HD4850 VS. 9800GTX+ - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4850 VS. 9800GTX+

idanoosh10

Recommended Posts

עשה טובה... אני בטוח שהכרטיס מגיע עם כל מה שאתה צריך ע"מ לחבר אותו לספק :s07:

טוב לגבי זה שואלים בחנות איך ומה מגיע הכרטיס בשביל החיבורים .

דבר שני - מה אורכו של ה- 9800GTX+ ? ( לא בטוח שזה נכנכס אצלי במארז ) כמה ס"מ אני צריך ספייר'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, הכרטיסים די שקולים וההבדל במחיר לא כזה גדול, זה עניין של טעם ובחירה.

אורי, אתה ידוע בזה שאתה הולך עם האנדרדוג תמיד, אבל לפני שאתה דופק כזו 'פרסה' מAMD לNVIDIA, לפחות תאותת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, הכרטיסים די שקולים וההבדל במחיר לא כזה גדול, זה עניין של טעם ובחירה.

אורי, אתה ידוע בזה שאתה הולך עם האנדרדוג תמיד, אבל לפני שאתה דופק כזו 'פרסה' מAMD לNVIDIA, לפחות תאותת!

נו באמת, אולי גם אני צריך להציג ת.ז. לפני שאני מביע דעה פה?

אני לא בעד אף חברה יותר! כרגע הכרטיסים של מתחרים ישירות מול הסדרה החדשה של ATI, בוא נראה:

נגד>

1- 8.7 דפוקים מהיסוד.

2- כרטיס חם Out of the Box.

3- יכולת עלובה (אולי רק עם vmode מסובך תצליח להגיע למשהו).

בעד>

1- מחיר.

2- קידוד VC1 ברמת הכרטיס.

3-ביצועים טובים

4- DX10.1 (למרות שאין תמיכה באופק, אבל בשביל הפאנבויס פה).

אנוידיה:

נגד>

1- קידוד VC1 לא נתמך.

2-DX10.1 לא נתמך.

בעד:

1- מחיר.

2- יכולת מעולה.

3- ביצועים טובים

4- בשלים יותר(עבודה צמודה לרוב מפתחי המשחקים)

5- PhysX

עכשיו תגיד לי אם אני בעד איזה חברה פה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואה היתלבטות חריפה :cool2:

9800GTX+

1033 שקלות .

HD4850 TOXIC - זה שמקורר קצת יותר ב-

1038 שקלות .

*כמובן שאפשר להיות חסכוני ולקנות בגירסה הרגילה ב- 871 שקלות .

אבל זה שיקול של כמה טמפ' טובות . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניהלתי איתך דיונים על פני אין ספור דפים בעבר ואני לא מתחיל את זה שוב. רשמתי שהכרטיסים די שקולים וזהו, זה עניין של טעם והעדפה. לגבי CF, לוחות הSLI של נוידיה פשוט נוראיים יחסית ללוחות מבוססי אינטל, גם את זה תזקוף לזכות ATI ולרעת . אני עדיין בעליו הגאה של 8800GTX מומהר שעד היום מספק את הסחורה, כמעט שנתיים אחרי קניה...

לגבי החום, FUCK IT , לא מעניין! גם המנוע ברכב שלך חם! אם הוא תוכנן לעבוד ככה אז אין מה לדאוג. הקרור של ה9800, 260 ו280 רועש יותר במאמץ מזה של ATI (בדוק!). העניין של הקרור בסלוט אחד ל4850 הוא אכן טעות לטעמי אבל לשלול כרטיס שנותן יחס עלות מול תועלת גבוה כ"כ בגלל זה זה מטופש, סלח לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואה היתלבטות חריפה :cool2:

9800GTX+

1033 שקלות .

HD4850 TOXIC - זה שמקורר קצת יותר ב-

1038 שקלות .

*כמובן שאפשר להיות חסכוני ולקנות בגירסה הרגילה ב- 871 שקלות .

אבל זה שיקול של כמה טמפ' טובות . :P

אם אתה מתכוון לעשות לכרטיס אז לך עם הירוקים.

ואם אתה לחוץ על כל שקל וכל הבעיות הנ"ל לא מפריעות לך, אז לך על האדומים.

בכל מקרה, תבחר מקבץ משחקים שאתה מעוניין ותראה איך כל כרטיס מתנהג.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לעשות לכרטיס אז לך עם הירוקים.

ואם אתה לחוץ על כל שקל וכל הבעיות הנ"ל לא מפריעות לך, אז לך על האדומים.

