האם המפרט של AMD הבא טוב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט של AMD הבא טוב?

SuB

Recommended Posts

טוב חברים, אני מאוד רוצה לעזור לחבר שלי לשדרג את המחשב שלו ויש לו מגבלה כספית של 1400 +/- (עד 1500 אם צריך לא יותר!!).

כרגע יש לו מחשב פנטיום 3 500MHZ. אני לא יודע איזה לוח אם יש לו, אבל בכל מקרה בגלל התקציב הנמוך ייעצתי לו להחליף לAMD. אני רוצה לשאול אתכם איך לבדוק אם המארז יתאים ללוח אם שהוא יקנה?

זה המפרט של השדרוג:

(בכל הרכיבים שלא כלולים במפרט הוא ישתמש בקיימים שיש לו) :

Leadtek NForce2-GT K7NCR18G Motherboard (Dual DDR,AGP8X,GF4MX,5.1 Sound,ATA133,LAN,USB 2.0)

[AMD/DDR]

AMD XP 1700+ Tray CPU

0.13 micron - Thoroughbred

Thermaltake Volcano 7 CPU Cooler

GeIL - 512MB 2700 Value Memory

333 Mhz, CAS 2.5 6-3-3 2T, 6ns, 2.5-2.8V, 6 Layer PCB, bulk pkg

כל המפרט עולה 1492 ש"ח.

המפרט הורכב ב-PCH שדווקא נוכחתי לדעת שהם זולים. רציתי לשאול גם אם הוולקנו 7 יספיק לקירור סביר של המעבד + 2 מאווררים ג'נרים שיש לו כרגע במארז.

אשמח לקבל שיפוצים אבל עד הסכום הנ"ל, ושהשיפוצים יכללו את מה שהמפרט כולל (כ.מסך,כ.קול,כ.רשת).

זהו, אני מקווה שהכל יתאים והבחור יזכה סוף סוף למחשב שמסוגל להריץ את המשחקים שיוצאים כיום ושיצאו בשנה האחרונה (הוא אוהב את VICE CITY).

תודה חברים! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You can take any cooler and it will suffice, there are some very cheap spire coolers

אתה רציני או שאתה צוחק? אז בשביל מה יש כל כך הרבה סוגים ואני קראתי מלא הודעות בנושא איוורור. זה נורא חשוב הקטע של הקירור אז אני רוצה לדעת עם הוולקנו 7 הרגיל מספיק טוב?

ואשמח לקבל תגובות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

People who seek stronger cooling usually intend to which causes extra heating and thus needs a better cooler, if you don't any cooler is enough to keep a CPU alive and out of risk even those cheap spire coolers.

The Volcano 7 makes a dreadful amount of noise so if you insist on any Volcano atleast take the Volcano 7+ or the Volcano 9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ה-

ABIT NF7

עולה פחות מה-

Leadtek

אז הייתי מציע לך להחליף אליו

וגם מבחינת זכרונות

GEil יקרים מדי ביחס לתועלת שלהם

תקנה זכרונות שת

Twinmos

יציגו ביצועים מעולים גם ל-

OC

אפשר לקחת שיותר טוב משניהם ועולה פחות משניהם.

וה-NF7 עולה יותר מהלידטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחליף ל-volcano 7+ למרות שהשובב עולה בוחטה רצינית מאשר ה-7 הרגיל. אבל אהבתי את הקטע של הסיבובים על פי החיישן טמפרטורה, יש את זה גם ב-7+ וב-9?

ואיך הוולקנו 10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו מאוד קשה לשחק עם ה-GF4 OB.....

והקירור הכי פשוט יספיק , אם לא מתוכנן OC.

המעבדים האלו 0.13 מתחממים פחות מאינטל ו-42 מעלות ב-IDLE הם יכולים לעבוד.

זה גבוה ואתה לא תגיע לזה , אבל אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך אינה אינפורמטיבית ואינה תואמת את כללי הפורום. אבקש שתערוך אותה בהתאם.

בקשר למפרט.. קח את הקירור הזול ביותר שתמצא. V6Cu או איזשהו Spire. חוץ מזה, המפרט שלך בסדר גמור. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הכותרת אינה מתאימה, אני חושב שניסחתי אותה בצורה מקצועית מאוד אבל זה כבר סוף הת'רד אז אני לא חושב שזה זמן טוב לשנות.

בקשר למה שNuxer אמר שיהיה קשה לשחק עם על הלוח, למה אתה מתכוון? אני יסביר קצת את מטרות המחשב יותר טוב-

זהו חבר מאוד טוב שלי שבמשך תקופה ארוכה היה לו P3 ועכשיו עם תקציב דיי נמוך הוא רוצה שידרוג.

תכליתו של מחשב זה היא משחקים בעיקר, וגם קצת. אני לא צריך כרטיס פיצוץ כמו FX או רדאון 9500 ומעלה, אלא מספיק ג'יפורס MX רגיל וטוב.

אני חייב לדעת אם הכרטיס גרוע עד כדי כך שמשחקים יתקעו ויצלעו על ימין ועל שמאל. אם כן תציעו לי לוח אחר להחליף אליו (עם כ.קול ורשת) וכרטיס מסך GF4 MX 440 שלא יעלה על התקציב שציינתי.

תודה חברים. הפורום הזה NO.1 בכל הרשת! אוהב אותכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...