s2231 או 2408 לצרכי גרפיקה, טקסט וסרטים - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

s2231 או 2408 לצרכי גרפיקה, טקסט וסרטים

j

Recommended Posts

אורלינס, אכן תגובותיך ראויות להערכה.. ICE2K, לא שכחתי גם אותך ;), ברור שהרזולוציה משחקת תפקיד חשוב, אני מאמין שאני אהנה ממנה במיוחד - איזה כיף זה לראות שצלמת (ניקון D80) במסך שכזה... אוטוטו.. נראה איך אני מגרד עוד כסף וקונה את הנק או מחכה כמו כולם ל2408 ה"מחודש"...

ואת האמת אני לא מעדיף את הדל הוא פשוט נראה גדול מידי, זה יותר מדי בשבילי.

אני מציע שתראה את המסך, בהתחלה זה נראה ענקי אבל נראה לי שזה חלק בלתי נפרד מחוויה של ומשחקים ובשל הרזולוציה הגבוהה יותר שלו יהיה שימושי יותר לגלישה סטנדרטית.. BD1, מציע לך לשקול מחדש...

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורלינס, אכן תגובותיך ראויות להערכה.. ICE2K, לא שכחתי גם אותך ;), ברור שהרזולוציה משחקת תפקיד חשוב, אני מאמין שאני אהנה ממנה במיוחד - איזה כיף זה לראות שצלמת (ניקון D80) במסך שכזה... אוטוטו.. נראה איך אני מגרד עוד כסף וקונה את הנק או מחכה כמו כולם ל2408 ה"מחודש"...

אני מציע שתראה את המסך, בהתחלה זה נראה ענקי אבל נראה לי שזה חלק בלתי נפרד מחוויה של ומשחקים ובשל הרזולוציה הגבוהה יותר שלו יהיה שימושי יותר לגלישה סטנדרטית.. BD1, מציע לך לשקול מחדש...

גיא

וואלה להגיד לך את האמת אני כבר כמעט חודשיים מתלבט בין שניהם ותמיד האיזו היה מדרגה אחת יותר גבוהה מהדל

מבחינתי הוא לוקח אותו בהכל, איך להסביר לך את זה..

זאת אהבה ממבט ראשון חח ולא צוחק

בהתחלה המליצו לי על הדל למשחקים ואמרו לי שהוא מצויין אבל יש לו בעייה של Input Lag גבוה אז צריך לחכות לעדכון.

אני מבחינתי אין בעיה כל עוד אחריי זה נקבל גם מסך ענק ואיכותי וגם שיהיה טוב למשחקים.

אבל אז המליצו לי על האיזו, פתאום משום מקום הוא נכנס לחיי :P..

יש בו משהו מיוחד, אולי לא אסתטי במיוחד אבל הוא נותן הרגשה טובה שאתה מסתכל עליו

אמנם במציאות עדיין לא ראיתי אותו וממה שמספרים עליו אני מפסיד הרבה.

ומאז(חודש ככה) הדל יירד מהתוכניות שלי ואני אפילו לא חושב לקנות אותו.

אני יודע שזה קצת גזעני כלפי הדל אבל מה לעשות, האיזו נראה כמו מנייה בטוחה

הוא נראה אחר, שונה מכל החברות והדבר הזה גורם לי לרצות לקנות אותו.

איך אומרים ...

If you never try you'll never know... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם איכשהו הייתה הנחה שה-S2231W מתאים יותר לעריכה גרפית מה-2408WFP היא לא נכונה. שניהם לא מכויילים מהקופסא ולא מוכנים לעבודה. צריך לכייל אותם (ואת המדפסת בבית) עם קולורמטר ל-aRGB - וכל זאת בתנאי שהעריכה המדוברת היא טיפול בתמונות, שצולמו ב-Adobe RGB ממצלמת רפלקס דיגיטלית, ומבוצעות הדפסות לשימוש אישי ולא העלאת תמונות לאינטרנט. הם לא מתאימים למי שמבקש לעצב אתרים או להראות תוצאות לאנשים ברחבי הרשת.

ICE2K אמר שלא מקובל לשבור תקציב בצורה חדה. ובכן, הלוואי שהייתי מסכים איתו, אבל מאז ש- הפסיקה לייצר את ה-2007WFP נוצרה מציאות חדשה אכזרית בארץ למסך רחב מכוייל מהקופסא עבור גרפיקת sRGB יש להקדיש 4500 ש"ח למטרת עיצוב אתרים והעלאת תמונות לרשת, כולל להדפסות (ללא צורך קריטי בקולורמטר) והכוונה ל-NEC 2470WNX.

אם אין מספיק כסף ל-NEC או אין כוונה לרכוש קולורמטר עבור שני המסכים שבכותרת הדיון (תוך ידיעה שיותר משתלם לכלל השימושים לרכוש 2470WNX מאשר את ה-2408WFP/S2231W + קולורמטר) מומלץ לקחת מסך 20" לא רחב כמו LP2065.

לגבי הנושא של התאמה למשחקים: כל המסכים יכולים להתאים להם, כולל ה-2408WFP (בקושחה החדשה, לפחות כל עוד אין עדיין ביקורות משתמשים שליליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון קטן - לא אמרתי שלא מקובל לשבור תקציב, אני בעצמי אפילו שובר תקציבים סדרתי. ההערה נגעה לגבי הבנתי של המקרה הספציפי הזה והתייחסה אליו, לגבי איך שהדברים נראים לי מדבריו ולגבי האופציות השונות שדובר עליהם פה והתועלת המירבית שניתן להפיק מכל אחת מהן. בסיפור אחר באמת יכול להיות שהיתי ממליץ לשבור את התקציב לרף גבוה יותר, כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח.

לגיימינג אין בכלל התלבטות^^2408WFP קושחה חדשה

לעריכה גרפית כמו שאמרו[וגם אני בדפים הקודמים יותר], הEIZO לוקח.

למה למהר כל כך?

אתה יודע משהו עליה? יש לך מושג?

כשנראה תגובות ונראה שהם חיוביות אז נחשוב על הדל..

עד אז העדיפות לאיזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...