בואו ועיזרו לקדם את העדכון הבא למדור המומלצים! - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו ועיזרו לקדם את העדכון הבא למדור המומלצים!

Dr. n00b

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גונן, תודה רבה על כל העצות.

חלקן אני איישם בהמשך - אתה מציע חומרה שלא עלתה בשלב העדכון של המאגר, ולכן ייקח זמן להכניס את כל השינויים לאיזון מקסימלי של המפרטים.

* 500GB AACS קיים ונמצא בזאפ. אני אוסיף את הסמסונג F1 במחיר דומה כאלטרנטיבה לאותה שורה.

* במפרט משרדי ב2500 אני מכניס את הP35, אבל היות והוא נכנס בתקציב ללא שינויים, אני לא ארד ל3450 - כי הוא לא במאגר, והפרש המחיר הוא מינימלי בינהם.

* קיבלתי את העצה שלך לגבי ה5000+ במקום ה4450E

* קיבלתי גם את העצה לגבי לוחות 780G בHTPC, והוספתי שינויים חלופיים בתקציב לאותו מפרט.

* אני יעדכן את המאגר כך שה2480 יחליף את ה2400.

עם איזה ספק מגיע ה2480?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את התאוריה אך עוד לא ראיתי באנצ' רציני שמראה הבדל ביצועים מורגש באפליקציות REAL-LIFE, ודאי לא לשימושים משרדיים/HTPC תקציביים.

אשמח אם תוכל לצרף כזה באנצ'... מעניין.

זה לקח שעות, אבל בסוף מצאתי פסיק של הוכחה לתיאוריה הזאת:

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-reinvents,1258-46.html

In order to attain the same performance as the old Socket 939 platform, you first have to somehow obtain DDR2 http://en.wikipedia.org/wiki/DDR2_SDRAM -800 memory with low latency (CL4.0). This memory is still very rare - with a price tag to match.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-quad-fx_14.html#sect0

Secondly, Quad FX platform is often slower than the regular Socket AM2 system with a single CPU because of the higher memory subsystem latency.

שני האתרים כתבו את זה אחרי הבנצ'מרקים שהם הריצו, הבעיה היא שאין בנצ' שממש מראה את זה במפורש :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

:xyxthumbs: על החיפוש...

חרשתי על זה בזמנו והגעתי למסקנה שאין בזה חשיבות ל-99.9% מהמקרים - ודאי למשתמשים פה.

הסקירות מלפני שנתיים ויותר ומדובר בעיקר ביחס לזכרונות שם התזמונים מהירים בהרבה. לא הכי רלוונטי לימינו.

ירון - ה-NSK2480 בא עם ספק 380W משופר מסדרת ה-80+ המצויינת של . חרישי, נציל וחזק כמעט לכל מערכת MID-HIGH בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי: http://hwzone.co.il/specslist/view/122/

אפשר בשקט ללכת למפרט מבוסס 4450e + 780G ולשים שם מסך נורמאלי כמו ה-971P אותו עוד ניתן להשיג או אפילו -L2000CP נכנס שם בקושי (1500 כמו במפרט הזול ביותר + 2K למסך).

הפיליפס פשוט לא קיים בפועל - רק בגרסת ה-TN שלו :pissed: -חייבים להוריד אותו מכל המפרטים ולהכניס במקומו את אחד המסכים הנ"ל, מה שידרוש ירידה משמעותית (ומומלצת) בשאר המפרט... פשוט לקחת את המפרט לעבודה משרדית שעולה ~2K פחות ולשדך לו את אחד המסכים:

מהזול ליקר:

971P בסביבות 1700 ש"ח

LG L2000CP בסביבות 1900 ש"ח

HP LP2065 בסביבות 2000 ש"ח

DELL 2007FP בסביבות 2100-2200 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיליפס הוחלף באופן גורף ב971P, המפרטים שכללו אותו אוזנו בהתאם (הועברו מאינטל לAMD - חסכון של כמה שקלים על המעבד, ועוד כמה שקלים חסכון על ה3450 שהיה במפרטים האלו תודות למובנה של ה780G).

מאוד מאוד מעצבן שאין מסך נורמלי עד 1200 שקל עם פאנל שהוא לא TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Q9300 וה-Q9450 כבר לא רלוונטיים,הוצאו מפס הייצור והוצאו מרוב החנויות למשל: skypc, TMS, iqpc אני אישית חושב שהם צריכים להוחלף באופן מלא ע"י המעבדים Q9400 ו-Q9550 בהתאמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיליפס הוחלף באופן גורף ב971P, המפרטים שכללו אותו אוזנו בהתאם (הועברו מאינטל לAMD - חסכון של כמה שקלים על המעבד, ועוד כמה שקלים חסכון על ה3450 שהיה במפרטים האלו תודות למובנה של ה780G).

במפרטים היקרים יותר אפשר כבר לשים 20' איכותי במקום ה-971P. הפרש המחירים לא משמעותי כל כך (מ- ומעלה אני מניח -2K למשרדי זה מעל ומעבר... לגרפיקה/הנדסה הייתי מכניס אותם מ-5K כדי לאפשר מפרט נורמאלי).

מאוד מאוד מעצבן שאין מסך נורמלי עד 1200 שקל עם פאנל שהוא לא TN.

:pissed::jump::pissed::s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המפרטים מעודכנים.

נוספו שניים חדשים, למשחקים ב10K, ומפרט חלומות עם טלויזית 42" FHD ב-22K (כדי שלא ישעמם).

מטרידה אותי בעיית הזמינות של Q9450.

Q9400 יצא באותו מחי ולא תהיה בעיה להחליף אחד בשניף אבל מדובר במעבד נחות.

Q9550 יקר יותר ויוציא מאיזון את כל המפרטים.

ואין לי מושג במה אפשר להחליף את Q9300.

אני אעבוד על זה מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...