Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

זה כבר עניין של טעם

מבחינתי הטובים בזאנר הם GOW1-2

ומאחוריהם משחקים כמו לא עוד גיבורים\גולדן אקס ועוד משחקי ניאו גיאו שאני לא זוכר את השמות

סדרת DMC מבחינתי בסדר אבל לא קרובה לצמרת

ואני אוהב מאוד את קאפקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היתרון והיופי של סדרת המשחקים הזו זה הסטייל המטורף שלה..

הדמויות הייחודיות, המהירות, הבוסים הגדולים, הקרבות והכירוגראפיה המדהימה

והמשחקיות.

באמת שDMC3 וDMC4 הם חגיגה לעיניים בכל מה שקשור לקטעי המעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

זה כל הקטע של המשחק

שהוא מחזיר כל הזמן את האויבים...

זה בשביל לצבור עוד נקודות...

אבל זה הופך למשעמם מהר מאוד (כשמתקדמים ומתחלפים האויבים זה דווקא מושך.. אבל כשהורגים את אותם אויבים באותו מקום זה משעמם)

מישהו יודע מה עושים בשלב עם המפל?

אגב למשחק הזה יש בעיות שמירה חמורות וזה גם חסרון אדיר, כששומרים באמצע משימה ואחר כך חוזרים לשמירה, זה מתחיל את המשימה מהתחלה ואז צריך להתחיל אותה מהתחלה (וחלק מהמשימות שם לא קצרות בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שומר מהצ'ק פויינט האחרון... אני חושב.

בכל מקרה לדעתי זה משחק מעולה, אני כבר במשימה 15 ובנתיים לא נמאס לי לשחק, למרות שיש קטעים מעצבנים, שלא מבינים לאן ללכת וזה.. אבל לבסוף אני מוצא תדרך אחרי כמה טעויות :P

והסרטוני פתיחה פשוט גרמו לי לרצות להיכנס למשחק כבר!

הסירטוני מעבר גם סבבה לגמרי.

וכל הקטע של הטירוף במשחק פשוט מעולה!!!

אה.. וכדאי לכם לשחק ב3 לפני, השחקן מ3 מופיע ב4 המון, וזה יתרום להבנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הופך למשעמם מהר מאוד (כשמתקדמים ומתחלפים האויבים זה דווקא מושך.. אבל כשהורגים את אותם אויבים באותו מקום זה משעמם)

מישהו יודע מה עושים בשלב עם המפל?

אגב למשחק הזה יש בעיות שמירה חמורות וזה גם חסרון אדיר, כששומרים באמצע משימה ואחר כך חוזרים לשמירה, זה מתחיל את המשימה מהתחלה ואז צריך להתחיל אותה מהתחלה (וחלק מהמשימות שם לא קצרות בכלל)

אתה עוד לא צריך להגיע למפל...

תחזור ותכנס לדלת אחרת, בקומה השנייה תמשיך ימינה ותראה שם דלת ומתג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מלא לגמרי-

זה פועל בדיוק כמו על ה XBOX, גם כפתורי ה START והסלקט שומרים על התפקוד המקורי שלהם, הכל זהה לחלוטין.

המשחק נראה מעולה, ופועל על ה 4850 שלי ב 1280X720 (משום מה הוא לא תומך ב 1366X768 אבל ניחא...) שהכל על high והוא על MSAAX8 במעל 100FPS

אני חייב להגיד שזה הפורט המוצלח ביותר שראיתי מאז ביושוק-

גם מבחינת דרישות מערכת, וגם מבחינת העובדה שלא שמעתי על באג אחד נכון לרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי תמשחק, לא יודע, כאילו זה סתם לרוץ ולהרוג אויבים עם סירטוני מעבר, וגם עוד משהו מוזר זה שאני לא מבין למה יש

כל כך הרבה קומבאים אם ה DEVIL BRINGER הכי חזק, זה שהוא נותן כזה אגרוף למעלה ואז מחזיר אותו לריצפה, פשוט הכי יעיל.

הגרפיקה מעולה, הסירטוני מעבד מעולים, הסאונד סבבה, אבל המשחק ממש חוזר על עצמו, ואני רק במשימה 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מלא לגמרי-

זה פועל בדיוק כמו על ה XBOX, גם כפתורי ה START והסלקט שומרים על התפקוד המקורי שלהם, הכל זהה לחלוטין.המשחק נראה מעולה, ופועל על ה 4850 שלי ב 1280X720 (משום מה הוא לא תומך ב 1366X768 אבל ניחא...) שהכל על high והוא על MSAAX8 במעל 100FPS

אני חייב להגיד שזה הפורט המוצלח ביותר שראיתי מאז ביושוק-

גם מבחינת דרישות מערכת, וגם מבחינת העובדה שלא שמעתי על באג אחד נכון לרגע זה.

מצויין זה מה שחשוב לי כי בפורט הקודם DMC3 התמיכה לא משהו בכלל, לפי ההגדרות זה נראה כמו פורט מהגיים-קיוב.

אגב, פיקה מאז שקנית את HD4850 רואים אותך יותר משתתף בת'רדים של משחקים. סחטיין... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי עכשיו אני יכול לשחק.

עד כמה שאני מעריך את ה 8600M GT של הנייד שלי, יותר מ COD4 בהגדרות יפות אי אפשר כ"כ להחזיק עליו....

אני צריך לתת לכם תמונה של איך האיזור של המחשב שלי נראה, תבינו למה משחקם אצלי עכשיו זו חוויה :xyxthumbs:

(רמז: מחשב נורמלי סוף סוף+טלויזית LCD עם פנל IPS+סט מקלדת ועכבר אלחוטיים+גיימפאד של X360+מערכת סראונד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMC3 למחשב היה פורט מהPS2

לגימקיוב מעולם לא יצא משחק בסדרה

אולי אתה מתבלבל למשחק אחר של קאפקום -RE4

שיצא קודם לגימקיוב יותר מאוחר לPS2 ואחרי זה לPC ולWII

כנראה טעות, בכל מקרה בהגדרות של המשחק שם זה נראה גיימפד של קיוב.

כבר הסרתי את ההתקנה מזמן, ככה שאני לא יכול להראות לך צילום מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...