מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150

pyr0

Recommended Posts

היום בבוקר קיבלתי email מנעה מחשבים שבו הם טוענים שהם הפכו למפיצה הרשמית של AMD Game. להלן ההודעה:

שלום לכולם

נעה מחשבים נבחרה למפיצה רישמית של מחשבי AMD GAME בישראל.

לקריאת סקירה שערכו על המחשבים לחצו כאן.

להלן הסבר על המפרטים ויכולות המחשבים :

AMD Value Game

לאלו המעוניינים ליהנות מאיכות במחיר אטרקטיבי, AMD Value Game מציע את הפתרון האולטימטיבי.

מחשב Hybrid המשתמש בכוחם של שני כרטיסי מסך במקביל מספק תוצאה איכותית יותר מכרטיס מסך בודד בעל יכולות טכניות גבוהות יותר. מעבד וזיכרון מהירים שולטים על מקום אחסון ענק בנפח 320GB בכדי לאפשר למחשב להפוך לעמדה חזקה המתאימה גם כ-Media Center איכותי לצפייה בסרטים ולשמיעת מוזיקה.

משולב עם מערכת הפעלה מקורית שלPremium Windows Vista והגנה של NIS 08 Norton.

אחריות שנה VIP עם אפשרות הרחבה ל-3 ע"י Tech Data Israel.

המערכת:

מתאימה למשחקים רגילים

מתאימה לעבודה על Office

מתאים לעבודה כ-Media Center

מתאימה לגלישה באינטרנט

מתאימה לצפייה בסרטים באיכות Full HD

מחיר המחשב 2499 ש"ח

AMD HIGH Game

מחשב ביתי עם יכולות גרפיקות גבוהות ביותר.

מחשב ה-AMD Game מאפשר לכם ליהנות ממשחקי המחשב החדשים והאהובים עליכם במלואם, לצפות בסרטים באיכות HD ולעבוד ב-Office בצורה מהירה וחלקה. הכול, במחיר אטרקטיבי.

המחיר האטרקטיבי כולל מערכת הפעלהPremium Windows Vista מקורית ו- Norton NIS 08.

המערכת:

מתאימה למשחקים מתקדמים

מתאימה לעבודה על Office

מתאים לעבודה כ-Media Center

מחיר המחשב 2899 ש"ח

AMD Game Ultra

מחשב עוצמתי ביותר לגיימרים.

בוא ליהנות ממחשב שיכול להריץ את המשחקים החזקים ביותר בשוק בלי להתאמץ הודות למעבד חזק, להציג את הסרטים החדים ביותר בצורה מושלמת בעזרת כרטיס מסך מתקדם, לאגור כמות עצומה של מידע על כונן קשיח עצום והכול ביחס עלות תועלת גבוה ביותר!

מארז מקצועי ויפה, ספק כוח חזק, Windows Vista Premium ו-Norton NIS 08 מבטיחים לכם חוויית שימוש מושלמת – ללא ספק הקניה המשתלמת ביותר בשוק!

המערכת:

מתאימה למשחקים כבדים

מתאימה לעריכה גרפית מתקדמת

מתאים לאכסון מידע רב

מחיר המחשב 3599 ש"ח

+AMD Game Ultra

המחשב האולטימטיבי לגיימרים כבדים וגרפיקאים.

גרסא מיוחדת של מעבד מהיר מרובע ליבות, מקום אכסון של 500GB וכרטיס מסך מהחזקים ביותר בשוק הופכים את ה-Ultra+ למכונת משחקים שאין שווה לה.

כאשר לוקחים בחשבון את כונן ה-Blu-Ray ואת מערכת ההפעלה Windows Vista שכלולים במחשב, מקבלים מכונת משחקים שתתמודד עם כל משימה בקלות.

המערכת :

מתאימה למשחקים כבדים

מתאימה לעריכה גרפית מתקדמת

מתאים לאכסון מידע רב

מחיר המחשב 4999 ש"ח

האחריות בבית הלקוח ע"י Tech Data וניתן להרחיב אחריות על כלל הרכיבים לשלוש שנים בתוספת של 400 ש"ח.

אם ניקח לדוגמא את המחשב הגיימרים החזק ביותר, Ultra Plus, ונוסיף לו 2x4850 בCF (הלוח תומך CF)

נקבל מכונת משחקים מטורפת במחיר של 6500 ש"ח. שימו לב שהמפרט כולל כונן BD ורשיון חוקי לVista home premuim שלבד עולים

1500-2000 ש"ח (במיוחד הכונן BD).

האתר: http://www.noacomp.co.il/Category.aspx?CatCode=476

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני קיבלתי את המייל, ושמתי לב שהתחילו לשווק אותם גם בפנדה. לדעתי הרעיון יכשל בארץ, מחשבי מותג או מבוססי מותג זה משהו שבחיים לא ילך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לפני כמה ימים בדקו באחד מאתרי המשחקים בארץ (אני חושב vgames :nixweiss:) את הדגם הכי חזק שם שעולה 5k, ואחרי כל ההייפ שעשו לדגמים האלה ציפיתי לביצועים טובים, אבל הם עשו לו בדיקה של 3dmark06 והוא קיבל רק 10k :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לפני כמה ימים בדקו באחד מאתרי המשחקים בארץ (אני חושב vgames :nixweiss:) את הדגם הכי חזק שם שעולה 5k, ואחרי כל ההייפ שעשו לדגמים האלה ציפיתי לביצועים טובים, אבל הם עשו לו בדיקה של 3dmark06 והוא קיבל רק 10k :lol: :lol:

הוא קיבל 10k בגלל הכרטיס מסך. שאר המפרט מעולה. לא ניתן להחליף אותו אך ניתן לקנות אחד אחר, לדוגמא 4870 או CF

ועדיין המחיר של המערכת יהיה אטרקטיבי.

