היפה והחנון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היפה והחנון

giladr

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה טוב שהפסדתי את הסדרה לטובת WALL-E?

היה אחלה סרט.

ומה אתם חושבים שאין אנשים שמסתובבים ללא שכל? דוגמא טובה לכך היא אחותי .

אל תגיד את זה על אחותך אפילו בצחוק. אתה לא מבין כמה הן מפגרות, עלבון לאינטילגנציה האנושית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד את זה על אחותך אפילו בצחוק. אתה לא מבין כמה הן מפגרות, עלבון לאינטילגנציה האנושית.

הם עלבון לאינטליגנציה של גולדן רטריבר...

וגם ה"חנונים" שם הם גרסאות גרועות מאד של חנונים.

הם פשוט לקחו את האקסטרים משני הכיוונים (ושאני אומר אקטרים בהקשר ל"חנונים" זה ממש לא בקטע של חוכמה, יותר בקטע של חוסר יכולת חברתית מוחלטת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל משחק, גם ה'יפות' וגם ה'חנונים'.

הם רוצים להתפרסם כמו האנשים ב'כובה נולד', 'הישרדות' ,פרוייקט Y'.

החשיפה היא הכל, יותר מהזכיה, והיא נותנת להם נקודת זינוק מצויינת לכל כיוון שהם ילכו.

ואפילו ב'טכניון' לא קיימים אנשים כאלו, ואני סיימתי תואר בפקולטה של גייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פגשתי אישית בעבר שניים מתוכם (את איציק ואיליה), והם ממש יצורים גם בחיים, ובכל השוואה לכל החנונים והמוזרים האחרים שאני מכיר (ואני מכיר).

אין מה לומר, נראה שההפקה הצליחה להשיג באמת את הקיצוניים מכל צד.

רואים שזה משחק......לא הגיוני שיש כאלה אהבלות. לא לדעת איפה אילת ותל אביב? :nixweiss: בולשיט, זה משחק.

אני בטוח שזה כן אמיתי, וכמו שאתה אומר את זה על הטיפשות של הבנות, יש כאלו שיגידו שאין מצב שיש בנים כאלו מוזרים, אבל כולנו מכירים איזה חנון-על כדי לדעת שהם קיימים.

אגב, סתם פרט טריוויה נחמד - חמישה מתוך עשרת הבנים (!!!) שירתו באותה יחידה בצבא, אמנם יחידה גדולה מאד, אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? הם באמת כאלה? :screwy:

כעיקרון לא צפיתי, אחותי בצפתה בזה, אני רק ראיתי 2-3 דקות ו2-3 דקות שם.

ממה שאני ראיתי - הלבישו אותם[לפחות את החנונים] קופי כמו בתוכנית המקורית ::)

את השמן הלבישו כמו את השמן [mario אם מישהו זוכר], זה שזכה בענה 4 גם הלבישו מישהו, וזה רק מצפיה קלה,

אני חייב לציין שלא ציפיתי לזה, ערוץ 10 הצליחו להפתיע אותי - זה היה יותר גרוע משציפיתי, וציפיתי לגרוע מאוד :-X

אה ואפילו המשימות - הן אותן משימות :x

דרך אגב, אל תדברו ככה על הטכניון :P

לא כולם ככה, ולמעשה רוב הטכניון בסדר גמור ממה שאני ראיתי, אז אולי זה רק כי ראיתי קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנות שם בשביל פרסום, ובשביל חוזה דוגמנות כשהעונה תסתיים. אבל למה הבנים?

גם בשביל פרסום... "גיקים אמריקאים" זאת הוויה עם קודי לבוש, צורת דיבור, התנהגות, קריאת ומשחקי מחשב. כאן ומשחקי מחשב לא הופכים אף אחד לגייק.

אצלנו תרבות הגייקים מאוד שונה ואפשר לומר שהיא לא קיימת, בישראל גיקים לבושים רגיל עם "ג'ינס וטי-שירט" דבר שמטיל ספק באמינות התוכנית. שלא תבין אותי לא נכון, יש המון גיקים אצלנו אבל הם לא כמו האנשים בתוכנית. השירות הצבאי משנה אנשים כמו גם ההגדרה השונה של "לחיות בבועה" שונה מאוד בישראל ואמריקה.

אני עדיין טוען שה'גיקים' בגירסה הישראלית הם חצי שחקנים שבאו בשביל הפרסום ולהיות חלק בתרבות ה'סלב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...