סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו .... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו ....

alexbmw

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתה פעם חייל מסתובב ברחוק עם קלאצ? לא. רק יחידה אחד (יש עוד?) משתמשת בו במטרה שיזהו את הפעילות שלה כמה שפחות וכמובן שהם לא יוצאים איתו הביתה.

אם תלך עם קלאצ' ברחוב, יחשבו שאתה טרוריסט כנראה, ויעצרו אותך במקרה הטוב (אל תצפה משוטר\מאבטח\חייל\אזרח עצבי על ערבים להבין מה זה רובה אוויר, ואם תבקש "לירות קצת כדי להדגים לו" זה לא ישמע טוב), או שירו בך במקרה הרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תהיה רצינים אני יצאה איתו בתיק וגם מקסימום אם יעצרו אותי אז אני יראה להם שיש בזה בטרייה ואז אין מה לידעוג גם ילד בן 4 יבין שזה לא רובה אמיתי אגב אני רוסי אז למה שמישהוא יחשוב שאני מחבל אני לא ניראה כמוהם (לפחות כך אני חושב :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה (ממש לא בטוח).

קיים הבדל בין נוהלי ירי על בן אדם עם כמו M16 (נגיד ואתה משחק עם חברים שלך בחורשה ואיזה סיור רואה אותכם), לבין בן אדם שמחזיק AK

וכמובן אתה מבין שאצל הקלאצ' זה משו כמו "תירה בו^*@!#".

אם אתה מוכן לקחת את הסיכון אתה יכול לקנות ולא להסתובב איתו יותר מידי, בכל מקרה זה לא בדיוק חוקי למכור רובי אוויר (אין חוק בנושא).

(יש כמובן אגודות ששם מוכרים בצורה מסודרת עם כרטיס ספורטאי ושטויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בנהלי פתיחה באש.

אין בכלל שום ייחוס בנוהל לגבי סוג הנשק.. זה יכול ליהיות רובה רוגטקה או גרזן,

ההגיון הוא מאוד פשוט, אתה או מישהו בסביבה בסכנה מיידית? אין לך ברירה אחרת? תירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני רוסי אז למה שמישהוא יחשוב שאני מחבל אני לא ניראה כמוהם (לפחות כך אני חושב :smile1:).

מה הקשר... מה אתה חושב שאם שוטר יראה אותך עם AK אז הוא יגיד שוטר השני "הנה תראה, זה נראה כמו רוסי, וזה בטח כלי AIRSOFT" (לא אומר בקהילה של "רובי האויר" כי זה יוצר תדמית של , ונשק זה לא.

חברה תהיה רצינים אני יצאה איתו בתיק וגם מקסימום אם יעצרו אותי אז אני יראה להם שיש בזה בטרייה ואז אין מה לידעוג גם ילד בן 4 יבין שזה לא רובה אמיתי

לא קשור, זה נחשב כ"צעצוע מסוכן" ואם שוטר/איש חוק רואה אותך עם זה הוא יכול להחרים את זה (בלי למלא שום דוח כמובן, ובסוף הכלי שלך נמצא אצל הבן שלו).

קיים הבדל בין נוהלי ירי על בן אדם עם כמו M16 (נגיד ואתה משחק עם חברים שלך בחורשה ואיזה סיור רואה אותכם), לבין בן אדם שמחזיק AK

וכמובן אתה מבין שאצל הקלאצ' זה משו כמו "תירה בו^*@!#".

יכול להיות שקיים נוהל כזה (אישית, לא נראה לי, כאילו מה... אתה חושב שלמחבלים יש רק M16? "היי בנצי, למחבל הזה יש M16, אסור לירות עליו!" בחיי...) אבל עדיין, כדי "לשחק" בחורשה ליד הבית... צריך לבקש אישורים מבעל השטח ו/או העיריה/מועצה אזורית, המשטרה ו/או כוחות הבטחון באיזור, אז קח בחשבון שאפילו אם אתה חבר בעמותת גירית (לדוגמא) אז "לארגן" משחק כזה בלי "קשרים" כמעט בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתה פעם חייל מסתובב ברחוק עם קלאצ? לא. רק יחידה אחד (יש עוד?) משתמשת בו במטרה שיזהו את הפעילות שלה כמה שפחות וכמובן שהם לא יוצאים איתו הביתה.

