מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150

pyr0

Recommended Posts

למה אני צריך לשלם על כשאני משתמש בלינוקס, ולמה אני צריך לשלם על נורטון מטופש, כשפעם האחרונה שהיה לי וירוס על המחשב הייתה כשעוד הייתי משתמש בוינדוס (לפני כמה שנים טובות)?

ויסטה זה עוד 500 שקל והנורטון זה בטח עוד איזה 150-200 לפחות.

אם נוריד אותם, המחשב הHIGH GAME עולה בסביבות ה-2000 ש"ח..

זה הורדה משמעותית במחיר..

הבעיה היחידה היא שAMD-ATI לא אוהבים את אז הדרייברים הכי מעודכנים שלהם זה לX1950...

אתה מצחיק...קצת לא ...אני אולי עובד בלינוקס הרבה יותר ממך ...

כאשר היה יצא משחקים מעל ל סביר - היה דרישה לכרטיס יותר מסביר בלינוקס ...כרגע המשחק הכי מתקדם זה קוויק 4 ובזה מסתכם יצא המשחקים הרחב על ליינוקס ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מצחיק...קצת לא ...אני אולי עובד בלינוקס הרבה יותר ממך ...

כאשר היה יצא משחקים מעל ל סביר - היה דרישה לכרטיס יותר מסביר בלינוקס ...כרגע המשחק הכי מתקדם זה קוויק 4 ובזה מסתכם יצא המשחקים הרחב על ליינוקס ....

א. לא הבנתי את הפואנטה שלך.

ב. חח מה, אתה כאילו מתלהב עלי שאתה משתמש בלינוקס יותר זמן? חחחחחח יא מושפל

ג. אם הפואנטה שלך זה שאין משחקים, הייתי ממליץ לך לבדוק את WINE או אפילו את Cedega.

ובכל מקרה, כלום לא משנה את העובדה שהדרייברים הכי מעודכנים של ATI הם לX1950, בעוד הכרטיסים במחשבים האלו הם 3xxxHD.

בין אם אני משחק במחשב או לא, אני רוצה לפחות להפעיל אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפ אתה בלינוקס אין סיבה לקנות כרטיס גרפי יקר ...כי אין סיבה ..אין מה לעשות פלטםורמה הרבה יותר נפוצה למשחקים מכל אחרת.

WINE לא משהו לפחות לא בשלב זה.

מה שאני אומר שהתימחור שאתה מכוון עליו הוא למחשב למחשחקים ולא לשום דבר אחר ...לכן זה לא היה בלינוקס ...כי אין בשביל מה.

קנה מחשב אחר בשביל זה.מחשב ללינוקסאים ...זה בערך 286 עם 128 MEG ותשמע מהקונסול :)

אין לך מה להתלונן כי שוב המחשב הזה לא מכוון לפלח של הגימירים "האמיתיים" או ללינוקסאים.

מדובר במוצר ENTRY POINT למשמתשים חדשים חסרי ידע שרוצים מחשב אמין ו"יפה"...זה מוצר (ששאוף להיות מוצר פרמיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבי GAME היקרים יותר כן נועדו לגיימרים "האמיתיים", וגם יש להם מפרט בהתאם.

הלוח מעולה, הזכרונות ברמה מאוד גבוהה (מהסדרות הטובות של Patriot)

ולמעשה הכל מצוין- חוץ מהעובדה שיש כונן BR ו 3870 במקום CF של 4850.

כל שאר הרכיבים בדגמים היקרים יותר תואמים, והמחיר ממש לא רע- במיוחד שזה כולל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שאר הרכיבים בדגמים היקרים יותר תואמים, והמחיר ממש לא רע- במיוחד שזה כולל מערכת הפעלה.

גימרים אמתיים לרוב אלה שאני מכיר ...חלק מטכס זה לבנות את המחשב לבד ..ולבחור כל חלק וחלק ...זה תהליך וחוייה קנייה אחרת !

