שליטה מהרשת על המחשב באמצעות אתר, אפשרי? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה מהרשת על המחשב באמצעות אתר, אפשרי?

J0n1

Recommended Posts

אני מעונין לבנות דף שבעזרו אני אוכל לשלוט על המחשב.

אני רוצה שהוא ישלוט על תוכנה מסוימת, רוב הסיכויים שהיא תהיה קוד סגור, לכן חשבתי שהדף יגרום לתוכנת מאקרו לעשות את הפעולות שאני רוצה לעשות.

את תוכנת המאקרו יהיה ניתן להפעיל לדוגמא באמצעות קומבינציה של כמה אותיות במקלדת, השאלה אם ניתן לגרום שדף יוכל לגרום לכפתורים האלו להלחץ.

זה אפשרי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה לפרט.

במידה ותיצור תוכנית ב-Java שאכן תמלא את מבוקשך תוכל להריץ אותה בקלות באינטרנט דרך תגית applet.

ד"א עכשיו שמתי לב שאמרת שהתוכנה תיהיה בקוד סגור, מממ... היה לי רעיון במידה וזה קוד פתוח פשוט לקחת את הקוד ולהריץ אותו כאפלט, אבל קוד סגור זה בעיה.

אתה יכול להסביר על אילו פעולות אתה מעוניין לשלוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבעצם אני רוצה לדעת זה איך אפשר לגרום לדף "ללחוץ לי על המקלדת"

כלומר אני אאכסן את הדף על המחשב, וכאשר אני אכנס אליו ואלחץ על משהו באתר, המחשב יקבל את הקלט שלחצו על הכפתור של ההתחל במקלדת, ויפתח את הדוק... (דוגמא)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל כפתור באתר ולא במקדלת.

וההתחל זה רק דוגמא, אני רוצה שהוא יהיה מסוגל לשלוח למחשב פקודה ללחוץ על קומבינציה של צירופים כמו קונטרול אלט שיפט 8...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נלך שלב אחד אחורה.

מה בעצם אתה רוצה לעשות? במה אתה רוצה לשלוט מרחוק ולמה דווקא באמצעות אתר?

אוקיי, רעיון טוב, בואו נעשה סדר בדברים.

אני רוצה לעשות חדר חכם, ואני רוצה להתחיל בקטן, ראשית שליטה על אמצעי החשמל אצלי בחדר.

אני רוצה לשלוט עליהם באמצעות אינפרא אדום, זה פחות מסוכן ומסובך למחשב (להתחיל להתעסק עם 220V ולחבר את זה למחשב.. לא בא לי) וגם זה נותן שליטה נרחבת יותר על החפץ.

לדוגמא מזגן.

אז מה שבעצם אני צריך זה משדר-מקלט IR שיקלוט מהשלט הקיים את הסיגנלים, ויוכל גם לפלוט אותם, ובנוסף אני צריך ממשק אינטרנטי, שאני אוכל לשלוט על האביזרים באמצעות האינטרנט, וכך לא אהיה מוגבל לתחומי החדר בלבד.

השלב הראשון, הוא בנית משדר, חקרתי קצת את הנושא ושאלתי בהייד פארק וממה שהבנתי אפשר לקחת דונגל פשוט של IR עם חיבור ובאמצעות תוכנות מסוימות לשלוח סיגנלים, משום שרוב הסיכויים שתוכנות אלו הן בעלות קוד סגור, לא אוכל לשלוט עליהן מהרשת, לכן חשבתי להקצות לפעולה של שליחת סיגנל קיצור במקלדת, ובאמצעות האתר לגרום למחשב ללחוץ על אותם כפתורים.

אז מה שכרגע אני מחפש זה דרך לגרום למחשב ללחוץ על כפתורים במקלדת, או לחילופין תוכנה שעובדת עם דונגלים בחיבור סיריאלי או , ויודעת להקליט ולשדר סיגנלים, ובנוסף ניתן לשלוט עליה מרחוק

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...