Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

אחרי צביעה,אם תשתמש בטרמפנטין או בכל סוג אלכוהול חזק - סיכוי גדול שהצבע ירד לך (בהדרגה אומנם...).

אל תעשה זאת.

זה בדיוק מה שקרה.

לאחר הצביעה תנקה עם מים או עם כוהל חלש (יחסית).

"will do :)

תודה על התגובה

תודה על הפידבקיחם החיוביים כולם (: לאמר את האמת אני כבר מת לסיים עם זה.. (זה לא דבר טוב אצל מודר :x)

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבלנות.

הדבר הכי חשוב במודים (במיוחד בפרוייקטים) הוא הסבלנות של המודר.

אם אתה תיהיה זריר,תחפף פה ושם וסתם תיהיה יהיר - בסופו של דבר אתה תטעה בדברים מסויימים,תסטה ''מהשביל'' ולא תאהב את התוצאה.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את הכונן במארז אז שוב אני ממליץ לך לשים אותו מעל או מתחת ל LCD ולא יראו אותו רק את החריץ. אם אתה רוצה לשים אותו בצד בגלל המקוריות שבזה (שזה אגב רעיון מאוד יפה) אז חבל לבזבז כלכך הרבה כסף על דק כי לפי השרטוט גם רגיל יתאים שם יפה.

כיף לעקוב אחר ההתקדמות של הפרוייקט.

MuTaTiOn אני מציע שלא תשתמש במושגים שאתה לא יודע מה המשמעות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את הכונן במארז אז שוב אני ממליץ לך לשים אותו מעל או מתחת ל LCD ולא יראו אותו רק את החריץ. אם אתה רוצה לשים אותו בצד בגלל המקוריות שבזה (שזה אגב רעיון מאוד יפה) אז חבל לבזבז כלכך הרבה כסף על דק כי לפי השרטוט גם רגיל יתאים שם יפה.

כיף לעקוב אחר ההתקדמות של הפרוייקט.

הממ, אני מבין את הרעיון שלך, הבעיה היא שאני עצמי לא החלטי מספיק אני משנה את דעתי כל 20 שניות (עכשיו אני חושב על לעשות את הCD רום מוסווה על ידי הLCD בכלל :\ ) בנתיים אני חושב שאני אחכה עד שאני אקבל את הפרספקס (אגב מישהו יודע כמה זמן לוקח להם להכין הזמנה?!) ואגמור את החלון השמאלי והצבת המאווררים..

נ.ב עשיתי חיתוכים היום זה נראה טוב אעלה מאוחר יותר ;)

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TiGeRGuY - אם יש לך בעיות עם השפה שלי או צורת הביטוי שלי - אתה מוזמן לפנות למנהלי הפורום.

govner_x3,אולי כבר תשלים את החיתוכים שיתאימו לפילטר X3?

אני לא מאמין שזה יהיה יפה 3 חורים גדולים.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, אני מבין את הרעיון שלך, הבעיה היא שאני עצמי לא החלטי מספיק אני משנה את דעתי כל 20 שניות (עכשיו אני חושב על לעשות את הCD רום מוסווה על ידי הLCD בכלל :\ ) בנתיים אני חושב שאני אחכה עד שאני אקבל את הפרספקס (אגב מישהו יודע כמה זמן לוקח להם להכין הזמנה?!) ואגמור את החלון השמאלי והצבת המאווררים..

נ.ב עשיתי חיתוכים היום זה נראה טוב אעלה מאוחר יותר ;)

g0v_x3

לוקחים להם להכין הזמנה בין שעתיים לשלוש שעות. הם אומרים שהם יתקשרו שזה יהיה מוכן אבל הם לא מתקשרים אז פשוט תתקשר אליהם והם יגידו לך, רוב הסיכויים שזה מוכן ורק תצטרך לבוא לקחת מהמחסן שנמצא בצד השני של הרחוב ממול לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guys enough with the hostility :x

govner_x3,אולי כבר תשלים את החיתוכים שיתאימו לפילטר X3?

אני לא מאמין שזה יהיה יפה 3 חורים גדולים.

נכון לעכשיו אין לי דיסקים לברזל לדרימל :\ כשיצרו איתי קשר מהחברה של הפרספקס אני אעשה רכישה גם של דיסקים.. (כל החנויות האלה נמצאות בדרום ת"א) ואז אעשה את החיתוכים.

אגב זה לא נועד להיות יפה זה נועד להיות פונקציונלי, זה יהיה בתחתית המחשב ככה שזה יהיה מוסווה טוב טוב..

הנה החיתוכים של החלון, אני מתנצל שלא צילמתי את החיתוך פתחתי את המחסן של הבניין ואז רק נזכרתי שלא הייתה איתי המצלמה (זה באמת לא בסדר)

אנחם בכך שאומר שלא היה שם משהו מעניין :x

2exre2r.jpg

g0v_x3

זהו להיום

עריכה

לוקחים להם להכין הזמנה בין שעתיים לשלוש שעות. הם אומרים שהם יתקשרו שזה יהיה מוכן אבל הם לא מתקשרים אז פשוט תתקשר אליהם והם יגידו לך, רוב הסיכויים שזה מוכן ורק תצטרך לבוא לקחת מהמחסן שנמצא בצד השני של הרחוב ממול לחנות.

אגב החלון עוד לא גמור.. עבדתי עליו שעתים עד שנשבר לי הגב :silly: צריך לעשות עוד הרבה שיופים כנראה גם פילינג. להחליק את הצד השני שהפרספקס יצמד..

אינעל דינאק, אילו הייתי יודע הייתי מתקשר אליהם כבר בבוקר @!: יש לך מושג עם הם פתוחים בימי שישי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר ביום שישי הם עובדים מ 8-13. אז תתקשר אין לך מה להפסיד.

האמת שגם לי הם עשו את זה, אמרו שיתקשרו שיהיה מוכן התקשרתי אחרי כמה שעות והיה מוכן מבלי שיגידו לי.

לא בסדר מצדם אבל המחירים שלהם די זולים לפי דעתי(65*35*3 שקוף עולה 35 ש"ח כולל מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע כלכך הרבה עליהם?! נראה לי אתה סמוי שלהם פה :P זהו מחר אני הולך לשרוף להם תמחסנים MuhahaA

:pissed:

;D אגב לא הגבת על החיתוך של הדלת.. שעתיים שברתי תגב! תפרגנו קצת >:(

חח האמת שלפני שקניתי אצליהם חפרתי להם במוח. גם אני עדיין בקשר עם אחראית שיווק כי לא קיבלתי חשבונית.. האמת שדי באשמתי בגלל שלא נכנסתי קודם לבקש מהבחורה חשבונית אבל הם הבטיחו לי שישלחו עותק בדואר.

בקשר לחיתוך של הדלת בינתיים זה יפה אני מחכה לשיוף בשביל לראות את הגימור.

רק אני לא מבין את הקשר בין הכוורת ללהבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוורת
:kopfpatsch: מאיפה הבאת לי את הכוורת הזו חח(אין מילה כזאת) ס*** >:(

המשושים מייצגים משהו קר חישובי (המחשב אם תרצה)

והלהבות את המחשבה החופשית (היצירתיות של המודר)

ואיך שניהם משתלבים יחד.

ס*** כוורת, בא לי לקחת את הכוורת הזו עכשיו ולשבור אותה על הברך.

טוב :pissed:

... g0v_x3

Why so serious?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...