המסך נכבה באמצע משחק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך נכבה באמצע משחק

-AKEL-

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי את הבעיה הזאת במחשב כבר המון זמן... מקווה שפה יעזרו לי כי אני כבר ---> :kopfpatsch:

בכל מקרה הבעיה היא כזאת:

אני או אחותי מנסים לשחק במשחק ששמו SIMS 2 ואין לי מושג למה המסך נכבה פיתאום ונהיה שחור... המוזיקת רקע ממשיכה... ואני שומע שאני עדיין יכול להמשיך ללחוץ על כפתורים

חשבתי בהתחלה שהמסך לא בסדר אז קניתי מסך חדש... וכנראה שזה גם לא היה זה... :(

בכל מקרה אני התייאשתי ושלחתי את המחשב לתיקון ואמרו לי שהמחשב מתחמם ומתאמץ יותר מדיי אז הם החליפו לי לספק כח חזק יותר... חשבתי שזה יפתור את הבעיה אבל כנראה שלא...

אני רק חייב לציין שאצל חברים שלי עם אותם דיסקים זה עובד חלק...

למה זה אצלי ככה?

מישהו בבקשה יכול לעזור לי?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy - זה לא זה... החלפתי עם הכרטיס מסך של חבר שלי וזה לא....

BIO STAR - כן...

פעם הכל היה עובד חלק, עכשיו אני גם יכול אבל אחרי 10 דקות חצי שעה המסך נכבה ושום דבר חוץ מריסט לא מסדר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה בעיה עד היום.

החלפתי כרטיס מסך כי הוא לא היה תקין (הוא עבד רק על משחקים עם הגדרות נמוכות ולא נתקע)

ועכשיו הכל עובד מצויין.

תחליף כרטיס מסך.

לי זה פתר את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה.

אחרי שקניתי מחשב חדש, והתקנתי לאחי הקטן SA אז הוא מרוב ההתרגשות של המחשב החדש חשב שהוא יכול לשים הכל על High - טעות |:

וכל פעם שהוא היה נכנס למשחק המסך היה שחור אבל המשחק עצמו היה רץ.

יכול להיות שהגדרת רזולוציה כלשהי שהמסך / כ. מסך לא מסוגלים להציג אז הם פשוט מראים מסך שחור. תנסה לאפס את ההגדרות לברירת מחדל (או להתקין מחדש).

עדיף לבדוק את זה לפני שרצים לקנות כ. מסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BIO STAR - כן הרצתי... הם תקינים

gil13 - שמע זה לא הכרטיס... כי החלפתי עם חבר אז זה גם ירד מהפרק הרעיון הזה

My_Name - הוא נותן לי להכנס אבל אחרי חצי שעה שעה או אפילו רבע שעה (אין זמן מדוייק) הוא עושה את הבעיה...

תודה רבה לכם

יש עוד רעיונות? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Best Answer - Chosen by Voters

I had the same problem, but with desktop pc. Don't know if this will help for laptop, but if you have a graphics card (click start, run,type in dxdiag, enter, the dxdiag tool will come up, check on display tab to see which card u have).

BIO STAR - כן הרצתי... הכל בסדר

My_Name - תראה הבנתי עד לפה...

Best Answer - Chosen by Voters

I had the same problem, but with desktop pc. Don't know if this will help for laptop, but if you have a graphics card (click start, run,type in dxdiag, enter, the dxdiag tool will come up, check on display tab to see which card u have).

אחרי זה כבר לא הבנתי למה הוא התכוון... תוכל לעזור לי להשלים את מה שהוא אמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...