לאחר המלצות של אנשי הפורום החלטתי לקנות את ה CTX PR711F - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר המלצות של אנשי הפורום החלטתי לקנות את ה CTX PR711F

1

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני הלכתי בעקבות המלצה פה על המסך הזה,מילה אחת = אכזבה,יש לי אותו חודשיים וכבר התקלקל,עצה שלי? תלך על מסך טוב עם חברה ידועה ושאתה יודע שהמסך אמין,לא מכמה קשקושים של ילדים פה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF???

דווקא שמעתי פה המלצות וביקורות טובות עליו...

מה קרה בדיוק למסך?

והאם כשהוא עבד ראית איכות?

כי דווקא הייתי סגור עליו עד שעכשיו אמרת את מה שאמרת...

עכשיו יש לי מסך של מאג מלפני יותר מ3 שנים MAG INNOVISION XJ500T והוא עובד מצויין כמו מהרגע שקיבלתי אותו לראשונה...

אבל הגיע הזמן להחליף כי הוא לא שטוח, איכות יחסית נמוכה למסכים חדשים, וגם מבחינת בריאות עדיף מסך חדש...

ובמחשב השני שלי יש מסך פלאטרון של עובד מצויין יותר משנה, אז ככה שמבחינת אמינות הם 10.

דווקא אף פעם לא שמעתי על CTX....

בקיצר אז אני לא יודע מה לבחור עכשיו כי לפי מה שאני מבין לCTX אין אמינות כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הולך פה, לפני יומיים כולם המליצו עליו ועכשיו אני מגלה שהחברה לא אמינה וממליצים לי ללכת על מסך אחר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אתה אומר שהוא לא התקלקל, ויש אומרים שהוא התקלקל, אז איך אני יכול להחליט ככה, אני רוצה תשובה מקצועית קודם כל אם המסך הזה הוא המסך 17" הכי איכותי שקיים עכשיו! כי לי יש כסף כמובן עד גבול ואני רוצה תמסך הכי טוב CRT 17".

דבר שני חשוב לי אמינות החברה ואני לא מעוניין שהמסך הזה יהרס לי ב3 שנים הקרובות, תאמת המסך מאג שלי 3 שנים וגם לחבר שלי יש את אותו מסך והוא לא התקלקל והוא עובד מצויין כמובן עד הגבול שלו.

עריכה: חחחח קראתי תהודעה שלי וזה נראה שיש נימה של עצבים, אז אל תתיחסו! אני רגוע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...