Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

עדכון חדש.. : 19 אוג' יום שלישי

SIDE PANEL COMPLETED

2l8gk6t.jpg

התחלתי לעבוד על הכיסוי פלקסי של הבסיס

14c9oxs.jpg

מה שאתם רואים פה זה מדבקות שעליהן אני אצבע בשחור, לאחר מכן אני אסיר את ההדבקות ואתן שכבת לקה

2wdvu3q.jpg

אחריי שקלפתי את הצבע של הפנאל הקדמי התחלתי לדמיין אותו עם FBH והלכתי על זה אז WITHOUT FURTHER INTRODUCTIONS PLEASE ACCEPT:

69j9s3.jpg

w6wpsp.jpg

טוב אז אני לא הכי החלטתי בעולם.. איך יצא ?

מקווה לסיים את הFRONTPANEL עוד השבוע

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[glow=red,2,300][shadow=red,left]עדכון 20 לאוג'[/shadow][/glow]

שלום חברים :D

היום התחלתי למרוח בונדו ולשייף את הדוגמא הראשונה, וואלה תשמעו זה קשה. האצבעות שלי כבר שבורות, כמה שפשפתי היום JESUS CRISHT!

יש עוד הרבה חורים וכנראה עוד הרבה שפשופים.

6qgrw3.jpg

2m7xn5j.jpg

23krcbb.jpg

אני לא יודע למה אני מראה לכם את זה כל כך :P אולי שתראו שעשיתי חיזוקים גם מבפנים

1zn5qfn.jpg

טוב לאמר את האמת לא ציפיתי שזה יהיה כל כך הרבה עבודה, ככה שצבע פרמייר יהיה אולי רק מחרתיים בקצב הזה.

g0vner_x3

נ.ב.

תראו כמה גרביים יש שם מאחור :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אהבתי את החלטיות שלך.

עבודה יפה.

1. אתה הולך להשים על הפרספקס בונדו נכון?

2. החיזוקים בחלק האחורי זה בונדו או חומר אחר?(כי זה נראה לבן ובונדו יותר אפור ורוד)

3. אני רואה שאתה צריך לעשות תיקונים קטנים בBlowHole אז יש לך עוד עבודה.

אבל כל הכבוד! תמשיך להביא עוד עידכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300][shadow=red,left]עדכון 20 לאוג'[/shadow][/glow]

האצבעות שלי כבר שבורות, כמה שפשפתי היום JESUS CRISHT!

יש עוד הרבה חורים וכנראה עוד הרבה שפשופים.

תראו כמה גרביים יש שם מאחור :D

חחחח חזק!!

בהצלחה גבר. אני מת לעזור לכאלה שרוצים לעשות מוד.

הכל נראה ממש טוב.

שאלה: הבונדו מתקשה לחומר ממש קשה או רך? קשה לשפשף אותו וליצור צורות ממנו או לא? הוא מתפרק?

האם הוא סופק צבע או שקשה לצבוע עליו?

שוב בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים, תודה על הפידבקים החמים. אתם נותנים לי מוטיביציה לרדת למטה ולהמשיך בפרוייקט :)

חחח אהבתי את החלטיות שלך.

עבודה יפה.

1. אתה הולך להשים על הפרספקס בונדו נכון?

2. החיזוקים בחלק האחורי זה בונדו או חומר אחר?(כי זה נראה לבן ובונדו יותר אפור ורוד)

3. אני רואה שאתה צריך לעשות תיקונים קטנים בBlowHole אז יש לך עוד עבודה.

אבל כל הכבוד! תמשיך להביא עוד עידכונים.

1) את הפרספקס לא יראו בסופו של דבר. זה יהיה מיותר לכסות אותו בבונדו כי הוא ממילא חלק. בסופו של דבר זה יראה כאילו יש שם חלון קטן וזהו לא תדע שהיה שם פרספקס ולא חומר אחר הכל ייראה כמקשה אחת

2) החיזוקים מאחורה זה לא בונדו. זה חומר אחר, מעין דבק שבא בטובה של סיליקון. הוא די חזק ..(סתם חומר שהיה ברשותי והיה נזיל)

3) אתה צודק לגמרי, ואין לי כוונה לחפף הפעם. הפעם זה יצא פיקס ולא מעניין אותי כמה זמן זה ייקח. אגב זה כבר נראה הרבה יותר טוב :)

עבודה יפה,ללא ספק.

