לאחר המלצות של אנשי הפורום החלטתי לקנות את ה CTX PR711F - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר המלצות של אנשי הפורום החלטתי לקנות את ה CTX PR711F

1

Recommended Posts

דבר שני חשוב לי אמינות החברה ואני לא מעוניין שהמסך הזה יהרס לי ב3 שנים הקרובות, תאמת המסך מאג שלי 3 שנים וגם לחבר שלי יש את אותו מסך והוא לא התקלקל והוא עובד מצויין כמובן עד הגבול שלו.

אין לך מה לפקפק כל כך מהר ב CTX. זה שלאדם אחד או שניים מהפורום היו בעיות/תקלות עם המסך עדיין לא משקף את אמינות החברה.

ברשותי מסך של CTX שנקנה עוד בתקופת ה 286 שלא התקלקל מעולם, ועדיין משרת אותי נאמנות. ואולם המסך המהולל של MAG

מדגם XJ700T הספיק לבקר פעמיים במעבדה. האם זה אומר ש CTX טובה יותר מ MAG? לא, משום שמקרים בודדים אינם משקפים דבר.

לא משנה כמה תנסה להבטיח את איכות המוצר שלך, תמיד יהיו תקלות, ולכן צריך לנסות לראות את התמונה הכוללת, ולא למהר להסיק מסקנות.

משום שמעולם לא ראיתי את המסך הספציפי עליו אתה מדבר אין לי עליו ביקורת, אולם הייתי ממליץ לך מאוד ללכת ולראות אותו במו עיינך, רק כך תוכל להחליט אם זה באמת מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי כרגע יש סמסונג 753DF ואני מרוצה ממנו מאוד, איכות תמונה מעולה ומאוד חד אבל הרזולוציות שלו מאוד נמוכות.

יש גם מסכי סמסונג עם רזולוציות מאוד מאוד גבוהות.

אני יום שלישי קונה מחשב חדש {נוסף} עם ה-ViewSonic P90F, שמעתי שיש לו חדשה שהמסך צריך להתחמם

ואז הוא נעשה חד {אחרי שהוא מתחמם} מישהו פעם ראה את המסך הזה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מעולה,אני די בטוח שלא תתאכזב.

לכל חברה יש מסך אחד מכמות כלשהי שיוצא פגום או נפגם במשלוח,זה לא אומר שצריך לעשות חרם צרכנים על החברה!

כל מילה נכונה . חוץ מזה , תמיד יש אחריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אותו בערך קצת יותר משבועיים וזהו לא רצה להידלק יותר,אני נמצא בחיפה וכמובן שאני הייתי צריך לשלוח את המסך לחברה היחידה שמייבאת אותו בפתח תקוה,הם החליפו לי משהו לא זוכר איך קוראים לו (לא פיוז!!) משהו פלייבאק משהו,וכמובן שמשלוח אני הייתי צריך לשלם....שמע לי תחסוך בחסוך כאבי ראש,למרות מאז שהחזירו לי הוא עובד פצצה.

בנוגע לאיכות של המסך אז כן רזולוציה גבוהה עם אחלה rfresh rate אבל אני לא ידעתי שמסכי Trinitron באים עם 2 קוים מעצבנים,יש לי ראיה חדה ככה ששני הקוים לאלללללה מעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על המסך, אני אישית יכול להמליץ למי שרוצה מסך 19" מעולה, את הפיליפס 109P ICE, יש לי אותו והוא ממש ממש מצויין.

יצא לי לעבוד עם אחיו הקטן ה107P ICE, ואני מחזק את דבריך!

באותו חדר עמד בגאווה גם ה 109P ICE; אכן מסכים מדהימים, אבל יקרים יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All Trinitron tubes have those two vertical lines, you get used to them very quickly and then you have to look for them in order to notice them, I have the CTX PR705F for my secondary and it's very good also CTX unlike some brands come with a three year warranty which is a very good thing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לכל אחד יכולה להיות תקלה אם איזשהו מסך זה יכול להיות מחברה עשקנית שמוכרת רכיבים סוג ב' או כל גורם אחר

היו לי 3 מסכים של MAG והם עבדו לי ללא תקלות אחד מהם היה 15" ועכשיו יש לי שניים 19" שאחד הוא 996pf שהוא שטוח ואחד שהוא 996fs שהוא לא שטוח ושתיהם עובדים מצויין השטוח עובד מצויין וללא תקלות כבר שנה והלא שטוח נקנה לפני שנתיים ועובד כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי שאני אקנה את הTX PR711F, עכשיו השאלה שלי איך מנקים אותו מסימנים? את המסך שיש לי עכשיו ואת המסך השטוח של מאג במחשב השני שלי אני מנקה עם נייר רטוב קצת ואז מעביר על המסך נייר יבש והכל יוצא נקי לחלוטין! האם אפשר ככה או שחייב איזה חומר מיוחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ככה ואפילו רצוי...

חומר ניקוי כימי עשוי לפגוע בציפוי המסך ולגרום להופעת כתמים צבעוניים מכוערים על הדפנות החיצוניות של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...