מחשב לDOOM III - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לDOOM III

Red Devil

Recommended Posts

:smoke: המפרט של המחשב שעשיתי בPCH הוא..... :saint:

CPU : Intel Pentium IV 2.4GHz 512K 533MHz Socket 478 CPU BOX

Motherboard : Gigabyte GA-8SQ800 SIS 655 Motherboard (HT,DualDDR,AGPx8,Firewire, ATA133,5.1 Sound,USB 2.0)

Memory GeIL -RAM 512MB 3200 Value Memory

Video Card : Leadtek Winfast Geforce 4 TI4200 MyVIVO AGPx8 128MB Video Card

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

CD/DVD-ROM : -ROM 16/48 Bulk

Monitor : 17" 763MB Flat Monitor

Case Simbadda C850 Front 400W Case

וכל זה פלוס עכבר ומקלדת בשווי 160 ש''ח ועוד הרכבה 153 ש''י......

מחיר סופי :

5048.5 שקלים חדשים :asthanos:

האם זה באמת כדאי? המעבד עולה 988 ש''ח , כרטיס מסך עולה ש''ח835 , לוח 554 ש''ח :-\ וזכרון 455 ש''ח

PLEEEZ HELP ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סה"כ נחמד מאוד, אבל הייתי ממליץ לך להחליף לוח ל- GA-8IPE1000 החדיש יותר וגם להחליף מעבד ל- 2.4C במקום 2.4B שכבר נחשב לקצת מיושן...

גם מארז יכול להיות טוב יותר. Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 שבא עם חזק, משתלם וטוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.. ג'ייל נשמעת לי חברה פשוט טובה לזכרונות בגלל שיש להם עיצוב מיוחד :jump: אם ה"קירור" .....

אני הייתי רוצה לקנות כרטיס מסך טוב יותר אבל אין לי כל כך כסף.... נגיד אם אני אחליף חמעבד ההוא אם באס 800 , המחשב הזה יסחוב את III ? אני מקווה שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור!! המפרט הנוכחי גם יריץ את דום 3, פשוט אני חושב שכדאי שתקח את הדגם עם ה-800FSB כי הוא יותר חדיש והביקורות עליו טובות מאוד.

ולגבי הזכרונות, ג'ייל חברה לא רעה בכלל...

בכל אופן, טובה יותר מסמסונג! תשאר עם ג'ייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, ערוך את הכותרת הלא אינפורמטיבית הזו בהתאם לכללי הפורום כך שהיא תתאים ותקל בכל.

שנית, אין כל טעם במערכת Intel. אין כל טעם בP4-2.4C ועל אחת פי כמה וכמה בביצועים הירודים של הP4-2.4B. הייתי ממליץ על מערכת ממוצעת וטובה שתציג ביצועים טובים יותר במחיר הרבה יותר טוב. הירידה במחיר תאפשר בחירה של כרטיס מסך ומסך נורמאליים וטובים יותר. AXP2500+ ו-NF7 יאפשרו CI-6A19, 300AR-T, PR705F ואולי גם R9600P/9500. אמליץ שתערוך את המערכת שלך בהתאם ושתציג אותה כאן, שוב, בכדי שנוכל לבקר אותה ולבצע בה שינויים בהתאם לצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU

624.99 ¤

Motherboard NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0)

602.15 ¤

Memory Twinmos -RAM 512MB 2700 Memory

350.88 ¤

Cooler Zalman CNPS7000Cu Cooler for PIV/AMD

219.83 ¤

Hard Disk Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

598.91 ¤

Video Card ATI Radeon 9500 PRO 128MB DVI OEM Video Card

1155.08 ¤

Floppy Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

52.57 ¤

CD/DVD-ROM -ROM AOpen 16/48 Retail

257.53 ¤

Monitor 17" CTX PR705F Flat Trinitron Monitor

1090.78 ¤

Case Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case

305.59 ¤

סה"כ 5258.30 ש"ח

אני מקווה שזה לא יותר מידי...

והקירור הוא קשוח מאוד אני חושב שהוא דיי מתאים למרות שהבנתי שלא מתוכנן O/C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

אל תתיחסו אלי כאילו אני לא מבין דבר :-X .....

אני חושב שאחרי הכל על הנייר מהירה יותר מאיי אם די.. גם הבאס הוא מהיר יותר פי כמה וכמה וגם הקש במקרים מסוימים גדול יותר.. אני ואני בונה מחשב לקראת דום 3 והלף לייף 2, מה אתם אומרים על כרטיס מסך: ALBATRON TI4280PV

בהתחלה רציתי לבחור אותו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה הייתי ממליץ לך קצת להגדיל את התקציב ואז יהיה אפשרי לבנות לך מפרט שישמש למשחקים עתידיים...

ובקשר לכרטיס מסך הוא כרטיס לא רע יכול להיות שה-9100 של ATI עדיף אני מבין בזה פחות אתה יכול לנסות לפתוח ת'ארד בפורום גראפיקה ותלת מימד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אדגיש שוב את מה שאמרתי קודם לגבי כללי הפורום. אני מצטט עצמי בצפיה שתקשיב לי. עשה לשנינו חיים קלים ושמור על החוקים.

ראשית, ערוך את הכותרת הלא אינפורמטיבית הזו בהתאם לכללי הפורום כך שהיא תתאים ותקל בכל.

בקשר למערכת.. התקציב שלך אינו מאפשר מערכת טובה. מפרט הAMD שהוצע יציג ביצועים הרבה יותר טובים מהמפרט שאתה הכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית על השאלה... אני ראשית לא מבין למה אומרים שאיי אם די יותר טובים כי לדעתי זה פשוט לא נכון !! :AR15: :AR15:

בכל הקריטריונים מעבדי עוברים את איי אם די פי כמה וכמה :hat:

זה הפך להיות אופנה - לקנות משהו "חריג" .. .. איי אם די במקום ... ג'יגבייט במקום וכו'..

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית על השאלה... אני ראשית לא מבין למה אומרים שאיי אם די יותר טובים כי לדעתי זה פשוט לא נכון !! :AR15: :AR15:

בכל הקריטריונים מעבדי עוברים את איי אם די פי כמה וכמה :hat:

זה הפך להיות אופנה - לקנות משהו "חריג" .. רדאון במקום ג'י פורס.. איי אם די במקום ... ג'יגבייט במקום וכו'..

מאיפה הבאת את השטויות האלה??!!

קונים את הדבר הכי טוב שנכנס בתקציב ומתאים לצרכים

איי אמ די יתנו לך ביצועים יותר טובים מהמערכת של שהרכבת באותו תציב נקודה!

פה אין לך על מה להתווכח כי עשו על המפרטים השונים עשרות בדיקות והוכח שאיי אמ די יותר טובים למטרות כמו שלך!

שנית, מה גורם לך לחשוב שראדון במקום ג'י פורס זאת בחירה גרועה או חריגה? רק בגלל שהשוק של האנשים שלא ממש מתעמקים במחשבים יודעים שקיים רק ג'י פורס זה לא הופך את הראדון לבחירה גרועה. כנ"ל לגבי איי אמ די וג'יגה בייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...