הפאנל מושך עין.

ד''א

איזה מאוורר אתה שם? - 120?,זה נראה גדול יותר.

המשך כך.

MuTaTiOn.

תודה איש (:

מאוור 120 אם עושים כבר חור אז שיהיה אפקיטיבי נכון?

חחחח חזק!!

בהצלחה גבר. אני מת לעזור לכאלה שרוצים לעשות מוד.

הכל נראה ממש טוב.

שאלה: הבונדו מתקשה לחומר ממש קשה או רך? קשה לשפשף אותו וליצור צורות ממנו או לא? הוא מתפרק?

האם הוא סופק צבע או שקשה לצבוע עליו?

שוב בהצלחה.

חחח ימ***ק התכוונתי לשפשופים של הבונדו LOL!

רשמת "שאלה" אבל זה יותר מ-1 :P

הבונדו מתקשה לחומר קשה חבלז. וככל שעובר יותר זמן מהרגע שהשתמשתה בו הוא נעשה יותר קשה לשיפשוף ;), ניתן ליצור ממנו צורות, הוכחה הBLOWHOLE שעשיתי. מתפרק ? לא ממש, אלא עם ניסיתי להשתמש בו לפני שהוא מתייבש לגמריי, ואז הוא נהיה גושי כזה ולא נדבק.

הממ בקשר לצביעה. אני לא ניסית לצבוע אותו באופן ישיר. תמיד בעזרת צבע פרמייר ורק אז.

בקיצור בונדו זה חומר מדהים.

תודה על התגובות חברים :)

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני עדכון:

זה יצא כל כך נפלא ולמרות שלא סיימתי הייתי חייב לשתף אותכם (:

30ua7ua.jpg

mv4x9h.jpg

זה עוד לא גמור, יש עוד חורים קטנים אבל מבחינת העיצוב אני חושב שזהו. אני מקווה מאוד היום למרוח שכבה ראשונה של פרמייר

g0vneR_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד! נראה ממש מקצועי. איך זה שכל הפאנל כבר בצבע אחיד אם עדיין לא מרחת פריימר?

אני רואה שמתחת לחור של ה LCD יש שתי מדרגות. אחת ישרה ומעוגלת בקצוות (שאם אני זוכר נכון היא לא היתה לפני אז אתה עיצבת אותה) ואחת מתחתיה ששייכת לפאנל במקור. אני מציע שתחליט איזו מדרגה להשאיר ותחליק את השניה.

אישית לא משנה איזו מדרגה תשאיר זה בכל מקרה יצא יפה אבל בגלל התוספת שארגנת למארז מלמטה אם אתה שואל אותי תוריד את המדרגה ממש לסוף הפאנל.

אני לא כלכך הבנתי איך זה אמור להראות מלמטה (אני אשמח לפירוט בעניין הזה), אבל אם זה יהיה כמו שהבנתי ההצעה שלי בתוקף.

בהצלחה בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קבלו עידכון

דה דה דאם

דה דה

דאםםםםםםםםםםם

שכבת פרמייר ראשונה!

2dabpfl.jpg

שכבת צבע שחור ראשונה!!#@$

oka005.jpg

2n16yj9.jpg

טוב זאת החצאית המדוברת שתכסה את הבסיס. צבעתי אותה בשחור מכל הכיווונים ואני מתכוון להכניס לדים ולהאיר אותה

ככה שרק הכתום יזהר איפה שיש להבות והגולגולת :) יפה נכון ?

28vat94.jpg

k4tbg8.jpg

260soax.jpg

חברה תודה על התמיכה! אני מתחיל להרגיש את הסוף קרב.

עוד מעט אני אתחיל עבודת חשמל ,צבע מארז פאנל צדדי שני (שזה חרטא), וכמובן קניית חומרה.

אגב מישהו יודע מה האורך של 4870 ו של 4870X2 ? אני מקווה שיש לי מקום לפחות לקטן מבין השניים :x

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יצא משהו קטלני :xyxthumbs::yelclap:. גם אני ניסיתי לברר מה הגודל של ה-48XX זה לא הלך טוב אבל הם היותר קצרים האורך של ה-9800 הוא 27 ס"מ אם אני זוכר נכון הם באורך של 24 25 ס"מ. אבל יכול להיות שאני טועה, אל תתפוס אותי במילה :police:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...