מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי AMD Game נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים ב&#150

pyr0

Recommended Posts

Topower אלו בכלל לא ספקי מדבקה, ובדגמים הזולים של GAME אין מה לגעת.....

בכל מקרה, יש לזה פוטנציאל אדיר ומפוספס.

הם צריכים להעיף משם את כונן ה BR וה 3870, בעלות המשותפת של שניהם כבר שמים שם CF של 4850, והמחשב הופך לבאמת משתלם- ואפילו קצת יותר רווחי.

המארז, לוח, והספק מתאימים לזה, חבל שלא עשו את זה מראש.

לגבי המארז- מדובר במארז מצוין, כבר יצא לי לראות אותו. הבניה שלו מאוד מעניינת, ניתן לפרק אותו בכל צורה, ומגש לוח האם נשלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני קיבלתי את המייל, ושמתי לב שהתחילו לשווק אותם גם בפנדה. לדעתי הרעיון יכשל בארץ, מחשבי מותג או מבוססי מותג זה משהו שבחיים לא ילך פה.

חולק על דעתך - עבדתי חודשיים בלוג'יק, ו-90% אחוז ממה שהרכבתי היה מחשבים מוכנים שהיו באתר שלהם (למרות שהמפרטים היו מעאפנים נורא). עכשיו הם פשוט ממותגים.

כל המארזים של ה GAME שנמכרים בארץ הם מארזי RAIDMAX רק עם מדבקה אחרת. תכנס לאתר של RAIDMAX תחפש את השם שלהם לאותו מארז ותחפש בגוגל.

הספקים לא ברור לי מאיפה הם, במקומות אחרים שמוכרים GAME ראיתי שהמחשבים הזולים מגיעים עם EZCOOL 450W, הדגם הבינוני עם TOPOWER 550W והיקר 600W של אותה חברה שכתובה על המארז :screwy:

בארץ מחשבי ה GAME גרועים, בחו"ל הם טובים. היו צריכים להוסיף עוד תנאים (באתר כתוב רק על , כרטיס מסך ומעבד).

אתה טועה - הייתי לאחרונה אצל רוזטק, וראיתי אצלם גרסה מיוחדת של מארז של ENERMAX, נדמה לי שזה היה ה- CHAKRA, שצבוע בצבעים של ATI ועם תמונה של... נו... ההיא שמזוהה עם ATI ועל הכרטיסים שלהם מסדרה X1900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרבה ממכם פשוט מפספסים את כל הרעיון של הAMD Game

תחשבו על זה ככה

שנים על שנים המון מחשבים נמכרו אם OB שהיו מסריחים

עכשיו אני לא יודע על על המפרטים שיש בAMD Game

אבל דבר אחד בטוח -תמיכה חומרתית בסרטי HD וכנראה תמיכה בDX10

בנוסף כנראה גם הדגמים החלשים ביותר יוכלו להריץ משחקים באופן סביר

אני לא מדבר על קריסיס בהגדרות גבוהות ופילטרים

אלה על אפשרות להריץ משחקים ברזולוציה סבירה בהגדרות נמוכות על 30 פרימים לשנייה

ואני בטוח שאינטל גם תרצה לעשות מהלך כזה

הבעיה היום בהרבה מאוד ותקציבים מבחינת משחקים זה הכרטיס מסך

אבל כמו שקרה אם הכרטיסי קול הולך להיות אם הכרטיסי מסך

הOB יהפכו להיות סבירים ומי שרוצה יקנה כרטיס PCIE לשיפור ביצועים

2500 שקל למחשב שכולל הכל וממותג נראה לי מצוין

דרך אגב מישהו יכול לתת לינק למפרטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לנעה,פנדה,SKY יש להם מחשבי GAME.

הזול ביותר מגיע עם כרטיס HD3650 כל האחרים מגיעים עם HD3800.

