היפה והחנון - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היפה והחנון

giladr

Recommended Posts

כולן סתומות, העניין הוא שחלק סתומות עם בטחון עצמי, שזה הכי נוראי. הייתה שם אחת דווקא שהבינה שהיא סתומה וצריכה ללמוד משהו דחוף...

הבנים לעומתן כולם מבינים שיש להם בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עדיין טוען שה'גיקים' בגירסה הישראלית הם חצי שחקנים שבאו בשביל הפרסום ולהיות חלק בתרבות ה'סלב'.

כמו שכתבתי קודם, יצא לי להכיר שניים מתוך הבנים בתוכנית, ואני מבטיח לך שהם הדבר האמיתי, לגביהם אין שום משחק.

ואני מכיר גם כמה גיקים גרועים לא פחות מאלו שבתוכנית, אבל בעלי מודעות עצמית, כך שאין להם שום אינטרס להביך את עצמם מול עשרות או מאות אלפי צופים.

השירות הצבאי משנה אנשים כמו גם ההגדרה השונה של "לחיות בבועה" שונה מאוד בישראל ואמריקה.

אני מסכים שהשירות הצבאי ממתן אנשים, אבל תזכור שלא כולם מתגייסים לצנחנים או גולני, אלא חלק מגיעים למקומות בצבא שבהם אין שום בושה להיות חנון, ומסגרת של המון חנונים ביחד מטפחת את זה.

(וכבר כתבתי שחמישה מתוך המתמודדים היו באותה יחידה, וזה באמת לא צירוף מקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו ראיתי את זה והקטע עם הבובה היה פשוט בזיון, איך לעזעזל מישהו מסכים לדבר כזה?!

בכל אופן סתם עוד זבל ראליטי. הכי הרג אותי זה המבחן בלשון, שזה מצחיק כי לא היתה אפילו מילה אחת בעברית ואם אני אי פעם אפגוש מישהו שמשתמש במילה אוטוריטה אני אדקור אותו בעין, קשה להגיש סמכות!? גם הבחור השמנמן לא כזה חכם, שנות אור זו יחידה של מרחק ולא מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו ראיתי וזה תוכנית גרועה... פחות טוב אפילו מהגרסה האמריקאית..

אבל קרע אותי משהו וזה היה שאמרו לבנות לקרוא משהו ואחת אמרה שהמילה אוטוריטה ככה:ריטה זה הזמרת ואוטו זה אוטו והתחילה לצחוק...

ומישהי אמרה שהמילה פייר זה שם של מישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה ערוץ 10, והניסיון הקודם שיש לנו עם ערוץ 10 (אהם אהם הישרדות אהם) - הם אוהבים לביים דברים.

אין כאלו טיפשות ולא רמה כזו של חנונים.. ועם טיפה כבוד למין האנושי והרבה זלזול לערוץ 10, הכל מפוברק.

ובנימה אופטימית זו, מתי משודר הפרק הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו ראיתי וזה תוכנית גרועה... פחות טוב אפילו מהגרסה האמריקאית..

אבל קרע אותי משהו וזה היה שאמרו לבנות לקרוא משהו ואחת אמרה שהמילה אוטוריטה ככה:ריטה זה הזמרת ואוטו זה אוטו והתחילה לצחוק...

ומישהי אמרה שהמילה פייר זה שם של מישהו...

אתה יודע שגם זו לא מילה בעברית, לא היתה בכל ה"מבחן לשון" אפילו מילה אחת בעברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין. כולם בוכים כל הזמן על רמתם הנמוכה של תוכניות הריאלטי ורובכם ממשיכים לצפות בהם. עצרתם רגע לחשוב מה זה אומר עליכם - בלי להעליב?

אני אישית מתוך בחירה נמנע מהמיץ של הזבל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין. כולם בוכים כל הזמן על רמתם הנמוכה של תוכניות הריאלטי ורובכם ממשיכים לצפות בהם. עצרתם רגע לחשוב מה זה אומר עליכם - בלי להעליב?

אתה טועה אני בחיים לא ראיתי הישרדות (של ערוץ 10 מול ערוץ 2), מי רוצה להיות מיליונר אידיוט בטלוויזיה, חכם מיותר מילד בכיתה ו' (שקיבל את התשובות מראש) וכדומה, התכניות האלה זה פשוט עלבון לאינטליגנציה. לא הייתה לי בעיה עם תכניות ראליטי אם לא היה את האלמנט של תככים והדחות, אבל כל הפורמט המסריח הזה בנוי על העלבת המפסיד, כאילו הדמויות הם לא אנשים אמתיים אלא שחקנים שרק מעמידים פנים. אני פשוט לא יכול לסבול את התרבות הזאת של התענגות על סבלו של האחר והצפייה שלי בפרק הראשון הייתה על מנת להשתתף בדיון ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הבחור השמנמן לא כזה חכם, שנות אור זו יחידה של מרחק ולא מהירות.

חח גם אני חשבתי בדיוק אותו דבר. הבן אדם אולי פריק מוזר, אבל לא ראיתי את החוכמההגדולה נשפכת מימנו. . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...