וידוא לפני קנייה - Liberty 400W יחזיק את המערכת? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וידוא לפני קנייה - Liberty 400W יחזיק את המערכת?

GWeizman

Recommended Posts

יצא לי לראות אנשים עם מערכות יותר צרכניות עם ליברטי 400.. כך שאין לך מה לחשוש.. (אין לי ניסיון אישי עם הספק)

לא, לא יצא לך :screwy: מערכת יותר כבדה מזו תקרוס.

פותח הת'רד- זה גבולי מאוד. מעבד ב OC של GHZ שלם ו 4870 ביחד זה לא שילוב אופטימלי במיוחד בשביל ספקי 400 וואט...

החישוב לפי וואטים שגוי מהיסוד, אי אפשר לקבל ככה אפילו הערכה.

צריך לחשב לפי אמפרים על כל מסילה, שהקריטית ביניהן היא מסילת ה 15 וולט.

המעבד שלך לוקח משהו כמו 7 אמפר על ה 12 וולט, כרטיס המסך 13.3 בעומס מלא, שאר הרכיבים במערכת (לוח+הארדיסק+כונן אופטי+מאווררים) מגיעים לצריכה משותפת של כ 4-5 אמפר נוספים, תלוי במספר הכוננים ובצ'יפסט של הלוח (במקרה הזה מדברים על P35....)

יוצא שמערכת כזו בעומס מלא תצרוך כ 24-25 אמפר על ה 12 וולט בעומס מלא, כאשר הגבול העליון של ליברטי 400 ל MAX (לא ל PEAK) נמצא בסביבות ה 26-27.

גבולי מאוד, רצוי לקחת ספק חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מערכת עם מעבד 8400 @ 3.92GHZ (עם מתח 1.34 מה שביחד אומר 106W רק למעבד), וכרטיס מסך 8800GT על 700/2000 (פלוס 2 HDD וכל שאר הדברים הרגילים). הליברטי 400 מחזיק בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מערכת עם מעבד 8400 @ 3.92GHZ (עם מתח 1.34 מה שביחד אומר 106W רק למעבד), וכרטיס מסך 8800GT על 700/2000 (פלוס 2 HDD וכל שאר הדברים הרגילים). הליברטי 400 מחזיק בלי שום בעיה.

גם עם המעבד שלך, שנמצא ב OC גדול, יש הבדל צריכה גדול בין 2 המערכות.

המעבד שלו צורך לא הרבה פחות משלך (ואפשר לדעת איזה חישוב לעזאזל עשית בשביל להגיע ל "106 וואט למעבד"? )

וה 8800GT שלך, גם באוברקלוק, לא צורך יותר מ 100 וואט (8.2 אמפר)

ה 4870 צורך 5 אמפר יותר. ההבדל פשוט גדול מדי.

שלא תטעו, להחזיק- זה יחזיק, אבל זה גבולי, ואישית לא הייתי ממליץ לרקד ככה על הגבול. אם אין ברירה אז אין ברירה, נזק לא יכול להיגרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ואפשר לדעת איזה חישוב לעזאזל עשית בשביל להגיע ל "106 וואט למעבד"? )

החישוב הזה http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

אם כי בדיקה באותו המחשבון מעלה כי 2160 בOC כזה אכן צורך יותר. אני לוקח את דברי בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי נותן 30A על ה-12V ולא ב-Peak

ליברטי 400 נותן 30A על ה 12V ב PEAK.

לא קיים מצב שספק 400 וואט מסוגל לתת תדיר 360 על ה 12 וולט.

איפה תדחוף את ה 5 וה 3.3 וולט?

אתה מודע לזה שלפי מה שאתה אומר, אם מישהו ינסה לשים 3-4 הארדיסקים+4 מודולי זיכרון בבת אחת במערכת שלו, המערכת תקרוס בגלל מחסור בהספק על ה 3.3 וה 5 וולט?

כמו כולם, גם אנרמקס מפרסמים את הזרם ב PEAK.

ההספק המשולב של מסילות ה 3.3+5+12 וולט בכלליות הוא 377.8 וואט, 22.2 הוואט הנוספים שייכים ל 12V- ול 5V .

ככה שאם מה שאתה אומר היה נכון.........

היו לנו 17 וואט שמתחלקים בין מסילות ה 3.3 וה 5 וולט לשימוש בתוך המחשב.

כלומר, עזוב 4 הארדיסקים, 2 הארדיסקים ו 2 מודולרי כבר היו שמים את המחשב בעומס על אותן מסילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אם התקציב שלי כרגע נותן לי רק לקנות את הכרטיס ולא ספק, אפשר לעשות את זה?

לא יהיה נזק לצמיתות, והוא אמור להחזיק את זה? (אפילו אם גבולי)

תודה.

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...