דרישות המינימום לסידרה 4870x2 \ 4850x2 \ HD48x0 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות המינימום לסידרה 4870x2 \ 4850x2 \ HD48x0

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:nixweiss: :nixweiss:

תראה, לפי אתרים ראיתי שכן יש תמיכה במעבדים כדוגמאת E2XXX

DJ'

אתה בכלל קראת מה שרשמתי ?

תומך במעבדים מהסידרה E2XXX רק אם גירסת הPCB שלו היא 2.01G ומעלה ורק מביוס 1104.

ברור שיש תמיכה - אבל רק בגירסת PCB (אתה יודע מה זה?) 2.01G. או שאתה עושה לי בכוונה או שאני לא יודע מה קרה לך...

טוב - אם אני משתגע אז זה ברור שאתה עושה בכוונה :) לא נורא לטעות לפעמים אתה יודע, וגם לא נורא לקבל ביקורת על מה שאתה רושם - לא צריך להיות מעצבן בגלל זה....

בקיצור - אם גירסת הPCB שלך היא 1 כנראה לא תהיה לך תמיכה :( מה שלא יהיה אל תחשוב אפילו לנסות בלי הביוס האחרון ללוח שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

תגידו, בהגדרות גבוהות ורזו' של 1650*1080, כמה יהיה ההבדל בין 16X לבין 2 עם 4850 ?

משהו מורגש ?

ואתם אומרים שבכלל שווה לקנות לרזו כזאת 4850 ? או ש 9800GT יספיק ?

אני מניח שהתכוונת ל- PCIE 1 כנגד PCIE 2 - אז אין הבדלים משמעותים כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה-4870X2 של ג'יגהבייט, ואחרי שקראתי את כל 12 העמודים בדיון כאן עדיין יש לי כמה שאלות:

1. האם ספק של קרוסאיר של 550W יחזיק את הכרטיס ללא בעיות?

2. האם במארז שלי יהיה מקום והכרטיס ייכנס? יש לי מארז של RAIDMAX אני לא יודע מה הדגם, אבל כרגע יש לי 8800GT שהוא ארוך כשלעצמו, ויש עוד 3-4ס"מ עד המיקום של ההארדיסקים.

3. הבנתי שהכרטיס דורש חיבור כפול מהספק לחשמל, אז שוב נתתי את הדגם של הספק למעלה, אמורה להיות בעייה מבחינת החיבורים?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ל - 1920X1200 הכרטיס הוא אוברקיל ברוב המקרים...

וכמו שאני תמיד אומר, לא כדאי לקנות כרטיס כל כך יקר ולהתקע איתו המון זמן אלא לקנות משהו חזק כמו HD4870 ולהחליף מהר יותר בכרטיס במחיר דומה.

(ו - HD4870X2 של GB ממש יקר, ה - הרבה יותר זול.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ל - 1920X1200 הכרטיס הוא אוברקיל ברוב המקרים...

וכמו שאני תמיד אומר, לא כדאי לקנות כרטיס כל כך יקר ולהתקע איתו המון זמן אלא לקנות משהו חזק כמו HD4870 ולהחליף מהר יותר בכרטיס במחיר דומה.

(ו - HD4870X2 של GB ממש יקר, ה - הרבה יותר זול.)

צודק לגבי הרזולוציה, לא מזמן קניתי מסך 22 אינץ', וכמובן אני מוגבל ל-1680X1050.

לגבי המחיר של הכרטיס, אני מאוד מודע לזה שהוא יקר בטירוף, אבל אני כבר משהו כמו חודשיים שלושה מחכה שהמחיר ירד וחוץ מירידה זניחה של 50 שקלים בחודש אין ירידה רצינית.

בסה"כ הכללי המטרה שלי הייתה לקנות כרטיס שיריץ לי על הגדרות מאוד גבוהות את רוב המשחקים ובעיקר את קרייסיס (שניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...