דרישות המינימום לסידרה 4870x2 \ 4850x2 \ HD48x0 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות המינימום לסידרה 4870x2 \ 4850x2 \ HD48x0

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יגביל גם יגביל OC גם ל2.8GHZ לא יעזור סורי... אבל אתה כן תקבל ביצועים נחמדים...

אני למעבד כזה ממליץ יותר על כרטיס בכיוון של 9600GT

(לצערי כבר ראיתי מחשב עם השילוב הזה... צוואר בקבוק נוראי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו - אתם קונים מעבד בשביל להזיל ריר על SYSMARK ? או שאולי רזולוציה נמוכה והגדרות בינוניות במשחקים חזרו לאופנה ::).

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/dualcore-shootout_4.html#sect0

מעבדי C2D יותר טובים נקודה. האם כדאי לקנות אותם באופן נחרץ ? זו כבר לא שאלה עם תשובה כזו ברורה.

הבעייה שכל סקירת מעבד עושים ברזולוציות נמוכות ופרטים נמוכים במשחקים, אחרת הם צודקים - כמעט כל המעבדים יתנו תוצאות דומות ואז מי בכלל יתעניין בביקורת ?

אז זו הבעייה, כשמשחקים משחק שבו באמת קשה להגיע לקצב פריימים נורמאלי (משחק כבד בעיברית) בצורה נורמאלית כמעט תמיד הכרטיס מסך הוא צוואר בקבוק וההבדלים בין המעבדים הם קטנים הרבה יותר ממה שמתארים בביקורות שזה מה שבעצם נכנס לכולנו לראש.

אז נכון שC2D יותר חזק במשחקים (ובינינו אין כמעט לאף אחד פה סיבה אחרת לקנות מעבד חזק) אבל ההפרש הרבה יותר קטן ממה שנהוג לחשוב ולפעמים הוא ממש זניח, וכל זה לעומת העלות של המעבד שזה כבר משהו אחר. (הערה - אני כמובן מתכוון כשהמערכות באוברקלוק - אבל לא שמושקע בו כסף).

אני כבר זמן מה מחפש לעצמי נואשות תירוץ לעבור לאינטל (כבר מתחיל להימאס מAMD) עקב ה"שמועות" על הבדל דרסטי בביצועים במשחקים, אחרי חקירה לעומק גיליתי שני דברים - 1: יחסית די קשה למצוא ביקורות שמשוות בין המעבדים על פרטים גבוהים ורזולוציות גבוהות כמו שבתכלס משחקים, 2: אלה שכן עושים את זה - מציגים תוצאות די דומות בין כל מעבד שהם דוחפים לביקורת שלהם - במילים אחרות הכרטיס מסך מגביל כשמשחקים על הגדרות גבוהות (ובינינו - מי משחק על 1024 LOW ? בטוח לא מי שקונה C2D 8400).

המסקנה האישית במקרה שלי - לא מצאתי סיבה קריטית לעבור לC2D לעומת הAMD X2 שרץ בערך ב 3GHZ. קיים הבדל - אבל הוא לא שווה את הטירחה הכספית. ניסיתי לתרץ לעצמי גם בעזרת העניין של 4 ליבות, אבל חוץ מהמחיר היקר גיליתי שגם כן למשחקים זה לא ממש עוזר (חוץ מפעולות ברקע) בטח לא לעומת הכסף המושקע ב 4 ליבות של .

טוב, אולי מישהו פה יביא לינקים קצת יותר מעודדים לבנצ'ים של "משחקים תכלס" (לא מוד מיוחד שבודק CPU) על הגדרות גבוהות שיראו משהו אחר... ובחיאת - עזבו את WORD או LAME - לקנות בשבילהם 8400 זה :screwy: . בקיצור משעמם במעבדים 8) נראה לי שאני אקנה עוד 8800GT בשביל , אין מצב שחצי שנה אני לא קונה כלום :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה, לי יצא לראות מערכת עם 5000+ של ועם כרטיס מסך HD4870 וצוואר הבקבוק הוא פשוט זוועתי, לא יכולתי תשחק כלום במערכת הזאת... אפילו כשהמעבד היה ב3GHZ

חשבתי שאולי יש סיבה אחרת אבל הרצתי מבחנים כאלה ואחרים וקיבלתי את האמת של המעבד הזה בפרצוף ועם ציון 3DMARK06 מסכן של 10000 למערכת עם HD4870 ראיתי בדיוק מה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...