דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 906
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו מוזר בהחלט קרה לי עכשיו... עשיתי בOVER DRIVE את הAUTO TUNE שיש שם והוא נתן לי ת'ערכים האלה לOC בטוח:

GPU:690

MEM:1190

עכשיו בשום REVIEW שראיתי על הכרטיס שלי זה לא התקרב לזה... איך לעזאזל הכרטיס שלי הגיע לשם? או שזה לא בטוח והAUTO TUNE הזה סתם מעפן ואסור להסתמך עליו?

לגבי המעבד: אם אני אעלה עוד תיהיה בעיה... הוא כבר עכשיו כשאני מריץ PRIME95 הוא על 60 מעלות יציב... לא כדאי להעלות יותר מזה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, בחור,

נכנסתי דרך הקישור, והפעלתי את הבדיקה, ובמהלכה הותקן לי במחשב קובץ, הפעלה כול שהוא (כך נדמה לי) ועכשיו ה- 3DMARK06 רצה בלי בעיות.

יופי[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 20:03:13

אז ככה אני מריץ 3DMARK06 עם המערכת הבאה:

E5200 @ 3100

4GB 1000MHZ

HD4830 @GPU:690 MEM:1180

ואני מקבל רק 12000 ב3DMARK06 כשאני ראיתי ביקורות שבהן ה9600GT מביא תוצאות כאלה בלי OC....

מה הבעיה פה?

תגיד, איזו גירסה של התוכנה אתה מפעיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azr_nec אני משתמש ב 1.1.0.0 למה אתה שואל?

אני משתמש ב- 1.0.2.0, וכשהרצתי את התוכנה, ורציתי להפעיל את ההשוואה של התוצאות דרך אתר החברה שכתבה את התוכנה, קיבלתי הודעה שאני לא יכול לעשות זאת, וחשבתי שאולי הגירסה שלי לא תומכת בכך, או משהו דומה.

[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 21:59:10

לזה התכוונתי:

כשאני מפעיל את הפונקציה: Submit Your Result אני מקבל את ההודעה הבאה:

The version of 3DMark06 you are using is no longer supported. Please download the latest patch or full install of the benchmark. You can check the latest versions <a href="http://www.futuremark.com/download/">here</a>.

יש למישהו מושג מה הבעיה אצלי: אני מפעיל את גירסת ה- 1.0.2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב- 1.0.2.0, וכשהרצתי את התוכנה, ורציתי להפעיל את ההשוואה של התוצאות דרך אתר החברה שכתבה את התוכנה, קיבלתי הודעה שאני לא יכול לעשות זאת, וחשבתי שאולי הגירסה שלי לא תומכת בכך, או משהו דומה.

[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 21:59:10

לזה התכוונתי:

כשאני מפעיל את הפונקציה: Submit Your Result אני מקבל את ההודעה הבאה:

The version of 3DMark06 you are using is no longer supported. Please download the latest patch or full install of the benchmark. You can check the latest versions <a href="http://www.futuremark.com/download/">here</a>.

יש למישהו מושג מה הבעיה אצלי: אני מפעיל את גירסת ה- 1.0.2.0

אז תעדכן אחי... בעע אני עדיין עם הבעיה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...