וזה חלק מהקנייה ...של מחשב לגיימר ..ובנוסף ...גיימר יעשה את המחקר באינטרנט ...ויחפש את הכי טובים ולא יקנה מחשב מורכב.

זה פלח שאני מכיר...

אני לא ...ולמעשה לא שואף להיות אחד ...יש לי מחשב לעבודות חזקות ...אבל למעשה אני הייתי צריך לעשות את אותו המחקר בדיוק ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גימרים אמתיים לרוב אלה שאני מכיר ...חלק מטכס זה לבנות את המחשב לבד ..ולבחור כל חלק וחלק ...זה תהליך וחוייה קנייה אחרת !

וזה חלק מהקנייה ...של מחשב לגיימר ..ובנוסף ...גיימר יעשה את המחקר באינטרנט ...ויחפש את הכי טובים ולא יקנה מחשב מורכב.

זה פלח גיימר שאני מכיר...

זה לא גיימר זה ילד בן 13 שיש לו את כל הזמן שבעולם ואת הויזה של אבא, אני רוצה לראות אותך כלכך נהנה מהטקס הזה כשאתה עובד מ8 עד 5-6 בערב ויש לך רק את שישי ושבת בתור ימים חופשיים...

אני מחכה כבר הרבה זמן שתרבות מחשבי המותג תגיע לארץ ונראה כאילו זה מתחיל לדלוף באג משווקים מחשבי HP במחירים ממש ממש לא רעים, מחשבי GAME מתחילים לצוץ בארץ רק צריך לחכות שיהיו פה DELLים עם שרות כמו בארצות הברית ולא צריך שום דבר מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שאר הרכיבים בדגמים היקרים יותר תואמים, והמחיר ממש לא רע- במיוחד שזה כולל מערכת הפעלה.

אם לסכם את החסרונות של -GAME! - הוא צריך קצת יותר התאמה לארץ, איפה שכל אחד או קונה לעצמו מפרט שהוא בנה פה, או משהו מוצע שיש לחנות כבר מראש.

זה לא גיימר זה ילד בן 13 שיש לו את כל הזמן שבעולם ואת הויזה של אבא, אני רוצה לראות אותך כלכך נהנה מהטקס הזה כשאתה עובד מ8 עד 5-6 בערב ויש לך רק את שישי ושבת בתור ימים חופשיים...

אני מחכה כבר הרבה זמן שתרבות מחשבי המותג תגיע לארץ ונראה כאילו זה מתחיל לדלוף באג משווקים מחשבי HP במחירים ממש ממש לא רעים, מחשבי GAME מתחילים לצוץ בארץ רק צריך לחכות שיהיו פה DELLים עם שרות כמו בארצות הברית ולא צריך שום דבר מעבר לזה.

יש בזה משהו.

לעומת זאת - DELL ו- עכשיו חברות טובות, ואני מוכן להתערב שדל תביא איזה משהו מורכב ומוכן שתומך בתקן ה-AMD GAME!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים לחלוטין את הנקודה. מחשבי מותג מיועדים לאנשים שלא מבינים דבר בחומרה ורוצים מחשב איכותי. המפרט אולי לא הכי משתלם, אבל עדיף על אייבורי, אופיס דיפו, שופרסל ושאר מחשבי שוק עם כרטיס מסך מובנה וספק בשקל תשעים.

בדיוק מה שרציתי לכתוב. מחשבי מותג באים לעזור לצרכן שלא מבין, הוא קונה מחשב מותג מחברה ידועה שלא תוקעת לו רכיבים שהוא לא צריך

וכל הרכיבים איכותיים והאחריות טובה ומתאימה ללקוח שלא מבין כלום.

אני אישית הייתי קונה מחשב מותג במידה והרכיבים היו חזקים יותר, אפילו אם זה גורר תוספת מחיר מכיוון שהאחריות מעולה.

לוקחים את המחשב מבית הלקוח, אתה תמיד יודע שיהיו חלקים למחשב שלך ותמיד יודע אל מי לפנות, יש יבואן אחד לכל החלקים.

