האם המפרט של AMD הבא טוב? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט של AMD הבא טוב?

SuB

Recommended Posts

כאשר כ. הוא OB הוא לוקח יותר משאבי מערכת (בעיקר מהמעבד ) מאשר כ. רגיל, בגלל שהתקציב לא מאפשר קניית כ. מסך רגיל אז זוהי האופצייה היחידה

הוא לוקח משאבים באופן רציני מאוד? עד כדי צליעה של המעבד במשחקים והווינדווס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקש שבכל זאת תערוך את הכותרת. מה לא טוב בה? על כותרת אינפורמטיבית לכלול תקציב ושימושים. אתה רואה אחד משני הדברים נכלל בכותרת? אני לא.

כרטיס OB הוא בסדר גמור. אבקש שלא תלחיץ אותו לשווא. החיסרון היחידי שלו הוא שהוא עובד במה שנקרא Shared Memory. כלומר, המעבד חולק את הזיכרון (DDR SD-RAM) עם הכרטיס מסך, לצערו הרב. אבל זה כלל לא נורא כשיש לך 512MB של . אל תחשוש מהדבר ואתה יכול לרכוש את המערכת שבמפרט האחרון שציינת בלי שום ספק. רק כפי שציינתי, רכוש פחות טוב. אין טעם להשקיע כ"כ הרבה בקירור שאינו יהיה נחוץ. כלומר, לא יבוצע OC והמעבד לא יתחמם הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי מפרט חדש (סליחה על ההודעה הנוספת, הבנתי שמחקתם אותה :'( ):

לוח אם-Leadtek NForce2-ST K7NCR18D Motherboard (128bit Dual DDR400,AGPx8,5.1 Sound,ATA133,USB 2.0,SCR)

מעבד- XP 1700+ Tray CPU

0.13 micron - Thoroughbred Core

מאוורר (אני קונה אותו רק בשביל לקבל 3 שנים אחריות)-Thermaltake Volcano 7 CPU Cooler

זיכרון- GeIL -RAM 256MB 2700 Value Memory

333 Mhz, CAS 2.5 6-3-3 2T, 6ns, 2.5-2.8V, 6 Layer PCB, bulk pkg

כרטיס מסך- Leadtek Winfast Geforce 4 MX440SE 64MB Video Card

המפרט הזה טוב מהמפרט המקורי? להזכירכם המפרט למשחקים ואינטרנט...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מטריד את עצמך יותר מידי -

אני הייתי משאיר את ה512 מגה , רק הולך על חברה קצת יותר זוןלה וקונה שני 256 במקום אחד של 512.

אם המחיר חשוב, אתה יכול להשאיר את הלוח עם הGF4 OB, אתה לא תרגיש את ההבדל עם 512 מגה .

והמאוורר מיותר אם אתה לא מתכוון לשחק עם OC.

למה אכפת לך מ 3 שנים אחריות? ועוד רק למאוורר...? לא יצא לי להכיר הרבה מאווררים פשוטים וזולים שכשלו אחרי פחות מ3 שנים. תחסוך את ה100 ש"ח האלה ותוסיף משהו יותר יעיל. תוכל אז באמת במסגרת התקציב לקנות כרטיס מסך נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אכפת לך מ 3 שנים אחריות? ועוד רק למאוורר...?

תודה על התגובה, ואני באמת מטריד את עצמי אבל זה למטרה טובה אז אני לא דואג ;)

והאחריות של 3 שנים זה למעבד רק אם קונים וולקנו 6 ומעלה אז בגלל זה רציתי אותו, אבל דיברתים עם חבר שלי והוא אמר שהוא יחשוב אם הוא מוכן לוותר על האחריות תמורת כרטיס מסך.

איך הכרטיס מסך שנתתי במפרט החדש, יהיה טוב בשביל הבחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי את הזיכרון לשתי GEIL 256 333 mhz כדי שאני יפעיל את הDUAL DDR ועכשיו נשאר לי 60 ש"ח להחליף למעבד טוב יותר מ- 1700 שיהיה טוב גם ל-OC שאולי יהיה בעתיד.

איך ה- 2000 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...