מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק

boaz

Recommended Posts

ט]ו טפו טפו, תוק תוק תוק על עץ מלא.

עוד 45 דקות אני הולך לחגוג

(בבקשה לא לנעול כי אחרי המשחק זה יהיה תארד האליפות של מכבי ת"א.)

הכותב הוא אוהד מובהק של מכבי חיפה שעושה את הדברים נגד העין הרעה של כמה קות שכבר חוגגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

5 שערים ב 14 דקות ? נו באמת.. מקרה בית שאן חוזר שנית.. משהו מסריח בממלכת אשדוד..

ומה גם ההפסקת חשמל, איכשהו הכל מסתדר לחיפה היום.. מאוד מוזר.. רק חבל שהם לא חשבו על זה שהשופט יוכל לסחוב את המחצית בת"א וככה לאזן את הזמנים.. כנראה שחר היה צריך לחשוב צעד אחד קדימה ולבקש מהחשמלאי לנתק את החשמל במחצית השנייה שבה אין אפשרות לאזן את הזמנים.. ::)

מכבי 1 -0 על פ"ת, יש תקווה מכבים !! :jump:

עריכה : חיפה 5-1 !! מכבי בראש הטבלה !!! :jump::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסקנים, רפי עגיב ושחר המהל היקר של חיפה מברכים את זכיתה של מכבי חיפה באליפות

ע"י כך שהם נתנו אישור מושחת ומגעיל להעביר משחק חוץ של ת"א לאציטדיון רמת גן הביתי של ת"א.

ממכבי חיפה נדפקת ומשחקת באשדוד,

ותל אביב משחקת ברמת גן עם 35 אלץ אוהדים שלהם.

ממש שיויון.

מזל טוב מכבי (שחיטות) ת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלואי ויכולתי לפרגן לת"א אם הם היוו עושים את זה בדרך כשרה.

אם הם היו שומרים על שיויון בין הקבוצות, משחקים בחוץ בדיוק כמו שאנחנו חיפה שיחקנו בחוץ

היתי מפרגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלואי ויכולתי לפרגן לת"א אם הם היוו עושים את זה בדרך כשרה.

אם הם היו שומרים על שיויון בין הקבוצות, משחקים בחוץ בדיוק כמו שאנחנו חיפה שיחקנו בחוץ

היתי מפרגן

בכלל לא היה קשר למכבי ת"א, הם לא היו צד בעניין, פ"ת בקשה להעביר את המשחק לר"ג ובית הדין הסכים. אם יש מישהו להאשים אותו זה את בית הדין של ההתאחדות..

מכבי אלופה !!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא היה קשר למכבי ת"א, הם לא היו צד בעניין, פ"ת בקשה להעביר את המשחק לר"ג ובית הדין הסכים. אם יש מישהו להאשים אותו זה

אל תצתדק ואל תיהיה לי נאיבי.

אם אני היתי אוהד אני היתי מתביש לקחת אליפות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. האליפות הכי מגעילה 8 הפסדים למכבי בעונה שבה היא זכה באליפות.

2. מכבי זכתה באליפות כבר ביום חמישי בשרדי ההתאחדות.

3. אל תשכחו שמכבי חיפה שיחקה השנה 60 משחקים שזה מעמס אדיר על קבוצה ישראלית בכל הזמנים, ומכבי חיפה בשבילי עשתה דבר יותר גדול מאליפות בתחילת השנה, וזה לשחק בליגת האלופות - מה שמכבי ת"א בחיים אבל בחיים לא תעשה הישג כזה.

זהו זה נגמר אבל האליפות הזאת הייתה מכורה כשהמשחק עבר לר"ג. פשוט ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאיבי ? מצתדק ? מה שכתבתי אלו עובדות, נקודה. אהה רגע אני מבין, בטח לוני שילם לפ"ת שיבקשו להעביר את המשחק לר"ג, וגם נתן הצעה שלא ניתן לסרב לה לעגיב ושחר כדי שלא יביעו התנגדות. זה בסדר, גם שמכבי לא היו מקום ראשון בהפסקה גם אני חיפשתי תירוצים ומצאתי קונספירציות, אבל אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...