יותר גדול בהרבה פיזית מבחינת מימדים חיצוניים לעומת ה A3.

אני באמת מנסה להבין לעומק למה כדאי לקחת את הA3 יותר. לפי מה שאני רואה יש הרבה מאוד יתרונות לQ5 מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם שאר הפונקציות של ה Q5 כמו למשל יכולת WiFi. יכולת לנגן סרטי HD ללא שינוי לפני ניגון בניגוד ל A3 שכן צריך לפי הבנתי.

גם הממשק שלו יותר נוח (ממשק Touch) והממשק של ה A3 שנמצא כלא כל כך טוב וגם שהג'ויסטיק שלו מאוד לא נוח.

המסך של ה-Q5 גדול יותר ולא נראה לי שהוא יותר גדול בהרבה פיזית מבחינת מימדים חיצוניים לעומת ה A3.

אני באמת מנסה להבין לעומק למה כדאי לקחת את הA3 יותר. לפי מה שאני רואה יש הרבה מאוד יתרונות לQ5 מה אתם אומרים?

q5 גדול מידי 0- לא נוח להסתובב איתו. ה WiFi שלו לא מובנה, ואתה צריך להכניס לתקוע Stick בגודל של disc on key לנגן.

ובמחיר שלו אפשר לקחת מחשב נייד כבר שיתן הרבה יותר. לעומתו את ה A3 עוד אפשר לזרוק לתוך תיק ולהשתמש בו ביתר קלות.

בקשר לממשקים. למה אתה חושב שממשק TOCH יותר טוב ממשק שהוא לא?

ואם אתה רוצה לראות סרטים HD על קנה סטרימר.

תחשוב מה אתה רוצה. וניידות או סטרימר לTV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הA2

הוא מדהים בנידות שירים ואחסון (30G)

אך אני חושב שמי שרוצה יותר מזה חייב את הQ5W

אני גם רוצה לקנות את הQ5W אך נכון המחיר גדול עליי (למרות שזה בערך 1000 יותר +-)

אם יש לך דרך לקנות אותו בחול שם המחיר הוא +-520$ הבעיה שלא כל מקום עושה משלוח לארץ

לגבי הA3 הוא מבוסס על CHIPSET של DAVINCHY מבית TI כאלקטרונאי ראיתי למה הם מסוגלים מדהים מה רכיב כזה קטן יכול לעשות

וכולות עיבוד מותאמות לוידאו וDSP עצבני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...