איזה קירור מגיע לי עם המעבד E8400 Box ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור מגיע לי עם המעבד E8400 Box ?

eXquiZz

Recommended Posts

שלום

רציתי לשאול איזה קירור של המעבד מביאים לי כשאני קונה את ה-E8400 Box הרי הוא מגיע עם קירור אז רציתי לדעת איך קוראים לו.

ורציתי לשאול עוד שאלה

לגבי התמיכה ב-PCI-E 1.0 ובין 2.0 ..

אם למשל אני קונה שלא תומך ב-2.0 וכרטיס מסך שתומך ב-2.0 אז יהיה לי קצב העברת נתונים תיאורטית פי 2 כששתיהם יהיו תומכים ב-PCIE 2.0 מאשר שיהיה לי לוח שתומך ב-1.0 וכרטיס שתומך עד 2.0 ?

ויהיה לי הבדל בין 1-3% בין ה-PCI-E 1.0 לבין 2.0 אם יהיה לי לוח שתומך ב-1.0 וכרטיס 2.0 ? וזה נקרא יחסית משמעותי?

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה שלך, המעבד מגיע עם קירור 'סטוק' - שזה אומר מאוורר "מקורי" של .

לגבי השאלה השניה שלך, עד כמה שידוע לי אין בכרטיסי המסך של היום משמעות לרוחב הפס הגבוה יותר שנותן תקן הPCI-e 2.0.

גם הכרטיסים החזקים ביותר כיום יתנו את אותם ביצועים, בין בחריץ 1.0 ובין בחריץ 2.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם למשל אני מוריד את המאוור סטוק, כאילו את המאוורר המקורי של ושם את הקירור Freezer pro 7 מי יקרר יותר טוב המאורר המקורי

או זה?

ולגבי השאלה השניה עד כמה ששמעתי ראיתי שאמרו שיש הבדלים ביניהם בקצב העברת נתונים תיאורוטית פי 2 יש לך מושג על מה אותו הבן אדם דיבר?

מפני שלא כל כך הבנתי את זה

בגדול יש הבדל ביניהם? בביצועים קצת ויש עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן ואף מבורך להחליף את הקירור המקורי באחד טוב יותר. הפריזר נחשב לקירור טוב וזול, אך לא שקט במיוחד.

תיאורטית רוחב הפס הוא כפול, תיאורטית! במציאות, כרטיס בודד לא מנצל את כל רוחב הפס באפיק בתקן 1.0 ולכן אם תחבר אותו בחריץ בתקן 2.0 תוספת הביצועים תהיה מזערית עד בלתי מורגשת. בעתיד, לכשיצאו כרטיסים חזקים יותר ומהירים יותר, אפיק בתקן 1.0 כבר יהווה צוואר בקבוק. ולשם כך נולד תקן 2.0 לאוויר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן ואף מבורך להחליף את הקירור המקורי באחד טוב יותר. הפריזר נחשב לקירור טוב וזול, אך לא שקט במיוחד.

הוא התכוון לא לאנשים חובבי שקט או אוברקלוקרים.

במערכות מתקדמות ויקרות, כבר יש לגיטימציה להתשדרג. (נניח, במפרטים של 6K ומעלה)

למשתמש הממוצע שגולש בנענע, הוא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הנוגע ל 2 Duo, אפשר לעשות עם הפריזר 7 יופי של , אנשים פה נוטים להגזים.

בנוגע לקואדים, זה כבר סיפור אחר.

הפריזר 7 שקט לחלוטין עד 1000 RPM, שקט יחסית עד 1500RPM, וברמות של 2000 RPM ומעלה כבר לא שקט.

.......הנקודה היא שאצלי במאמץ לדוגמה הוא בחיים לא עובר את ה 1200-1300, ובמנוחה יושב על 800-900......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...