וידוא לפני קנייה - Liberty 400W יחזיק את המערכת? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וידוא לפני קנייה - Liberty 400W יחזיק את המערכת?

GWeizman

Recommended Posts

אני אחזור על דברי. בלי לא צריכה להיות בעיה מיוחדת.

כעיקרון אתה יכול להחזיר אותו לאט לאט ולראות איפה מתחילה החוסר יציבות ושם להפסיק מן הסתם.

יכול להיות שתוכל להחזיר את אותו האוברקלוק בדיוק ויכול להיות שלא - לכן קח בחשבון את המקרה הכי גרוע,שבו לא תוכל לעשות רציני כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על דברי. בלי לא צריכה להיות בעיה מיוחדת.

כעיקרון אתה יכול להחזיר אותו לאט לאט ולראות איפה מתחילה החוסר יציבות ושם להפסיק מן הסתם.

יכול להיות שתוכל להחזיר את אותו האוברקלוק בדיוק ויכול להיות שלא - לכן קח בחשבון את המקרה הכי גרוע,שבו לא תוכל לעשות רציני כלל.

אוקי, תודה.

במקרה הכי גרוע אני אחליף גם ספק אם אני אראה שלא הולך.

תודה רבה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מפרסמים שזה 440W ב-Peak

נכון, זה 440W ב PEAK, כאשר 360 מהם אלו ה 12 וולט, והשאר אלו ה 3 וה 5

:kopfpatsch:

לחוסר היגיון שכזה ממך לא ציפיתי. אתה אמור לדעת טוב מאוד שספק 400W לא יכול לתתת 90% מההספק שלו על ה 12 וולט בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך מה הם מפרסמים,לא אם אני מסכים עם זה.

שמע,אז בתכלס אנחנו לא יודעים כמה באמת הוא נותן ב-Max ב-12V נכון?

לכן נעזוב רגע את החישובים,והאם אתה מסכים איתי שללא האוברקלוק יש סיכוי לא קטן בכלל שהוא יחזיק כמו שצריך?

כמו כן שמחתי לראות שהוא מבין שיש בכל זאת מצב שזה לא יחזיק עם האוברקלוק ולכן הוא מודע לאפשרות שאולי הוא יזדקק לחדש.

אם הינו מוציאים אותו אם תחושת שווא והוא היה קונה את הכרטיס ומגלה שהוא צריך עכשיו ספק בעוד 400 ש"ח - מצבנו היה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יחזיק, אבל כמו שאמרנו מתחילת הת'רד- זה יהיה גבולי.

הוא יצטרך לבדוק על כל הארדיסק או שטות שהוא מוסיף אם זה עדיין נכנס בטווח הביטחון.

וספק ב 400 ש"ח לא צריך X: לא חסרים ספקים טובים שיחזיקו את המערכת בקלות ב 300-350 ש"ח, כולל ה OEM של סיסוניק, 500W. רק לא מודולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...