בכל מקרה, תבחר מקבץ משחקים שאתה מעוניין ותראה איך כל כרטיס מתנהג.

בהצלחה.

אפילו אם אני ירצה OC אני לא יכול גם לא למעבד בגלל הספק .

נראה על מה ניתפשר .

תודה בכל אופן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החום, FUCK IT , לא מעניין! גם המנוע ברכב שלך חם!

כן אבל את הרכב אני לא מפעיל בתוך החדר שלי נכון?

חוץ מזה שזה מחמם את הבפנים של המחשב והרכיבים האחרים לא תוכננו לעבוד בטמפרטורות כאלו.

ORIB, וואו כזו פרסה לא ראיתי כבר הרבה זמן! את החריקה שמעו עד חיפה ואני מריח את הריח של הצמיגים השרופים עד הרצלייה, שלא נדבר על האספלט של איילון שיצטרך החלפה עכשיו... :smile1:

אבל אני חייב להגיד שיש משהו במה שאתה אומר, חבר שלי ביקש ממני לבנות לו מפרט, אני פשוט לא יכול להמליץ לו על הכרטיס הזה בגלל כל הבעיות שלו, במיוחד שהוא יהיה עם הכרטיס הזה עוד לפחות שלוש שנים, אני לא בטוח מה לעשות אולי אני אמשוך את זה קצת שיצא משהו חדש ונורמלי (או שיורידו מחירים לnVidia )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בעקרון כבר הבנתי שאני מדבר אל הקיר כשאני מנסה להסביר פה אלף פעמים שאין קשר בין חום הכרטיס עצמו לחום שנפלט למארז שלכם.. אבל מה לעשות, אני מבין שיש כאן כמה חבר'ה שלא למדו פיסיקה ואף פחות שלמדו תרמודינמיקה.. אז אני מוותר לכם..

ולא אני לא מתכוון לרשום שוב למה זה לא משנה - עשיתי את זה לפחות 8 פעמים בת'רדים אחרים בפורום..

לגבי העלאת המהירות ל 30% - שטות גמורה. הדרייבר בכל מקרה מעלה את מהירות המאוורר לאזור ה 40% כאשר הכרטיס מתחמם, אז מה שבעצם עשית בזה זה הורדת מהירות המאוורר ולא העלאתה..

מה שתקבל זה ירידת טמפ' במצב מנוחה מפני שהברירת מחדל של הדרייבר זה 22%.. אך במצב מאמץ אתה בעצם חונק את הכרטיס..

אם לא מגדירים ידני לפחות 50% מאוורר אז פשוט לא יהיה שום הבדל לטובה בטמפ' במאמץ של הכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בעקרון כבר הבנתי שאני מדבר אל הקיר כשאני מנסה להסביר פה אלף פעמים שאין קשר בין חום הכרטיס עצמו לחום שנפלט למארז שלכם.. אבל מה לעשות, אני מבין שיש כאן כמה חבר'ה שלא למדו פיסיקה ואף פחות שלמדו תרמודינמיקה.. אז אני מוותר לכם..

ולא אני לא מתכוון לרשום שוב למה זה לא משנה - עשיתי את זה לפחות 8 פעמים בת'רדים אחרים בפורום..

לגבי העלאת המהירות ל 30% - שטות גמורה. הדרייבר בכל מקרה מעלה את מהירות המאוורר לאזור ה 40% כאשר הכרטיס מתחמם, אז מה שבעצם עשית בזה זה הורדת מהירות המאוורר ולא העלאתה..

מה שתקבל זה ירידת טמפ' במצב מנוחה מפני שהברירת מחדל של הדרייבר זה 22%.. אך במצב מאמץ אתה בעצם חונק את הכרטיס..

אם לא מגדירים ידני לפחות 50% מאוורר אז פשוט לא יהיה שום הבדל לטובה בטמפ' במאמץ של הכרטיס..

מספיק לנסות לשכנע, היום כבר עדיף לקנות את 9800GTX+ נקודה.

מלא לפני חודש הסיפור היה שונה, אבל היום המחיר כבר -/+ אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודם כל תודה לכל מיש שהגיב, עזרתם לי מאוד:)

אבל.. אני עדיין לא יודע ממש איזה כרטיס לקחת!! ורוב הסיכויים שאני קונה עוד שעתיים מחשב!!

אני מודע לחסרונות וליתרונות של כל כרטיס, אבל זה לא עוזר לי כל כך להחליט.. אז איזה כדאי מבחינת ביצועים נטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...