הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 33 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

אני חושב ששלחתי מסר א' וקיבלתם מסר ב'

הכוונה שלי הייתה, איך הקשיחים מוחזקים במקומות שלהם במארז של אריק כי הסלוטים שם הם 5.25

אהה.... נראה לי שהוא פשוט חיבר אותם עם מתאם 3.5" ל5.25"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי הם מחוברים עם גומיות שנקראות "מיתר גומי" הבעיה היא שכאשר הכנסתי את הצורב הוא חתך את אחת הגומיות וכרגע אני מחפש תחליף

נחכה לתשובה ממנו, אולי יש לו פתרון יצירתי יותר.

אגב, אפשר קישור לאתר שמוכרים בו את המתאמים הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הם מחוברים עם גומיות שנקראות "מיתר גומי" הבעיה היא שכאשר הכנסתי את הצורב הוא חתך את אחת הגומיות וכרגע אני מחפש תחליף

נחכה לתשובה ממנו, אולי יש לו פתרון יצירתי יותר.

אגב, אפשר קישור לאתר שמוכרים בו את המתאמים הנ"ל?

קשה להשיג מתאמים כאלה בצורה של שני מתאמים להארד דיסק (כלומר שתי חתיכות שמתלבשות בצד של הHDD ויש להן הברגה ל5.25)

יש כל מיני פתרונות אחרים כמו כלוב של 3 הארד דיסקים שיושב ב5.25 או כל מארז לקירור HDD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני הרכבתי , החנות ( שדרך אגב, לא רואים מהתמונות , אבל דווקא מסודר לא רע- מאחורי הלוח וכו) , תכלס אפשר לשים שם , אני רוצה להוסיף עוד מאוורים מתישהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מזה הקירור הזה למעבד? זה 2 קירורים או מה, ואיזה זה בכלל? מה שזה לא יהיה, הוא פשוט עצום.

אתה בטח מתכנן OC רצחני למעבד.

בכ"מ מסודר יפה, אבל אתה יכול עוד קצת לאסוף את החוטים והזרימה תשתפר במעט, וגם כן, איזה מערכת זו ואיפה קנית?

לפי המראה של לוח האם אני חושב שזה EP43 של ג'יגבייט או EP45.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מזה הקירור הזה למעבד? זה 2 קירורים או מה, ואיזה זה בכלל? מה שזה לא יהיה, הוא פשוט עצום.

אתה בטח מתכנן OC רצחני למעבד.

בכ"מ מסודר יפה, אבל אתה יכול עוד קצת לאסוף את החוטים והזרימה תשתפר במעט, וגם כן, איזה מערכת זו ואיפה קנית?

לפי המראה של לוח האם אני חושב שזה EP43 של ג'יגבייט או EP45.

ככה נראה הMugen II בתוך הCM690 (המפרט שלו רשום בצד....)

אפשר באמצעות עוד 3 תופסנים להעמיס על הקירור 4 מאווררים מכל כיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה הקירור הזה, בעיקרון רציתי לקנות אותו למחשב שלי אבל אף פעם לא ראיתי אותו בפועל או בכלל על מחשב. נראה מדהים, וענק :smile1:

צריך להוציא את הלוח אם כדי להתקין אותו?

ולא ראיתי שהוא כתב את המפרט אצלו..בכ"מ זה לא מזיק לכרטיס מסך שכל האוויר החם הולך ישירות אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה הקירור הזה, בעיקרון רציתי לקנות אותו למחשב שלי אבל אף פעם לא ראיתי אותו בפועל או בכלל על מחשב. נראה מדהים, וענק :smile1:

צריך להוציא את הלוח אם כדי להתקין אותו?

ולא ראיתי שהוא כתב את המפרט אצלו..בכ"מ זה לא מזיק לכרטיס מסך שכל האוויר החם הולך ישירות אליו?