בקשר למי ששאל: "למה צריך ויסטה", התשובה היא: זה חוקי, וזה עולה כסף. תיאורטית כל אדם אמור לקנות את המערכת הפעלה שבו הוא משתמש

ולא להשתמש באחת פרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למי ששאל: "למה צריך ויסטה", התשובה היא: זה חוקי, וזה עולה כסף. תיאורטית כל אדם אמור לקנות את המערכת הפעלה שבו הוא משתמש

ולא להשתמש באחת פרוצה.

אוקיי, אני לדוגמא משתמש ב שקיבלתי בתור סטודנט דרך המכללה. למה מחייבים אותי לרכוש עם המחשב?

יכול להיות שאני לא מעודכן אבל למה ויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לדוגמא משתמש ב WINDOWS שקיבלתי בתור סטודנט דרך המכללה. למה מחייבים אותי לרכוש מערכת הפעלה עם המחשב?

יכול להיות שאני לא מעודכן אבל למה ויסטה?

משהו הכריח אותך לקנות את זה?

הרעיון הוא שאתה קונה חבילה, כמו שאתה קונה נייד והוא מגיע עם כל החלקים כולל מערכת הפעלה,

כך זה גם עם Game. וזה כי הפסיקה למכור רשיונות לXP למחשבים רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלהבות מזה

כונן BLUE RAY מיותר, כ.מסך HD3870 מיושן ולא משתלם ומערכת הפעלה ש95% מהאנשים בארצנו הקטנה לא רוכשים כי יש להם מעבודה, מהמכללה, מארגון המורים או מחברים.

תקח את אותו תקציב ותקבל מערכת הרבה יותר משתלמת בלי בעיה בכלל - דוגמא :

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q6600 2.40Ghz 8MB Conroe BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤950

לוח אם:

Gigabyte GA-EP35-DS3

כמות: 1 - מחיר: ¤512

מארז:

Coolermaster CM 690 Black - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤415

ספק כוח:

Corsair 550VX 41A @ 12V

כמות: 1 - מחיר: ¤459

זיכרון:

A-Data 4GB (2x2GB) DDR2-800 Vitesta Extreme CL4

כמות: 1 - מחיר: ¤481

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB

כמות: 1 - מחיר: ¤355

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 4870 512MB DDR5 Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤1423

כונן אופטי:

LG GH20NS DVD-RW x20 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ¤128

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

תוכנות:

Microsoft Vista Home Premium 64Bit English

כמות: 1 - מחיר: ¤518

סה"כ: ¤5246

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤5142

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/7smhrcdv

אפשר להשוות בכלל את המפרטים ?

מרובע ליבה של אינטל לעומת , אפילו עדיף פה E8400 שעולה איזה 100שח פחות

4גיגה זיכרון 800 CL4 - עדיף על פטריוט 1066 שגם ככה המהירות לא רלוונטית ב יותר מידיי בגלל היכולות OC

לוח אם EP35

כ.מסך 4870

ספק מצויין

מארז מצויין

מערכת הפעלה 64ביט חוקית לאילו שמחפשים את זה

ונכון אין כונן BLUE RAY, אבל מי באמת משתמש בזה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות בבית הלקוח ע"י Tech Data וניתן להרחיב אחריות על כלל הרכיבים לשלוש שנים בתוספת של 400 ש"ח.

זה למה זה שווה וזה למה מחשבי מותג זה המחשב היחידי שהייתי קונה בחו"ל ובעקר בארצות הברית כאשר אתה עושה משהו מעבר ללשבת מול המחשב 18 שעות ביום על איזה משחק מפגר, והמחשב משמש אשכרה לעבודה או לקצת כיף בסופ"ש אחרי סוף שבוע עמוס אין לך זמן וזין וזה בזבוז טוטאלי לרדוף אחרי חנות בשביל להחליף את ההרדיסק שלך. מישהו שעובד כל יום מ9 עד 5 לדוגמא אם שיצתרך לקחת חופש או שיצתרך לבזבז את הזמן שלו ביום שהוא לא עובד(שיש לדוגמא) בכל מקרה מתבזז כאן זמן וכסף ושרות בבית הלקוח שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הישראלים אוהבים להרכיב את המחשב שלהם,

ולהרגיש שהם חסכו. (הקיצוניים בעיניין זה הלוקחות של אייבורי)

- הנקודה השניה זה הכרטיס מסך המיושן, שאתה חייב לקנות. (?!)

אם היה אפשר לא לקנות אותו לשים במקום 4870\CF משהו.

ככה אתה נתקע סתם עם 3870 מיותר לגמרה.

אני אומר לא יתפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתייחס למה שאמרתי לגבי הספק והמארז?

כל המארזים של ה GAME שנמכרים בארץ הם מארזי RAIDMAX רק עם מדבקה אחרת. תכנס לאתר של RAIDMAX תחפש את השם שלהם לאותו מארז ותחפש בגוגל.

הספקים לא ברור לי מאיפה הם, במקומות אחרים שמוכרים GAME ראיתי שהמחשבים הזולים מגיעים עם EZCOOL 450W, הדגם הבינוני עם TOPOWER 550W והיקר 600W של אותה חברה שכתובה על המארז :screwy:

בארץ מחשבי ה GAME גרועים, בחו"ל הם טובים. היו צריכים להוסיף עוד תנאים (באתר כתוב רק על , כרטיס מסך ומעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...