בעיות עם ההארד דיסק של Seagate 500 gb 32 mb? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם ההארד דיסק של Seagate 500 gb 32 mb?

danvis

Recommended Posts

קוסם אני לא. גם לא נביא. למרות שהייתי רוצה לעבוד כחזאי מזג אוויר...

אין לי שום מושג, אני סה"כ בן אדם שבא לקנות מחשב חדש, עשה את זה בKSP, ואכל אותה עם מחשב בעייתי, שלא תוקן גם בתיקון ראשון.

המחשב התפגר אחרי יומיים הפעלה, לאחר שהעברתי מסה של נתונים ממחשב ישן ומחקתי אותם ממנו...

הם אמרו שנשרף הספק והדיסק. המחשב חזר כשהוא לא תקין בעליל, עם תקלה שנראית כמו חיבור לא תקין של הHEAT-SINK ללוח אם, כי המעבד המריא ל90מעלות תוך 3 שניות וכיבה את המחשב כצעד הגנה.

לא ביטלתי את העסקה, משיקול שיש גבול כמה אפשר לטרטר את האבא המסכן שלי בשביל המחשב המחורבן הזה. שאלתי אותם איך הם מסבירים את זה, אמרו קצת בלה בלה, אחרי זה שאלו אם אפשר להחליף לי HD על חשבונם, הם הציעו להחליף לי לWD 500. (ספגו 20 שח עליהם, ממש עשו לי טובה), אז שאלתי אותם איך דיסק שכולם אומרים שהוא מעולה ועם 5 שנים אחריות ככה מתקלקל, פעמיים. אמרו שיש כנראה בעייה עם הסדרה. אז באותה הזדמנות כבר שידרגתי (הם דחפו לי עם שני חיבורי SATA, ושניהם היו כבר תפוסים).

זה העובדות. מפה והלאה שכל אחד יחליט בעצמו.

לי אישית נשמע קצת מוזר שיש בעיה עם כל הסדרה של הסיגייט500 ב KSP, כי היינו שומעים על זה כבר. מצד שני, זה מה שהם אמרו לי בטלפון כשהתקשרתי לבטל את העסקה, כי לא הייתי מוכן שחנות שמכרה לי מוצר פגום ולא תיקנה אותו תרוויח עלי.

א. אני לוקח את המשפט שלך לחתימה שלי :P

ב. לי נשמע שהיה בעיה מסויימת עם הכונן קשיח שלך (זה קורה ואני לא מכחיש שזה קורה) יותר מאשר עם הסדרה והם סתם חיפשו תירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אני לוקח את המשפט שלך לחתימה שלי :P

ב. לי נשמע שהיה בעיה מסויימת עם הכונן קשיח שלך (זה קורה ואני לא מכחיש שזה קורה) יותר מאשר עם הסדרה והם סתם חיפשו תירוץ.

אני מסכים שאולי זה היה תירוץ, אבל זה תירוץ מפגר ואמר לי אותו כנראה מנהל מסניף חיפה. בגלל זה אני כותב את זה פה, לא כדי לנקום בהם, אלא כדי שאנשים יהיו מודעים לאפשרות שיכולה להיות בעיה.

בפעם הראשונה שהמחשב נכנס לתיקון, הם החליפו ספק ושמו חדש.

בפעם השנייה - שהמחשב חזק אליהם עקב ההתחממות המטורפת, הם אלו שרצו להחליף לWD. עד היום לא הבנתי מה היתה התקלה, ולא רציתי לפתוח את המחשב ולקרוע את המדבקה כשהוא כבר מקולקל. לי זה היה נראה כאילו הגוף לא מחובר... הדיסק היה נראה כאילו הוא עובד, לפחות ב5-10 שניות שהמחשב פעל בהן בכל הדלקה...

אני דווקא לא רציתי להחליף, העדפתי לקבל יחידה תקינה של עם אחריות ל5 שנים. אבל הם אמרו שיש בעיה בסדרה, אז הסכמתי. הייתי כל כך מופתע מהתשובה שאפילו שאלתי אותו שוב, "זאת אומרת שיש בעיה בסדרה של דיסקים שאתם נותנים עליהם 5 שנםי אחריות?" הוא קצת התחמק וענה משהו כמו "אני יודע שהWD מאוד אמין, בלהבלהבלה". אם נצא מהנחה שהדיסק בפעם השניה היה גם לא תקין, אז הסבירות שזה יקרה, די נמוכה.

לכן בגלל שחשדתי שהבעיה אולי לא בHD החלפתי גם . מאז המחשב תקין, סוףסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי, למישהו יש מספר סידורי של סיגייט תקול שנקנה ב-KSP?

תהנה -

Model: ST3500320AS

Serial Number: 5QM1NH4B

Firmware Revision: SD15

מחשב חדש, הדיסק עשה תיקתוקים, נבדק עם תוכנת seatools for - ממצאים - SMART FAILED. הדיסק התפגר כמה שעות אחר כך, בזמן העברה מדיסק אחר, יחד עם הספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שלי גם קרס בלי הודעה מראש..לא תיקתק ולא עבד קשה

למעשה מלבד העברת חומר מסיבית כ450GB שנעשתה יום לאחר שנקנה הדיסק כמעט ולא עבד

עד היום שבו הוא קרס כחודשיי-חודשיים וחצי לאחר הרכישה

אז כן יש אחריות אבל הבאסה על כל מה שהיה מאוכסן עליו:-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הנפצות הולכות פה..

יש אנשים שפשוט מחפשים למצוא בעיות בכוננים שלהם.. אבל כנראה שהם צריכים לחפש עמוק יותר

עם כמות הספקים הג'נריים מסוג SUPER 2800W שנמכרים בארץ, מארזי הפח המהוללים שמזרימים וולטים למוח שנוגעים בהם וכמובן המתח היציב והנפלא של חברת חשמל לא הייתי מסיק מסקנות לגבי שום סדרה של כוננים מכאניים מסכנים שלא יודעים מאיפה זה בא להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

הזמנתי את ה-1.5Tb ועכשיו רק שמתי לב לשמו שרצו כאן.... האם מאז יש חדש?

הלינק הבא ממש מפחיד אותי והדיסק בדרך אלי כבר..... :

http://news.cnet.com/seagate-fixes-7200.11-drives-except-when-it-doesnt/

הכתבה כאן מעט ישנה האם נכון להיום הדיסק יגיע עם firmware תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...