התחדשתי ב PS3 גירסת 40GB - מבקש עזרה בצעדים הראשונים - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ב PS3 גירסת 40GB - מבקש עזרה בצעדים הראשונים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם לא יקבלו ויזה מקומי.

מה שכן , נתקלתי בכרטיסי ישרכארט שהם קיבלו (אני איתך בעגלה - מסטרכרד , לא פועל לא באמריקאית ולא באירופאית)

עם ויזה - אין שום בעיה , מניסיון (רק חבל שאין לי אפילו כרטיס ויזה אחד)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

בעיה-

המכשיר היה דלוק מאתמול בצהריים לפני שעה בערך

אחי התקשר והודיע לי שהמשחק פשוט נתקע לו באמצע - פריז.

במקביל גם הורדתי מלא דמואים.

יש סיבה לדאגה או פשוט לדאוג לכבות אותו כל כמה שעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה דיסק בפנים והמשחק היה במצב Pause אז כן, יש סיבה לדאגה.

שעושים דבר כזה: משחקים משחק>Pause>משאירים את הקונסולה דלוקה עם הדיסק בפנים והמשחק בPause = העינית של המכשיר מפסיקה לעבוד.

לגבי עניין הכרטיסי אשראי, תמשכו 420 ש"ח לכו לדואר ותגידו להם שאתם רוצים כרטיס ויזה נטען, הם יטעינו את הכרטיס ב400 ויקחו עמלה של 20, מזל טוב יש לכם כרטיס ויזה בינלאומי בעל 120$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתמול שיחקתי Bad Company במשך כמה שעות...

ואז פתאום היה פריז, זה די הדאיג אותי כי גם המזגן היה דלוק, אבל ה PS3 שלי יושב בכוך כזה עם הטלוויזיה אז הוא פולט חום שאין לו לאן לצאת...

אז נסדר את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקעו בכוכים - לא תיהיה בעיה.

אצלי הוא עובד שעות על גבי שעות (ויצא שנשאר דלוק באמצע משחק ללא בעיה בקיץ במשך יותר מ24 שעות) ככה שקצת לא ברור לי על מה אתם מדברים.

אולי תקלות תוכנה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתמול שיחקתי Bad Company במשך כמה שעות...

ואז פתאום היה פריז, זה די הדאיג אותי כי גם המזגן היה דלוק, אבל ה PS3 שלי יושב בכוך כזה עם הטלוויזיה אז הוא פולט חום שאין לו לאן לצאת...

אז נסדר את זה :)

זה מסוכן... לא משנה לאיזה מכשיר חשמלי.... גם לממיר של HOT...

תדאג למקום לאוויר לצאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן , נתקלתי בכרטיסי ישרכארט שהם קיבלו (אני איתך בעגלה - מסטרכרד , לא פועל לא באמריקאית ולא באירופאית)

אפא נתקלת בכרטיס ישראכרד שהקתבל? אני ניסיתי את המסטרקארד שלי ועוד 3 של חברים ומשפחה וקראת לא מעט ברשת ולא ראיתי אף מקרה בו ה PSN קיבל בארץ מסטרקארד.

לפותח הת'רד, אצלי ה PSN לפעמים עובד יום שלם מהבוקר לערב ואף פעם לא נתקע, פשוט תדאג לשים אותו במקום פתוח ללא שום דבר קרוב לפתחי האיוורור שלו. להיפך, גירסהת ה 40/80 החדשות הרבה יותר קרירות מהקודמות וברשת כמעט ואין דיווחים על בעיות איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עניין הכרטיסי אשראי, תמשכו 420 ש"ח לכו לדואר ותגידו להם שאתם רוצים כרטיס ויזה נטען, הם יטעינו את הכרטיס ב400 ויקחו עמלה של 20, מזל טוב יש לכם כרטיס ויזה בינלאומי בעל 120$

נראה כמו אחלה סידור.

תודה.

זה מסוכן... לא משנה לאיזה מכשיר חשמלי.... גם לממיר של HOT...

תדאג למקום לאוויר לצאת!

כנראה שזו היתה הבעיה כי האוויר שיצא מאחורי הקונסולה יצא למקום עמוס וסגור.

משום מה השכבתי אותו כי חשבתי שככה הוא אמור להיות:

sony_playstation_3.jpg

עכשיו הוא עומד ויש הרבה מקום לאוויר להתפזר .

מקווה שזה בסדר להעמיד אותו ככה:

ps3%20upright.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...