בארץ המחשבים האלה הם זבל. לא ניראה לי שמישהו רוצה מוצרים RECOM ו EZCOOL במחשב שלו, הם יכלו במקום זה לתת ספק של HEC או FSP. הם גם בחרו דפוקים, לפחות היו בוחרים במארז טוב של RAIDMAX :P ולא דגם גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ - אני חושב שהם הגיעו לארץ קצת באיחור. צריך לדעתי לעדכן אותם ככה שיכילו קצת יותר עדכניים.

תכלס, גם EZ-COOL בסדר, רק שספק שלהם לדעתי יחזיק 5 שנים בזמן שאחד של חברה קצת יותר יקרה (נגיד ככה) יחזיק 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לרגע טועים ...שהמחשבים הממותגים ההלו מכווונים לפלח שוק שלכם ...הם לא ...ברור שאתם יכולים לבחור מפרט טוב יותר

רוב האשכים שאני מכיר ...לא יודעים והם אלו שמעדפים מחשב ממתג שהיה אמין מפכינת ביציעים וסביר ++ למשחקים.

והמחיר למחשב הממותג הזה...לדעתי ממש לא יקר מאחרים ...והררבה יותר טוב...

אשכים - אנשים שעל כל בעייה מתקשרים עליך ו"דורשים" עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס זה נכון שהשוק שמכוונים אליו זה לא השוק שמסתובב בפורומים האלו, אבל בכל זאת יש לי ספקות עד כמה זה יצליח...בארץ אין תרבות של מחשבי מותג כמו שיש בארה"ב וכו'.

אגב, הם גם מפרסמים את הAMD גיים על אוטובוסים חח...2 שצילמתי בדרך לתל-אביב...

pict6024sq1.th.jpg

pict6025fz6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס זה נכון שהשוק שמכוונים אליו זה לא השוק שמסתובב בפורומים האלו, אבל בכל זאת יש לי ספקות עד כמה זה יצליח...בארץ אין תרבות של מחשבי מותג כמו שיש בארה"ב וכו'.

אגב, הם גם מפרסמים את הAMD גיים על אוטובוסים חח...2 שצילמתי בדרך לתל-אביב...

אין תרבות כזאת בגלל המחיר שהיה עד היום

במחיר התחלתי של 2500 שקל לצרכן וזה כולל וינדוס יש גם לחנויות סיבה טובה למכור כאלו

תחשוב על זה מהבחינה של החנות

לא צריך להרכיב ולהתקין -מגיע מוכן כמו ניידים

ולשם שינוי המחיר זול

אם יש בעיה בארץ למוצר הזה זה שהוא לא מבוסס

הרבה אנשים בארץ הורגלו לשם וזה יוצר בעיה שיווקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים לחלוטין את הנקודה. מחשבי מותג מיועדים לאנשים שלא מבינים דבר בחומרה ורוצים מחשב איכותי. המפרט אולי לא הכי משתלם, אבל עדיף על אייבורי, דיפו, שופרסל ושאר מחשבי שוק עם כרטיס מסך מובנה וספק בשקל תשעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קיבל 10k בגלל הכרטיס מסך. שאר המפרט מעולה. לא ניתן להחליף אותו אך ניתן לקנות אחד אחר, לדוגמא 4870 או CF

ועדיין המחיר של המערכת יהיה אטרקטיבי.

בקשר למי ששאל: "למה צריך ויסטה", התשובה היא: זה חוקי, וזה עולה כסף. תיאורטית כל אדם אמור לקנות את המערכת הפעלה שבו הוא משתמש

ולא להשתמש באחת פרוצה.

למה אני צריך לשלם על כשאני משתמש בלינוקס, ולמה אני צריך לשלם על נורטון מטופש, כשפעם האחרונה שהיה לי וירוס על המחשב הייתה כשעוד הייתי משתמש בוינדוס (לפני כמה שנים טובות)?

ויסטה זה עוד 500 שקל והנורטון זה בטח עוד איזה 150-200 לפחות.

אם נוריד אותם, המחשב הHIGH GAME עולה בסביבות ה-2000 ש"ח..

זה הורדה משמעותית במחיר..

הבעיה היחידה היא שAMD-ATI לא אוהבים את אז הדרייברים הכי מעודכנים שלהם זה לX1950...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...