חבל שבארץ זה לא תופס, כי בארץ אנשים לא צריכים רשיון לOS ואנשים קונים מחשב לפי המעבד או הכרטיס מסך בלבד (מחשב חזק במיוחד!! 2 duo של אינטל! הכי מהיר והכי טוב וגם כרטיס של , הכי חדש שמפעיל את כל המשחקים!)

ד"א, קיבלתי הערה מסוימת שאני נשמע כמו נציג של נעה, אז אני אסיר חשש מליבכם: אני ממש לא נציג שלהם,

למעשה היו לי כמה היתקלויות לא נעימות עם נעה, במיוחד כשקניתי אצלם ספק ואחרי חצי שנה הוא הפסיק לעבוד,

ולקח חודש שלם עד שקיבלתי ספק חדש (בכלל לא הציאו לי אחד חלופי, אלא הביאו לי אחד זמני-ג'נרי עד שיגיע הספק שלי, שבסופו של דבר לא הגיע

ואחרי הרבה, הרבה צעקות הביאו לי ספק אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אם דובי בעניין הזה

פעם אהבתי להרכיב ולהתקין לבד

היום אני רואה את זה כטרחה

גם שמרכיבים לבד לפעמים רכיב אחד לא מגיע בזמן

וזה יכול לגרום לעיכוב רציני

ובמיוחד במחשבי גימרים ששם יש ציוד שלא תמיד נפוץ

את המחשב הנוכחי הרכבתי לבד כי פשוט לא היה מקביל נורמלי בחנויות

אבל עכשיו שמתחילים להגיע זה נראה לי דבר מצוין

הכל מוכן מגעים לחנות קונים והולכים אפילו לא צריך להתקין WIN

2500 שקל למחשב שמסוגל להריץ סביר ביושוק (סביר לא גבוה )

ושיש לו אימא ואבא נראה לי מצוין

אז נכון שאין משחק אם המפרט למי שבאמת צריך

אבל גם ככה הבעיה היחידה היום של המחשבים זה הכרטיס הגרפי

מי שרוצה יכול לשדרג או לקנות חבילה יקרה יותר

ובנוגע לבחירה של מערכת ההפעלה

AMD בטח קונה את זה מאוד בזול ומוכרת בזול

גם אני לא אוהב את המונופול שקיים אבל כמו שאמרו זה בתאוריה נועד לגימרים

וזאת המערכת הפעלה המתאימה ביותר לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tאני חושב שאתה טועה ...אני עובד גם ...ואני עדיין מאמין שחווית קנייה בחלקים למחשב יקר זה חלק מהחוויה ...

ולא בלתי נפרד ממנו .....אני מאוד בטוח שאתה הרכבתה את המחשב ..שלך ...ורוב אנשים כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שבארץ זה לא תופס, כי בארץ אנשים לא צריכים רשיון לOS ואנשים קונים מחשב לפי המעבד או הכרטיס מסך בלבד (מחשב חזק במיוחד!! 2 duo של אינטל! הכי מהיר והכי טוב וגם כרטיס של , הכי חדש שמפעיל את כל המשחקים!)

וכאן, לצערי, הבעיה. רוב האנשים בארץ לא מבינים דבר בחומרה וכאשר אדם לא מבין הוא לא רואה סיבה לשלם 3K על מחשב בלי מסך כאשר הוא יכול לרכוש באייבורי מחשב ב-2K עם מסך. זה סוד ההצלחה של אייבורי. הם מוכרים מחשבים נחותים במחירי רצפה ומנצלים את חוסר הידע של הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח ממחשב של 2000 שקל כולל מסך הוא מאוד קטן

תזכור שהם גם מרכיבים אותו ומתקנים במקרה הצורך

גם לאיבורי יתאים לערכתי למכור את הAMD Game בנוסף למוזלים

מבחינתם זה יצריך פחות כוח אדם לתיקונים והתקנות וכאב ראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...