האמת שראיתי פעם (כשהייתי בסדיר, לפני שנים) חייל שיצא הבייתה עם AK47, אבל הוא נראה כמו ג'ובניק של יחידה XXX ואופיני שיקח את הנשק לעשות רושם.

כהערה לכל המתלהבים, זהו מאוד מיושן, כבד יחסית למקובל היום ויחסית לדורות המתקדמים יותר של ה-M16 (שלא לדבר על כלים מתקדמים יותר) וכבר לא כזה מרשים. בכל זאת, בן כ-60 שנה המבוסס על רובה סער גרמני ממלחמת העולם השניה...

וקלצ'ניקוב כן מחליד וכן נתקע לפעמים, למי שעדיין מאמין למיתוס הישן ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אבל כעיקרון בשטח פרטי אני יכול לשחק כמה שבא אם מה שבאה לי ?

ובקשר לזה שמעלי את צודק בזה שהוא יותר כבד מה m16 וגם הוא פחות מדויק אבל ה ak 47 הרבה יותר אמין ובעל כוח ירי יותר חזק ולכן מרוב הבחינות בקרב אמיתי (לא בבחינות מעבדה וכו) ה ak 47 הרבה יותר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלאצ מחליד, אבל הוא ממש ממש לא עושה מעצורים.

אומר מישהו שירה בקלצ'ניקוב?

הנה לך דוגמא וזה רק יוטיוב, תחשוב שלדוגמא באפגניסטן, התנאים היו הרבה יותר קשים וכמות הנשקים הפגומים הייתה אדירה!

http://youtube.com/watch?v=DCsvyPRVgQ0

אוקיי אבל כעיקרון בשטח פרטי אני יכול לשחק כמה שבא אם מה שבאה לי ?

1. קודם כל נתחיל בזה שהסיכויים שיש לך שטח פרטי לא שואפים אפילו ל0.0000000000000000000000000000000000001

2. חוקי מדינת חלים על כל שטחיה, בין אם זה שטח פרטי או שטח ששייך למדינה (משהו כמו 17 אחוז משטחי המדינה הם פרטיים [לא בטוח, לא זוכר את המספר המדויק])

ובקשר לזה שמעלי את צודק בזה שהוא יותר כבד מה m16 וגם הוא פחות מדויק אבל ה ak 47 הרבה יותר אמין ובעל כוח ירי יותר חזק ולכן מרוב הבחינות בקרב אמיתי (לא בבחינות מעבדה וכו) ה ak 47 הרבה יותר טוב .

שטויות במיץ, אתה לא יכול להתבסס על סיפורי סבתא, דיוק חשוב פי כמה וכמה מ"כוח ירי", נכון, אולי עם קלאץ' יש לך יותק סיכויים לפצוע יותר קשה אבל יש פחות סיכויים שתפכע, ואני בטוח שלא לקחת בחשבון שיותר כח = יותר הדף, אבל אם פגעת בעורק ראשי אז זה לא משנה אם זה בזוקה, M16 או אקדח...

האמת שראיתי פעם (כשהייתי בסדיר, לפני שנים) חייל שיצא הבייתה עם AK47, אבל הוא נראה כמו ג'ובניק של יחידה XXX ואופיני שיקח את הנשק לעשות רושם.

סיפורי לילה ולילה, זה היה גליל מליון אחוז.

עוד שניה תבוא ותספר לי שג'ובניקים יוצאים הביתה עם נגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן יריתי בקלאצ' - כל עוד שומרים עליו תקין מכנית הוא יורה. גשם, חול, מי ים - כלום לא עוצר אותו.

ב. הקלאצ הרבה פחות מדוייק מM16 גם בגלל מבנה הנשק, יחס הסלילים וסוג התחמושת (7.62)

ג.כדור הקלאצ פחות "מסתובב" בתוך הגוף מקליע הM16 אבל ההדף שלו חזק יותר (כלומר לכדור קלאצ שיפגע ברגל יש פחות סיכוי

לגרום לנזק חמור אבל יותר סיכוי להפיל את הבן אדם).

עריכה: חחחחחחחחחח - הסרט שהבאת הוא זיוף! רואים בבירור שהקליע הוא 5.56 ולא 7.62

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...