היפה והחנון - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היפה והחנון

giladr

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם עשו חצי תוכנית בחורף וחצי בקיץ ??

חח בידיוק מה שאני לא הבנתי... פעם אחת רואים אותם בשמש והכל סבבה ופעם שניה רואים אותם עם מטריה והכל גשום... חחח ממש מוזר..

מישהו יודע כמה פרקים יש לתוכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בידיוק מה שאני לא הבנתי... פעם אחת רואים אותם בשמש והכל סבבה ופעם שניה רואים אותם עם מטריה והכל גשום... חחח ממש מוזר..

אני לא יודע כמה פרקים יש אבל שיש שמש הם בוילה(אילת)

שירד גשם הם היו במיני ישראל(יותר לכיוון המרכז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מוזר? התכנית צולמה לפני כמה חודשים, באביב. בתקופה הזו יש ימים של שמש וגם ימים גשומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מאוד ללעוג לבנות בתוכנית, אבל רמת הידע הכללי אצל כלל האוכלוסיה די עלוב. נראה אתכם (טוב לא חוכמה, אבל את האדם הממוצע מהרחוב) יודעים את הדברים האלו מבלי לפתוח . רק כמה שאלות על אירועים ואישים מכריעים בהיסטוריה הכללית ושל עם .

מה קרה ב-29 לנובמבר 1947?

מי היה אייכמן? באיזה שנה התקיים משפטו?

באיזה שנה נרצח ג"פ קנדי איפה ועל ידי מי?

באיזה שנה פרצה מלחמת העולם הראשונה? מתי היא הסתיימה?

מי היה מנהיגו הרוחני של בר-כוכבא? מה הייתה העילה הרשמית לפרוץ מרד בר-כוכבא?

מה פירוש ראשי התיבות ניל"י?

מי היה מרתין לותר?

מי היה ראש ממשלת בזמן מלחמת ששת-הימים?

אני משער שאפילו חלק "מהחנונים" בתוכנית לא יוכלו לשלוף את כל התשובות מהזיכרון. העיקר שההפקה הציגה את הבנות כמפגרות. יש לי חבר שהוא גאון מחשבים ולא יודע לענות על רוב השאלות האלו... פשוט חוץ ממחשבים (וסקס) אין לו הרבה ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת. עברתי על כל השאלות ששאלת עכשיו, והיחידה שלא יכלתי לענות עליה הייתה לגבי מרד בר כוכבא (ואני בהחלט לא רואה עצמי יותר חכם מהחנונים בתכנית).

מצד שני, לא לדעת איפה נמצאים אילת, תל אביב והחרמון זה מוגזם.

העניין הוא שהבנות בתכניות האלה באמת הרבה פחות מטומטמות מאיך שמציגים אותן. פשוט חסר להן ידע כללי (והרבה ממנו). בתכנית האמריקאית, הרבה פעמים הבנות (שצריכות ללמוד על דברים כמו ומחשבים) מצליחות במבחנים יותר מהבנים (שצריכים ללמוד על אופנה וסלבז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, חברי הפורום לא דוגמא. תנסה סתם אנשים מהרחוב, חלקם בעלי השכלה פורמלית על-תיכונית או בעלי משרות מכובדות.

(הסיבה "הרשמית" לפרוץ מרד בר-כוכבא היא ההחלטה של הקיסר אדריאנוס להפוך את ירושלים לעיר רומית למהדרין "איליה קפיטולינה" עם מקדש אלילי, לאפולו אאל"ט, על הר הבית. אדריאנוס היה ככל הנראה מופתע מעוצמת המרד היהודי שפרץ בעקבות כך, הוא לא העריך נכון את הרגש הדתי של היהודים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עכשיו לך ותשאל כמה אנשים מהרחוב את השאלות האלה:

מתי הוקמה המדינה?

מי היה ראש הממשלה הראשון?

מי ראש הממשלה עכשיו?

מי יותר צפונית, חיפה או תל אביב?

לחופיו של איזה ים שוכנת ישראל?

אם תלך ברחוב ותמצא אנשים שלא מסוגלים לענות על השאלות האלה, זו באמת תהיה בושה וחרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות אפשריות...

מתי הוקמה המדינה? פעם.

מי היה ראש הממשלה הראשון? בגין (מזכיר לי שבצבא היה איתי חייל שטען בתוקף שבגין היה מרוקאי)

מי ראש הממשלה עכשיו? לא יודע, כולם מושחתים.

מי יותר צפונית, חיפה או תל אביב? תל-אביב, כאילו דא, ראית פעם צפונית מחיפה?

לחופיו של איזה ים שוכנת ישראל? ליד חוף הים, איפה שיש חול.

עכשיו ברצינות, ברור לך שההפקה הגזימה והקצינה, בערך כמו בתוכנית המופת "האם אתה חכם יותר מתלמיד כיתה (לא זוכר)".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מאוד ללעוג לבנות בתוכנית, אבל רמת הידע הכללי אצל כלל האוכלוסיה די עלוב. נראה אתכם (טוב לא חוכמה, אבל את האדם הממוצע מהרחוב) יודעים את הדברים האלו מבלי לפתוח . רק כמה שאלות על אירועים ואישים מכריעים בהיסטוריה הכללית ושל עם .

מה קרה ב-29 לנובמבר 1947?

מי היה אייכמן? באיזה שנה התקיים משפטו?

באיזה שנה נרצח ג"פ קנדי איפה ועל ידי מי?

באיזה שנה פרצה מלחמת העולם הראשונה? מתי היא הסתיימה?

מי היה מנהיגו הרוחני של בר-כוכבא? מה הייתה העילה הרשמית לפרוץ מרד בר-כוכבא?

מה פירוש ראשי התיבות ניל"י?

מי היה מרתין לותר?

מי היה ראש ממשלת בזמן מלחמת ששת-הימים?

אני משער שאפילו חלק "מהחנונים" בתוכנית לא יוכלו לשלוף את כל התשובות מהזיכרון. העיקר שההפקה הציגה את הבנות כמפגרות. יש לי חבר שהוא גאון מחשבים ולא יודע לענות על רוב השאלות האלו... פשוט חוץ ממחשבים (וסקס) אין לו הרבה ידע.

קיים הבדל רציני בין לא לדעת באיזו שנה בדיוק נחרב בית המקדש (אני מאמין שרוב האנשים יודעים לפחות באיזו מאה זה קרה) לבין להגיד שזה קרה ב-1900...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...