קניית כרטיס מסך בחו"ל 4870 / GTX 260 במחיר עד 330$ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כרטיס מסך בחו"ל 4870 / GTX 260 במחיר עד 330$

DarkLloth

Recommended Posts

כרגע יש לי במחשב כרטיס 8800 GTX , אני יכול להביא כרטיס מחו"ל , השאלה היא האם שווה להביא את אחד מאלה שמוזכרים בכותרת ולמכור את הכרטיס "הישן" ...(האם הם בכלל יותר טובים ממנו?)

כעקרון המחירים של ה 4870 - 300$ , GTX 260 - 330$ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין טעם לשלם עוד 30 דולר על GTX260 בהתחשב בעובדה שהוא בכלל חלש יותר.

.....במקומך לא הייתי מחליף 8800GTX בכרטיסים הנ"ל.

הם כן יותר חזקים ממנו, אבל לא פי 2 או בפער כזה דרסטי שיצדיק החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואות ברחבי הרשת מראות לכאן ולכאן - לפעמים -4870 מנצח, לפעמים ה-gtx260 מנצח, עם עדיפות קלה לראשון, תלוי במשחק\רזולוציות\הגדרות.

בגדול ההבדלים הם לא שמיים וארץ. אם אתה מחזיר את הכסף ורוכש חדש בחו"ל, אני ממליץ לך דווקא את ה-gtx260.

אם חשובה לך התחרותיות מול ה-4870 אתה יכול לעשות OC ל-gtx260. הוא מדווח כחיית OC ויכול בקלות לתת ביצועים קרובים\שווים ל-gtx280. ההמלצה שלי לוקחת בחשבון מס' גורמים, מלבד הפרשי ביצועים ומחיר.

בכל מקרה, לא משנה איזה כרטיס תבחר מבין ה-2, אתה לא תתאכזב מבחינת ביצועים נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש :xyxthumbs:

כרטיסים פחות טובים מאילו לא יהיו שווים את כל הטרחה בכל מקרה. (רכישת מוצר עם אחריות בחו"ל ומכירת 8800gtx)

אגב, אם ה-OC "מיותר" או לא, זה כבר לשיקולך:

http://www.overclockersclub.com/reviews/evga_gtx260/6.htm

(קח בחשבון שהסיקור מתייחס ל-gtx260 שבא עם OC מהמפעל מול אקסטרה OC שעשו לו. ז"א -לא קיים בהשוואה הזאת gtx260 במהירות סטוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך את gtx260 מכוון שהם פחות או יותר אותו דבר, הוא קצת יותר יקר, אכן, אבל הוא לא חם כמו ה 4870.

מבחינת פליטת חום הם גם בערך זהים (סביבות ה 160 וואט במקסימום....)

הנקודה היא שהקירור של ATI מכוון על מהירות מאוורר אפסית, שמצד אחד זה נותן לך שקט, אבל מצד שני טמפרטורות גבוהות.

אם מעלים את המאוורר לסביבות ה 35% מהירות, הוא נשמע בערך כמו הקירור של GTX260 על 30%, ונותן טמפרטורות בערך זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ הם די זהים עכשיו שהמחיר זהה, להפסיד פה אתה לא יכול.

GTX260 נותן OC קטלני לליבה, 4870 נותן OC קטלני לזכרונות.

ל NV בינתיים יש יתרון של ה Physix (אלא אם יחליטו לצרף את זה בצורה רשמית לכרטיסי ATI), ול ATI יש יתרון בפיענוח וקידוד , כלומר, אם אתה רוצה לחבר את המחשב לטלויזיה ולראות תכני HD.

עכשיו סוף סוף חתכו ל 260 את המחיר, הם באמת ראש בראש.

אני מעדיף כרטיסים של ATI בכלליות בגלל איכות התמונה, בעיקר בוידאו. זה דבר שחסר לי מאוד בכרטיסים של NV (למרות שיש לי אחד בנייד, ושאני מחבר בסלון ל LCD הגדולה לראות סרט עם המשפחה זה ממש סבבה ונראה מעולה, אבל עדיין קצת חסרים לי הצבעים שנותנים ה ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/news/nvidia-now-officially-confirms-price-drops/

^ מבחינת המחיר ה-260 אמור כבר לעלות $299.

ניתן לפיקה לענות לך על השאלה (למרות שאני די בטוח שהתשובה תהיה "כן" :P)

יש צפי לתאריך הורדת המחירים בארץ? או כמה הם יעלו לאחר שיגיעו ארצה (אחרי כל הרווחים של כל החברות המקשרות לארץ)

כי אני מעוניין לקנות מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...