אז ככה , זה מאוד תלוי אבל אפשר לכוון אותו בצורה כזאת שהוא יפלוט אוויר אחורה לכיוון המאוורר שמוציא אוויר מהמארז (יכול להיות שזה גם עדיף)

לגבי ההרכבה , אם אין לך חור בפלטה שמחברת את הלוח אם אז צריך לפרק אותו כי יש לו פלטה שתומכת בקירור מאחורה , הוא שוקל איזה 600 ומשהו גרם אם אני לא טועה (אולי אפילו 800 ומשהו , אני לא זוכר בדיוק).

לגבי הכרטיס מסך , שוב, יכול להיות שיהיה עדיף להזיז את המאוורר (אם הוא יכול מבחינת מקום) לגבי הכרטיס , זה הכרטיס של גיינוורד , מבחינת הוא מצויין , אני לא חושב שזה מזיז לו הרבה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור הכרטיס עובד רק על המעבד והזיכרונות שלו בצד אחד, אבל בצד השני ההלחמות של הכרטיס חשופות. נניח המעבד בOC רציני יעשה נגיד 60 מעלות וכל זה לכיוון הכרטיס המסך זה במידה מסויימת יכול להחליש את החיבורים, לא?

ולגבי ההרכבה, אין לי פלטה מאחור, אז כן כנראה צריך להוציא את הלוח אם. באסה, מוסיף עלות להתקנה. אני לא רוצה להתקין בעצמי כי כרגע אני כלל לא מנוסה בהרכבות ואם אני מורח משחה לא נכון או מרכיב לא נכון אז המעבד יתחמם (לא עד מוות אבל יתחמם) או שהלוח ישבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור הכרטיס עובד רק על המעבד והזיכרונות שלו בצד אחד, אבל בצד השני ההלחמות של הכרטיס חשופות. נניח המעבד בOC רציני יעשה נגיד 60 מעלות וכל זה לכיוון הכרטיס המסך זה במידה מסויימת יכול להחליש את החיבורים, לא?

ולגבי ההרכבה, אין לי פלטה מאחור, אז כן כנראה צריך להוציא את הלוח אם. באסה, מוסיף עלות להתקנה. אני לא רוצה להתקין בעצמי כי כרגע אני כלל לא מנוסה בהרכבות ואם אני מורח משחה לא נכון או מרכיב לא נכון אז המעבד יתחמם (לא עד מוות אבל יתחמם) או שהלוח ישבר...

זה לא ממש משפיע על ההלחמות וכד' , מדובר באוויר חם שלדעתי לא מגיע ל60 מעלות (האוויר עצמו).

זה לא מחליש חיבורים ועל תשכח שכרטיסי מסך עובדים במאמץ באזור ה60-80 מעלות גם ככה...

אם במארז ישנה סירקולציה טובה זה לא אמור להשפיע מאחר וגם אוויר חם עולה למעלה...

לגבי ההרכבה , צריך ללמוד מתישהו (אם אתה רוצה...)

האמת שאין בזה הרבה מה לעשות , מנתקים את המחשב מהחשמל , מוציאים את כל הכרטיסים (זכרונות,כרטיס מסך וכד') ואת כל חיבורי החשמל ללוח אם , מוציאים כ6-8 ברגים (לא זוכר מספר מדויק) ושולפים החוצה.

לגבי מריחה של משחה טרמית , זה עניין של ניסיון , יש כאלה ששמים טיפה קטנה במרכז ומשם מורחים או נותנים לגוף לפזר את זה (מונע בועות אוויר במשחה) , יש כאלה ששמים בפינה של המעבד ואז מורחים עם כרטיס פלסטי או כל דבר ישר שתהיה שכבה דקה ואחידה.

גם ככה זה הדבר האחרון שאתה עושה.

אתה מבריג את הפלטה הזאת מאחורי הלוח אם ומכין את הכל להכנסת הקירור , מחבר בחזרה הכל ורק אז שם מעבד , מורח משחה ומרכיב עליו את הגוף קירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...