התחדשתי ב PS3 גירסת 40GB - מבקש עזרה בצעדים הראשונים - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ב PS3 גירסת 40GB - מבקש עזרה בצעדים הראשונים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LOST , רק דבר אחד לא הבנתי.

למה אתה צריך כניסת אודיו בPS3? מה זה טלפון?

פול דופלקס (כדבריך , שימוש ד"א ממש לא קשור למושג) יהיה נחוץ כשהסוני צריך לקבל גם כניסת אודיו כלשהיא , נגיד אם הוא היה מכשיר פלאפון , או מכשיר הקלטה , או משהו בסיגנון.

בקיצור , אין מה לחפש כניסות (IN) לא בסוני , לא באקסבוקס או באף קונסולה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסת Line In מאוד מאוד חסרה לי, אני רוצה לחבר מיקרופון רגיל לכניסת Line In ולא סט / אוזניית BT.

היה נחמד אם היו שני חיבורי של PL 3.5 אחד של Line in ואחד של Out וככה הינו מחברים ומיקרופון ועם זה מדברים במשחקים כמו שצריך ולא עם הBT המעצבנות והUSB הנדירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOST , רק דבר אחד לא הבנתי.

למה אתה צריך כניסת אודיו בPS3? מה זה טלפון?

פול דופלקס (כדבריך , שימוש ד"א ממש לא קשור למושג) יהיה נחוץ כשהסוני צריך לקבל גם כניסת אודיו כלשהיא , נגיד אם הוא היה מכשיר פלאפון , או מכשיר הקלטה , או משהו בסיגנון.

בקיצור , אין מה לחפש כניסות (IN) לא בסוני , לא באקסבוקס או באף קונסולה.

ליביו

אני יודע, התבלבלתי, ואני די בטוח שכבר הגבתי על זה פה [או שבשיחה עם סיימון :-X ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסת Line In מאוד מאוד חסרה לי, אני רוצה לחבר מיקרופון רגיל לכניסת Line In ולא סט / אוזניית BT.

היה נחמד אם היו שני חיבורי של PL 3.5 אחד של Line in ואחד של Out וככה הינו מחברים ומיקרופון ועם זה מדברים במשחקים כמו שצריך ולא עם הBT המעצבנות והUSB הנדירות.

שישיקו שלט עם חיבור למיקרופון וזהו זה לא ממש הגיוני לחבר את זה לקונסולה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלט יש חיבור , אז עם עדכון תוכנה זה אפשרי?

בכל מקרה, היום המצב דיי מעצבן, זה או חוטי בUSB והאוזניות בUSB החוטיות ממש נדירות ואלה שמצאתי הן גם ממש יקרות, או בBT וזה על אוזן אחת (הPS3 לא תומך בA2DP), אני אישית לא אוהב את שתי האופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלט יש חיבור , אז עם עדכון תוכנה זה אפשרי?

בכל מקרה, היום המצב דיי מעצבן, זה או חוטי בUSB והאוזניות בUSB החוטיות ממש נדירות ואלה שמצאתי הן גם ממש יקרות, או אלחוטי בBT וזה על אוזן אחת (הPS3 לא תומך בA2DP), אני אישית לא אוהב את שתי האופציות.

החיבור בשלט של הPS3 מעביר רק זרם עד כמה שידוע לי אין לו חיבור DATA זה אפשרי אבל מאוד יקר, אני לא יודע מה בסוף נסגר עם אופציית הvoice command בגרסאת הPS3 של TC:EW אבל אם היא לא בוטלה כמו בכל שאר המשחקים האחרונה של TC שהכילו את זה כפיטשר בלעדי ל360 זה כנראה ידחוף פתרון מיקרופון זול. עם כל הכבוד בשביל/VOIP במשחקים וVOIP/V2OIP בצ'אט(לא יודע אם זה קיים בPS3) זה דיי מצחיק שידרשו ממך לקנות BT במקום להחליף את השלטים בSKUים שקיימים ולהוציא שלט עם חיבור למיקרופון חוטי שיגיע איתו בבאנדל.

אופציות הVOIP השונות בLIVE זה אחד היתרונות הבולטים שלו לפחות לכל מי שלא אכפת לשמוע קללות בגרמנית מילדים בני 12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני קוטע את ענין האודיו,

רציתי לשאול לגבי הורדה של דמואים ובכלל השירות של הפלייסטיישן סטור,

ניסיתי להכניס את הכרטיס אשראי שלי (מסטרכארד וגם אמריקן אקספרס) וקיבלתי שגיאה

כנראה בגלל שהכרטיסים רשומים על תושב ישראלי.

יש דרך לעקוף את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...